Vantage

Vantage

Vantage kurumsal websiteleri için hazırlanmış ücretsizdir. Vantage anasayfa düzeni sayesinde  şirketiniz ile alakalı öenmli  bilgiler  ve bölümler ekleyebilir ve dilerseniz  şirketiniz hakkındaki bilgileri paylaşacağınız bir blog bölümü de  oluşturabilirsiniz. Şirket hakkında yazacağınız  tanıtım yazıları otomatik üst menüdeblog linkine ekleniyor. Blog linkine  tıklandığında  normal bir kişisel blog teması gibi  bir  görüntüye  sahip.

WordPress Vantage şablonu WooCommerce ile uyumlu olduğu için dilerseniz  ürünlerinizi  siteniz üzerinden online olarak satabilirsiniz. Bunun için öncelikle WooCommerce  uygulamasını yüklemeniz ve gerekli kurulumları yapmanız gerekiyor tabi.

Vantage’yi ilk indirdiğinizde premium versiyonuna yükseltmeniz için uyarı verecektir. Ayrıca  birde slider  yüklemenizi  isteyecektir. Slideri yükledikten  sonra kendi slider örneklerinizi oluşturup anasayfanızda kullanabilirsiniz. Responsive (tarayıcıya duyarlı, esnek ) olarak ayarlanmış olsa da üst menü responsive değildir. Tamamiyle responsive olabilmesi için  yine premium versionuna geçiş yapmanız gerekiyor.  Ücretsiz versiyondan memnun kalmazsanız  eğer premium versiyonuna geçiş için gerekli işlemleri yapmanız için yönetim paneli üzerinden gerekli talimatlar ile karşılaşacaksınız.

Bu t şablonu  almadan önce  size bir önerim olacak.   Şuradaki yazıdan bütün Wp e-ticaret uygulamaları  ile uyumlu ve tamamen responsive olarak hazırlanmış olan Boot Store’yi incelemenizi kesinlikle öneririm. Eğer e-ticaret sitesi kurmak isterseniz Boot Store  sizin için gerekli olan bütün niteliklere sahiptir ve tamamen ücretsizdir.

 

 

Ali

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.