social share
Wordpress Simple Share  Adder eklentisi  blogunuzaki yazılara birçok popüler sosyal paylaşım sitesinde yazılarınızın ziyaretçileriniz  tarafından paylaşılmasına kolaylık sağlayan ücretsiz  ve oldukça kullanışlı bir eklentidir. Yönetim paneli üzerinden dokuz tane ayrı ayrı tasarlanmış sosyal paylaş butonlarından istediğinizi  seçip etkinleştirmek  oldukça kolay.

Butonların büyüklükleri, butonlar arası mesafe, paylaşım sayacı, yazıdan önce görüntülensin, yazıdan sonra görüntülensin gibi  daha bir kaç tane işinize yarar özellik bulunuyor eklentide. Sadece bir  paylaş butonu olduğu halde  bana göre çok fazla özellik eklenmiş ve herkesin zevkine uyacak bir buton tasarımı olduğuna inanıyorum. Butonları beğenmezseniz eğer kendiniz manuel olarak  kendi hazırlamış olduğunuz butonları da ekleyebilirsiniz.

Eklentiyi indirdikten sonra WordPress yönetim paneliniz üzerinden Eklentiler > Yeni Ekle > Yükle sekmesine tıklayıp Dosya seç butonu ile  bilgisayarınızdan yükleyip eklentiyi etkinleştirin. Daha sonra Ayarlar > Share buttons  linkine tıklayıp kendi zevkinize  göre  bir örnek seçin ve kullanmaya başlayın.

Bu Yazıyı Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜYE GİRİŞİ

Arkadaş ekleme, özel mesaj, kişisel yazı paylaşmak için siteye giriş yapın

Şifremi unuttum? Kayıt Ol!
 • Ali:

  Eskiden paralı değildi. Herhalde popüler olunca paraya yönelmişler....

 • Bozkurt:

  Bu uygulama paralı ama...

 • Ali:

  Pardon Yuyyu olacaktı...

 • Ali:

  Tamam yuyu da olsun :)...

 • Arkadaşlık Uygulaması:

  Yuyyu Online Arkadaşlık Sitesi – Sohbet Et ve Yeni İnsanlarla Tanış Yuy...

 • Araç çubuğuna atla