Programsız Twitter otomatik takip etme (Auto Follow)

Yazar

programsız twitter otomatik takip etme kodu
Bildiğiniz  gibi  son zamanlarda  sosyal ortamlarda  popüler  olmak  kimileri için vazgeçilmez  bir  hobi  olmaya başladı. Aslında  Twitter  ile uzaktan yakından alakası olmayan biriydim. Bir websitesi  sahibi olunca site içeriklerinin insanlara  daha kolay duyurulabilmesi için sadece Google ile yetinmek Google’nin yeni algoritmaları yüzünden mantıksız  bir hal  almaya başlamıştı. Bu yüzden sosyal ortamlarda da bir şekilde  güçlü  bir bağımız olması şarttır.

Twitter’da takipçi  sayınızın yüksek olabilmesi için yapabileceğiniz üç yol vardır. Birincisi  Twitter’a reklam vermek. İkincisi ünlü biri olmak. Üçüncü seçenek biraz  sıkıcı  ama  başka  çare yok para ödemek istemiyorsanız bu yola başvurmanız gerek. Siz başkalarını takip ettiğinizde başkalarıda  sizi  takip  eder. Aynı Facebook’ta arkadaş eklemek gibi  düşünün. Siz  birini arkadaş olarak eklersiniz o da kabul eder ve her ikinizinde  listesinde  arkadaş olarak görünür. Tabi Twitter’da  durum biraz farklı. Siz  birini takip ediyorsanız o kişinin illa sizi  takip etme gibi bir mecburiyeti  olmuyor. Ortalama  günde 2000 kişi takip ederseniz  bu 2000 kişiden en az 500’ü sizi geri takip eder.  Kızlarda bu oran biraz daha fazla ve ortalama 2000 kişiden 1000 kişi  mutlaka  sizi takip eder.

Twitterda takip etme  sınırı  takipçi  sayınızla  eşit bir  oran  diyebiliriz. 100.000 takipçiniz varsa  eğer sizde 100.000 kişi  takip edebilirsiniz.  Yeni açılan bir hesapta  bu limit 2000 kişi kadardır. Hergün 2000 kişi ekleyip tekrar tekrar  silmek kolay iş değil. Hele hele mouse ile  tek tek takip  etmek ve bırakmak normal bir insan evladının yapabileceği bir iş değil. Dokunmatik cihazlarda biraz  daha kolay ve oturduğunzu yerden tık tık yapmak fazla  zahmet  olmayan bir iştir.

Bu zırvalıklardan kurtulmak için kolay  yoldan takip etme ve takipçi silme  gibi  bir kaç tane uygulama da denememize  rağmen elimize  olumlu bir sonuç geçmedi. Siz siz  olun sakın hesabınıza  erişim  sağlayan uygulamalar  kullanmayın. Bu uygulamalar  yüzünden hesabınızın askıya alınması  an meselesidir. Zaten çoğu uygulamada  belirli bir limitten sonra  para talebinde bulunurlar. Hem hesabın askıya alınmasına sebeb ol  hemde para iste. Bu da  bana dolandırıcılık gibi geliyor.

Sanırım  konuyu  biraz fazla  çevirdim ama buraya  kadar  anlattıklarım kimileri için faydalı olabilecek bilgilerdi. Bu  sayede  birçok kişi neden hesabının askıya alındığını ve kaç kişi takip edebileceğinide öğrenmiş oldu. Gelelim asıl meselemize. Twitter’da  program yada  uygulama kullanmadan otomatik takip  etme  veya  otomatik takibi  bırakma diye birşey mümkün müdür ?

Sorumuzun cevabı  Google Cherome ve Mozilla Firefox  sayesinde  “EVET”.   Google Cherome  yada mozilla Firefox’ta  sayfayı sağ tıklayıp açılan pencerede  öğeyi denetle  linkine  tıklandığında tarayıcının alt kısmında  websayfa kodlarının olduğu bir  bölüm açılır. Bu sekmede Console  adlı link tıklandığında  açılan pencerede  JavaScript kodlar yardımıyla  websayfası içeriğine müdahele  etmek  mümkündür. İlk denediğim JavaScript kod takip  edilecek olan listeyi otomatik takipettiği gibi listeyide  otomatik aşağı kaydırarak çok büyük bir zaman kazandırıyordu. Ama  belirli bir süreden sonra Twitter  uyarı vererek takip  JavaScript kod yardımı ile takip etmenizi  engellediği gibi  ertesi gün bunların tamamını da  siliyordu.

