Xerxes

Xerxes

Xerxes  yönetim paneli üzerinden hiç bir  ayar  gerektirmeden olduğu gibi etkinleştirdikten sonra  kullanabileceğiniz ücretsiz  bir kişisel blog  şablonudur. Tarayıcıya  duyarlı (responsive – esnek) özelliği sayesinde  her türlü  cihaz ve ekran için aynı şablonu kullanabilirsiniz.  Şablonda  tek bir menü bulunuyor  ve  responsive özelliği  menüye de  uygulanmış. Tarayıcı küçüldüğünde menü linkleri kaybolup sadece kategori ikonu görünüyor.

Xerxes şablonunu  kurduktan sonra  yapmanız  gereken  bileşen alanlarınızı  düzenlemek, slider için kategori belirlemek  ve  istiyorsanız  eğer 125×125 reklam  alanlarını da  ekleyebilirsiniz  sidebar bölümüne. Ayrıca yönetim paneli için eklenmiş  bir kaç tane özellik bulunuyor. 125×125 reklam alanlarında  bu ayarlar bölümünden ulaşabilirsiniz. Bu sayede size sponsor olan kişilerin reklamlarını zahmetsizce sitenizin sidebar bölümüne ekleyebilirsiniz.  Sade ve şık tasarımı sayesinde bir çok kişi tarafından kullanılacağını düşündüğüm bir tane çalışma. Bu dönemde blogcular arasında en çok tutulanlar da bu tarz hazırlanmış örneklerdir.

 

Ali
Telif Hakkı Bildirimi:Bu sitedeki orijinal makaleyi Ali2020-08-15 tarihinde yayınlandı,Toplam 976 karakterden oluşmaktadır.
Yeniden yazdırma ipuçları:Özel talimatlar dışında, bu sitedeki tüm makaleler CC-4.0 sözleşmesi kapsamında yayınlanmaktadır.Yeniden basılması için lütfen kaynak belirtiniz.
Yorum yap(Yorum yapılmamış)
Yükleniyor...