WereTech

12Okunma
2 yorum

WereTechNormalde  bir içerik  için başlık  eklediğimde öncelikle içeriğin özelliklerine bakıp en uygun başlığı seçmeye çalışırım. Haber, magazin, seo optimizasyonlu, adsense   gibi  başlıklar  olur genelde. WereTech  için en uygun başlık bunların hepsini  bir  arada kullanmak en iyisi olurdu sanırım. Ama o kadar uzun başlık ekleyemeyeceğim için kısaca teknoloji  diye başlık attım.

WereTech sosyal medya ve teknolojik gelişmeler üzerine yazılar yayınlayan bloglar için hazırlanmış bir websitesinde  olması gereken bütün özelliklere  sahip ve premium şablonlardan hiçbir  eksiği olmayan tamamen tarayıcıya  duyarlı (responsive – esnek) olarak hazırlanmıştır. Hazır  adsense  alanları sayesinde  website gelirinizi en üst seviyeye  yükseltebilir ve birçok  ıvız  zıvır  diye adlandırabileceğim eklentiye  ihtiyaç duymadan olduğu  gibi  kullanabilirsiniz. En popüler  bileşen  özelliklerini kendi içinde  barındırıp yönetim paneli ayarları üzerinden ayarlanabilen seçeneklerin  dışında dört  tane de bileşen şablon  ile beraber yükleniyor.

Yönetim paneli seçenekleri :

Wp admin paneli > Görünüm > Theme options sekmesine  girdiğinizde  genel ayarların tamamını bulabilirsiniz. Bütün seçenekler  tek bir  sayfada  olup oldukça  açıklayıcıdır. Bu  bölümde kullanabileceğiniz özellikler; favicon ekleme, banner ekleme, menü renklerini değiştirme, linklerin rengini  değiştirme, başlıkların yazı tipini değiştirme (500+ Google font desteği), içeriklerin yazı tipini değiştirme (500+ Google font desteği), en üstte bulunan  özellikli yazı ayarları, reklam kodları ekleme, izleme kodu ekleme, sosyal ağ ikonlarına  link ekleme gibi özelliklerin yanında  bir de sidebar  bölümünde olmasını istediğiniz  kategorileri belirleyebilirsiniz. Bu kategorileri ayarlarken görüntülenmesini istediğiniz konu sayısını da  belirlediğinizde o kategoriye ait  en son yazılar sidebarda yayınlanmış olur.

 

 

Ali
Telif Hakkı Bildirimi:Bu sitedeki orijinal makaleyi Ali2020-08-14 tarihinde yayınlandı,Toplam 1673 karakterden oluşmaktadır.
Yeniden yazdırma ipuçları:Özel talimatlar dışında, bu sitedeki tüm makaleler CC-4.0 sözleşmesi kapsamında yayınlanmaktadır.Yeniden basılması için lütfen kaynak belirtiniz.
Yorum yap(2 yorum)
Yükleniyor...
enes Yorumcu LV.1
2015-03-23 16:46:12 回 Yanıtla

link ölmüş galiba inmiyor.