Birde bunun jQuery ile hazırlanmış olan kod örneği de var. JavaScript kod örneği takipçilerini takip etmek istediğiniz kişinin bütün takipçilerini otomatik takip ederken  jQuery  kod ile hazırlanmış otomatik takip etme sadece  tarayıcı ekranında görünen kişileri  takip ediyor. Baya komik bir cümle oldu sanki. Tekerleme diye yayınlasaydım daha mantıklı olurdu.

Otomatik kodları tekrar kullanabilmek için eski tasarım Twitter kullanmanız gerekmektedir. Bunu yapabilmeniz için tarayıcınıza GoodTwitter eklentisini kurmanız önemlidir. Aksi halde kodlar çalışmayacaktır.

En Yeni Takip Etme Kodu

9 Mart 2018 Cuma

Her seferinde daha yeni ve daha iyi bir kod paylaşırken eski kodları da buradan kaldırmamaya özen gösterdiğim, yazının sonlarının çöp olmasından baya belli oluyor. Bu sefer eklediğimiz kodda Twitter engelinden dolayı biraz değişiklik yaptım. Bu kodu kullanırken bilgisayarı açık bırakıp gitmeniz gerekecek çünkü çok yavaş çalışacak şekilde ayarladım. Çok uzun süredir Twitter ile alakam pek kalmadığından dolayı haliyle kodları da deneyemiyor ve engele takılmamak için en uygun olan sürenin de ne kadar olduğunu bilmiyorum. Siz değerli arkadaşlarım kimi zaman ben yokken kod paylaştınız ve kimi zaman da yorumlara katkıda bulundunuz kendi siteniz gibi. Bu isteğimi de çok görmeyip kaç saniyede bir takip edilmesi gerektiğini de söylerseniz çok makbule geçeceği gibi kodlardaki süreleri de sizin için ayarlarım. Fena ticaret sayılmaz söylemesi sizden, yapması benden. Evet gel gelelim şu yeni kodumuzun nasıl çalıştığına. Yine her zamanki gibi consol alanına yapıştırıp enter tuşuna basıyorsunuz. Sonrasında karşınıza kaç kişinin takip edilmesi gerektiğini soran bir pencere açılıyor. Açılan pencerede 10 yazan yere kaç istiyorsanız yazabilirsiniz. Her 5 saniyede bir defa takip et butonuna tıklıyor ve 90 saniyede bir sayfayı aşağı kaydırıyor. Yani anlayacağınız o sayfa kaydırma zahmetleriymiş, sayfa fazla kaydı engel atılacakmış gibi şeylerden de tamamen kurtuluyorsunuz. Tak fişi çalıştır herkese hayırlı olsun cümleten 🤣

$(function(){
	sayac = window.prompt("Kaç kişiyi takip etmemi istersin Sultanım?💂‍", 10);
	sayac = parseInt(sayac);
	following = 0;
	scrolled = 0;
	$('body').append('<div id="mintikcom-takip" style="position: fixed; width: 200px; height: 72px; padding: 14px; left: 14px; bottom: 14px; background-color:rgba(0,0,0,0.8); color:#fefefe; line-height: 28px; font-size: 12px; border-radius: 5px; z-index: 999999;"></div>');
	
	var log = function(c, f) {
		$('#mintikcom-takip').html('Şu ana kadar takip edilen kişi:'+f+'/'+c+'<div style="text-align: right;"><a href="https://www.mintik.com/2013/10/30/programsiz-twitter-otomatik-takip-etme-auto-follow.html" target="_blank" style="color: #efefef; text-decoration: none;" rel="noopener noreferrer">Mintik.com - Kocaman Gülümseyin <p>😁</p></a></div>');
	}
	var follow = function() {
		log(sayac, following);
		if(following < sayac) {
			var $btns = $('.GridTimeline .not-following .js-follow-btn');
			if($btns.length) {
				$btns.eq(0).click();
				following++;
				scrolled = 0;
				setTimeout(function(){
					follow();
				}, 5000);
			}
			else {
				scrolled++;
				if(scrolled > 3) {
					alert('Takip edilecek kimse kalmadı Sultanım 💂‍');
					return;
				}
				$(window).scrollTop(999999);
				setTimeout(function(){
					follow();
				}, 90000 * scrolled);
			}
		}
		else {
			alert('Görev Tamamdır Sultanım 💂‍');	
		}
	};
	follow(0, false);
});

