Multi level PushMenu

Multi

Drop down menü örneklerini bilirsiniz mouse kategori linkinin üstüne geldiği  an alt kategoriler  alta  doğru açılır yada sağa doğru. Bildiğiniz  gibi dokunmatik cihazlarda henüz mouse hover benzeri bir özellik bulunmuyor ve olacak gibi de  durmuyor. bu yüzden dokunmatik cihazlarda mouse hover (üstünde gezinme) yerine tıklanma yada dokunma  özelliği kullanılıyor. Dokunmatik cihazlar için en kullanışlı olan yol  bu oluyor. Bir kategoriye tıkladığınızda o kategoriye ait  alt kategoriler  soldan sağa doğru menünün üstüne yerleşiyor slayt bir şekilde. Geri tuşuna bastığınızda da  yine slayt olarak alt kategoriler kayboluyor. Multi-Level menü uygulaması da  bu tarz örnekler hazırlayabilmeniz  için geliştirilmiş bir eklenti.

 

Ali
Telif Hakkı Bildirimi:Bu sitedeki orijinal makaleyi Ali2020-08-25 tarihinde yayınlandı,Toplam 645 karakterden oluşmaktadır.
Yeniden yazdırma ipuçları:Özel talimatlar dışında, bu sitedeki tüm makaleler CC-4.0 sözleşmesi kapsamında yayınlanmaktadır.Yeniden basılması için lütfen kaynak belirtiniz.
Yorum yap(Yorum yapılmamış)
Yükleniyor...