BootStore

BootStore

Bu gün sizlere  paylaştığım ikinci  e-ticaret şablonu. Paylaştığım ilk şablon normal olarak hazırlanmış WooCommerce destekliydi ve yazıda da WooCommerce e-ticaret eklentisinin şimdilik rakibi olmadığından bahsetmiştim. Aslında  bu konu ile beraber WooCommerce eklentisine rakip  olabilecek bir eklenti daha olduğunu farkettim. O da şimdi paylaştığımız şablonun geliştiricisinden TheCartPress e-ticaret eklentisidir.

Boot Store  normalde premium olarak hazırlanmış ve ücretsiz olarak dağıtılıyor. Ücretsiz olmasının sebebi TheCartPress e-ticaret eklentisini destekleyen yan uygulamaların paralı olmasıdır. Tamamen tarayıcıya  duyarlı (responsive – esnek) ve e-ticaret olarak kullanmasanız  bile bir şirket yada kişisel blog siteleri tarafından kullanılabilir özelliklere  sahip. Boot Store’yi online mağaza  olarak kullanabilmeniz  için  TheCartPress e-ticaret eklentisini kullanmaya mecbur değilsiniz.  WooCommerce, Market place ve hatta Buddy Press eklentilerini  bile destekliyor.

Yönetim panelinde  ufak tefek bir kaç tane  ayar  dışında  düzenlemeniz gereken pek seçenek bulunmuyor ve BootStore  ile beraber  yüklenen herhangi bir eklenti de yok ama e-ticaret  eklentileri  için kullanabileceğiniz  19 tane bileşen alanı bulunuyor.

 

Ali
Telif Hakkı Bildirimi:Bu sitedeki orijinal makaleyi Ali2020-08-15 tarihinde yayınlandı,Toplam 1104 karakterden oluşmaktadır.
Yeniden yazdırma ipuçları:Özel talimatlar dışında, bu sitedeki tüm makaleler CC-4.0 sözleşmesi kapsamında yayınlanmaktadır.Yeniden basılması için lütfen kaynak belirtiniz.
Yorum yap(Yorum yapılmamış)
Yükleniyor...