Takip Etme

javascript: var followers = $(".not-following");
var user = $(".current-user a").attr("href");
var unfollowed = localStorage[user + "-unfollowed"] || "[]";
unfollowed = JSON.parse(unfollowed);
var j = 0;
var follow = function(e) {
  if (e < followers.length) {
    var t = 500;
    if ($.inArray($(followers[e]).data("user-id"), unfollowed) == -1) {
      $(followers[e]).find(".follow-button").click();
      j++
    } else {
      t = 500
    }
    setTimeout(function() {
      follow(e + 1)
    }, t)
  } else {
    alert(" " + j + " kisi takip edildi!!")
  }
};
if (confirm(" " + followers.length + " kisi takip edilsin mi?")) {
  follow(0)
}

Takibi bırakma (HIZLI)

setInterval(function () {
  t = $(".following").find(".follow-button");
  if (!t[0]) {
    window.scrollTo(0, $(document).height());
  } else {
    console.log(t.attr("class"));
    t.trigger("click");
  }
}, 1000)

Takip etmeyenleri takibi bırakma

Erkan arkadaşımız bu kodu bize göndermiş yazıya ekleyelim diye. Kendisine teşekkür ederiz.
Bu arada kod süper. Bir kaç defa sayfa kaydırdıktan sonra ekranı temizleyip devam ediyor ve bilgisayar da haliyle kasmıyor.

setInterval(function() {
 $(".FollowStatus").each(function() {
  $(this).parents(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();
 });
 $("div:not(.not-following) > .user-actions-follow-button").click();
}, 20000);
setInterval(function() {
 $(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();
}, 30000);
setInterval(function() {
 window.scrollTo(0, document.body.scrollBottom);
}, 5000);
setInterval(function() {
 window.scrollTo(0, document.body.scrollHeight);
}, 1000);

Güncel 2 Haziran 2017

Kodları denedim ve bende sorunsuz çalıştı yalnız takip limitleri hakkında henüz bende bilgi sahibi değilim. Dünden beri hesabımın takip etme limiti engeli sürdüğü için tam kontrol edemedim. Eğer limitler düşürülmüş ise yapacak bir şey kalmıyor, umarım limitler aynıdır. 250 kadar kişiyi sorunsuz şekilde takip etti.
Follow ve unfollow kodlarını az önce güncelledim . Çok fazla deneyemediğimden hatalı olup olmadığından emin değilim. Eğer kodlar hala çalışmıyorsa yorum olarak bildirin lütfen. En kötü ihtimal ikisinden birisi çalışacaktır. Hem takip için hem de takibi bırakma için kodları kullanabilirsiniz. Takibi bırakma kodunu takip etme için de kullanabilirsiniz yalnız sizi takip edenleri takip etmiyor.

Bu ve hemen altındaki de Erdoğan arkadaşımızın önerisi.

Ellerine sağlık kodları yenilemişsin. Hepsini deneme imkanım olmadı ama yeni tvitter takip kodu sorunsuz çalışıyor. Emeğine yüreğine sağlık. Bu arada bir önerim olacak. Bunu bu sayfada ayrıca yayınlarsan takip limitine takılmak istemeyen herkes için faydalı olacaktır.

