BlueMarlin

15Okunma
2 yorum

BlueMarlin

BlueMarlin, portfolio siteleri  için kullanışlı  ve en iyilerden diyebileceğim ücretsiz bir  Wp  şablonudur.  Slider, portfolio ve service   bölümleri  için ayrı kategori ve yazı oluşturma  bölümü de mevcuttur. Portfolio sayfasındaki yazılar  için içerik filtreleme özelliği  ve resim galeriler  için de  tam ekran resim inceleme özelliği de  bulunuyor. Beş farklı şablon düzeni sayesinde  değişik stillerde kullanabilirsiniz.

Yönetim paneli  ayarları bölümünde şablon düzeni, iletişim bölümleri, görüntüleme seçenekleri (portfolio, slider ve service için) , sosyal ağ  ikonları gibi  kolaylıkla düzenleyebileceğiniz  daha birçok seçenek mevcut. Portfolio, service ve slider  bölümlerinin ana sayfada  görüntülenebilmesi için Yönetim paneli > Theme options sekmesinden bu bölümleri etkinleştirmeniz gerekiyor. Ayrıca  tamamiyle  tarayıcıya  duyarlıdır.  Tarayıcı  genişliği ne olursa olsun   düzgün bir şekilde görünür.

Dosyaları indirirken kullanım klavuzu ve eklentilerini de  indirmeyi unutmayın.

 

 

Ali
Telif Hakkı Bildirimi:Bu sitedeki orijinal makaleyi Ali2020-08-08 tarihinde yayınlandı,Toplam 911 karakterden oluşmaktadır.
Yeniden yazdırma ipuçları:Özel talimatlar dışında, bu sitedeki tüm makaleler CC-4.0 sözleşmesi kapsamında yayınlanmaktadır.Yeniden basılması için lütfen kaynak belirtiniz.
Yorum yap(2 yorum)
Yükleniyor...
Meriç Bahar Yorumcu LV.1
2014-07-20 22:20:44 回 Yanıtla

harika olmuş. teşekkür ederiz

Muhammet Yorumcu LV.1
2015-08-02 19:44:56 回 Yanıtla

Merhaba Link Kırık Yenilermisiniz ?
Teşekkürler, iyi çalışmalar..