Wembley

Wembley

Foto blogcular ve fotoğrafçılar  için hazırlanmış ücretsiz  responsive Wp Wembley şablonu  ile  sitenizde  yayınlayacağınız fotoğraflarınız  daha ön planda  görünecek. Sidebar sayfanın sol tarafında  gizli olduğu için  neredeyse  hiç yer kaplamıyor. Sayfanın sol tarafında görünen ayar ikonuna tıkladığınızda sidebar  soldan sağa kayarken sayfada aynı şekilde soldan sağa kayıyor. Yalnız bu işlem esnasında tarayıcı kaydırma çubuklarında herhangi bir değişiklik olmuyor Sayfanın herhangi bir yerine tıkladığınızda ise sidebar tekrar sayfanın soluna doğru içeri kayıp görünmez oluyor.  Bu özellik tekil yazı sayfaları için de geçerli olduğu için websitenize tam boy genişlikte fotoğraflar ekleyerek fotoğraflarınızın daha iyi incelenmesini sağlayabilirsiniz. WordPress  Wembley temasında yönetim paneli üzerinden 125×125 sponsor alanlarını da ekleyebilirsiniz.

 

 

Ali
Telif Hakkı Bildirimi:Bu sitedeki orijinal makaleyi Ali2020-08-22 tarihinde yayınlandı,Toplam 769 karakterden oluşmaktadır.
Yeniden yazdırma ipuçları:Özel talimatlar dışında, bu sitedeki tüm makaleler CC-4.0 sözleşmesi kapsamında yayınlanmaktadır.Yeniden basılması için lütfen kaynak belirtiniz.
Yorum yap(Yorum yapılmamış)
Yükleniyor...