30+ Ücretsiz WordPress Fotoğrafçı (Photography) Temaları

Fotoğrafçılar  ve fotoblogcular için hazırlanmış birbirinden kullanışlı ve kaliteli ücretsiz WordPress temaları. Bu listedeki fotoğrafçı şablonlarının her birinde farklı özellikler bulunuyor. Bazıları tamamen tarayıcıya duyarlı olsada listedekilerin tamamı tarayıcıya duyarlı (responsive) değildir. Herbirini  ayrı ayrı paylaşmaktansa  tamamını bir yerde paylaşmak sizin için de daha avantajlı olacağını düşünüyorum. Elimden geldiği kadar örneklerin
tam ekran görüntüsünü resimlere yansıtmaya çalıştım. Bir tarafta tam boy resim diğer tarafta da yakın görüntüsünü ekledim. Çerçeveye düzgün bir şekilde sığdırabilmek için bazılarında  yarısını kestiğim bile oluyor. Bu yüzden sadece resimlere bakıp aldanmamanızı tavsiye ederim. En iyisi bunları demolardan incelemek olacak.  Sayı olarak kaç adet  olacağı konusunda kesin bir şey söyleyemem ama bulduğum her yeni fotoğrafçı temasını yine bu yazıya ekleyeceğim her zaman.  Son sayfa hariç her sayfada 10 tane fotoğrafçı şablonu bulunuyor . Sayfanın en altındaki numaralara  tıklayarak yazının devamı olan bir sonraki sayfaya geçeblirsiniz. Yazıdaki bütün resimlerim tek bir seferde yüklenmesini engellemek amacıyla sayfalara  böldüm. İlerde kaç tane sayfaya ulaşacağı belli değil. Belki 10 yıl boyunca Mintik.com yoluna devam eder. O zamana kadar bu yazıya  binlerce yeni fotoğrafçı şablonu girebilir.

 

1. Wedding

Wedding

 

2. Art Works
ArtWorks

 

3. SnapShot
SnapShot

 

4. Portfolium
Portfolium

 

5. Imbalance
Imbalance

 

6. Minimatica
MiniMatica

 

7.  Simple
Simple

 

8. Touchfolio
TouchFolio

 

9. Photum
Photum

 

10. Lensa – Responsive (tarayıcıya duyarlı – esnek) olarak tasarlanmış ve anasayfa kısmında tam ekran otomatik slideshow galeri özelliği bulunan  multimedya & fotoblog şablonu.
Lensa

You may also like

Comments

 1. tema bulmak ne zor iş arkadaş, sağol hocam aradığımı bulamadım ama arşivin güzel teşekkürler

 2. Aranan kelimeler:
  resimleri
  ucretsiz .. resimleri
  tam ekran .. resimleri
  on beş yazıda .. resmi
  beles ..
  beleş fıstık gibi .. fotoğrafları
  Bedava yakin .. resmi
  bedava .. resimleri
  ..resimleri beles
  .. resimleri beleş

  şu yapılan yanlışı düzeltirsiniz umarım..

  1. Geri bildirim için tşkler. Çok uzun süre önce bunu düzelttiğimi sanıyordum meğerse düzeltmeyi unutmuşum.

 3. teşekkür ederim.Temalar güzel. Hoşuma giden temaları deneyeceğim.

 4. içerisinde çok güzel temalar var. tesekkurler

 5. Bu Temaların Birkaçtanesını bende kullandım gayet kullanışlı ve başarılı yanı film sıtelerı ıcın ideal ölçüde paylaşım için teşekkürler.

 6. bu temaların %80’ini test ettim hepsinede özel modifiyeler yaptım gerçekten güzel bir sunum yapmışssınız sadece biraz modifiye gerekli devamını bekleriz.

 7. Temalar harika!!

 8. WordPress temaları için çok teşekkürler heryerde arıyordum en güzel temaları buradan buldum biraz edit ile çok daha iyileri yapılacak temalar mevcut tekrardan teşekkürler.

 9. Bu temalar güzel ama hız testi vb. testlerde çok seo dostu değiller. Kullanırken bunları da göze almalısınız.

 10. tek kelime ile iğrenç bir yazı tamamen faydasız ve özensiz . özet = leş

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

More in Listeler