Ali @mintik
14 Ağustos 2020 0:22

Shopping

Shopping

Shopping şablonu  Wp kullanarak e-ticaret, online  alışveriş  sitesi kurmak isteyenler  için hazırlanmış ve bedavadır. Aslında ilk  kurup  yüklediğinizde normal  blog sitelerinden pek bir  farkı olmayan  görüntüsü var. Shopping’i asıl  e-ticaret teması  yapan ise WooCommerce e-ticaret eklentisidir.

WooCommerce,  online mağaza, e-ticaret sitesi  kurmak isteyenler  için geliştirilmiş  ve  alış veriş siteleri için her türlü özelliğe  sahiptir. Nasıl ki blog denildiğinde  akla  ilk WordPress  kelimesi geliyorsa, e-ticaret denildiğinde de  akla ilk gelen WooCommerce’dir. Yanılmıyorsam şu an için herhangi bir rakibi yok. Yanlız WooCommerce  malesef  bütün Wp şablonları  ile uyumlu değil. Geliştiricisi tarafından eklenti için yapılmış özel şablonları var.  Popüler olduğundan dolayı birçok  geliştirici tarafından da WooCommerce destekli temalar  hazırlanıyor.

Shopping şablonu da WooCommerce   için tasarlanmış olan alışveriş şablonlarından biridir. Yönetim paneli üzerinden e-ticaret  adına herhangi  bir  ayar  bulunmuyor. Ürün ekleme, fiyat, ödeme ayarları vs. gibi  özellikler WooCommerce  ile kullanılıyor.  Dikkatimi  çeken en güzel özellik; satın alma butonuna  tıklandığında sayfa yenilenmeden ürünün sepete  eklenmesi.

 

Bu Yazıyı Paylaş

1 yorum "Shopping"

 1. dergi dedi ki:

  Paylaşımınız için teşekkürler, kolay gelsin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜYE GİRİŞİ

Arkadaş ekleme, özel mesaj, kişisel yazı paylaşmak için siteye giriş yapın

Şifremi unuttum? Kayıt Ol!
 • Ali:

  Pardon Yuyyu olacaktı...

 • Ali:

  Tamam yuyu da olsun :)...

 • Arkadaşlık Uygulaması:

  Yuyyu Online Arkadaşlık Sitesi – Sohbet Et ve Yeni İnsanlarla Tanış Yuy...

 • Ali:

  Üşenmeden web arşivi linkini arayıp bulmuşsun teşekkürler :)...

 • ibrahim:

  türkiyeden de bırakan olmuş oyunu. dünya geneli de bırakan epey olmuş. wi...

 • Araç çubuğuna atla