javascript: var followers = $(".not-following");
var user = $(".current-user a").attr("href");
var unfollowed = localStorage[user + "-unfollowed"] || "[]";
unfollowed = JSON.parse(unfollowed);
var j = 0;
var follow = function(e) {
  if (e < followers.length) {
    var t = 115000; //Bu sayı ile bekleyerek takip ettiğinden, hiç takip limitine takılmadan gün içinde yaklaşık 1000 kişiyi takip ediyor ve twitter asla uyarı falan vermiyor. Ama tabi bunun için bilgisayarın sürekli açık kalması gerekiyor :) Teşekkürler Hayırlı sahurlar diliyorum>>>>>>>
    if ($.inArray($(followers[e]).data("user-id"), unfollowed) == -1) {
      $(followers[e]).find(".follow-button").click();
      j++
    } else {
      t = 500
    }
    setTimeout(function() {
      follow(e + 1)
    }, t)
  } else {
    alert(" " + j + " kisi takip edildi!!")
  }
};
if (confirm(" " + followers.length + " kisi takip edilsin mi?")) {
  follow(0)
}

Saniyede 1  kişi (Otomatik takip kodu)
javascript: var followers = $(“.not - following”);
var user = $(“.current - user a”).attr(“href”);
var unfollowed = localStorage[user + “ -unfollowed”] || “[]”;
unfollowed = JSON.parse(unfollowed);
var j = 0;
var follow = function(e) {
  if (e.user - actions - follow - button”).click();
 },
 20000);
setInterval(function() {
 $(“.Grid - cell.u - size1of2.u - lg - size1of3.u - mb10”).remove();
}, 30000);
setInterval(function() {
 window.scrollTo(0, document.body.scrollBottom);
}, 5000);
setInterval(function() {
 window.scrollTo(0, document.body.scrollHeight);
}, 1200);

Bu kodumuzu da Tolga arkadaşımız paylaşmış. Teşekkürler (ilk teşekkür benden) 🙂

admin bu kod yok herhalde sizde ben çok aradım bulamadım 1 inci kod çok yavaş ben çok aradım bulamadım her sitede hiçbirisi olmuyor eskilerde çalısmıyor şimdi bi baktım pcmde kod var kaydetmişim kodu yayınlayın millet faydalansın benle aynı duruma düşmesin kimse bi teşekkürü çok görmeyiniz 🙂

var say = 0,
 limit = 1e3,
 takipyap = setInterval(function() {
  return $(".following").each(function() {
    $(this).parents(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove()
   }),
   $(".GridTimeline").find("div.not-following > .follow-button").first()
   .click(), say++ >= limit ? (clearInterval(takipyap),
    window.alert(limit + " kisi basariyla takip edildi."), !1) : void $(".message-text > a")
   .each(function() {
    "46px" === $(".alert-messages").css("top") && (clearInterval(takipyap),
     clearInterval(asagi))
   })
 }, 1e3),
 asagi = setInterval(function() {
  var a = $(".GridTimeline").
  find(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").length;
  54 >= a && ($(".Grid.Grid--withGutter")
   .each(function() {
    0 == $(this).children().length && $(this).remove()
   }), $(window).scrollTop(0, document.body.scrollBottom), setTimeout(function() {
    window.scrollTo(0, document.body.scrollHeight)
   }, 200))
 }, 2e3);

 

Takip etmeyenleri takibi bırakma

Takipçilerinizin olduğu bölüme bu kodu kullandığınız zaman sizi takip etmeyenleri tespit eder takibi bırakır. Yalnız kodu yapıştırır yapıştırmaz sayfada gördüğü herkesin sayısını unfollow edeceğini  söyleyeceğine aldırmayın, kodlarda sayım açısından biraz salaklık var, henüz düzeltemedim. Sonuç olarak sadece takip etmeyenleri  bırakıyor ve kaç kişiyi unfollow ettiğini  size söylüyor işlemin sonunda.

javascript: var unfollowers = $(".ProfileCard-content");
var user = $(".current-user a").attr("href");
var unfollowed = localStorage[user + "-unfollowed"] || "[]";
unfollowed = JSON.parse(unfollowed);
var j = 0;
var unfollow = function(e) {
  if (e < unfollowers.length) {
    var t = 200;
    if ($(unfollowers[e]).find(".FollowStatus").html() != "Seni takip ediyor") {
      var n = $(unfollowers[e]).find(".following").data("user-id");
      if ($.inArray(n, unfollowed) == -1) {
        unfollowed.push(n)
      }
      $(unfollowers[e]).find(".follow-button").click();
      j++
    } else {
      t = 50
    }
    setTimeout(function() {
      unfollow(e + 1)
    }, t)
  } else {
    localStorage[user + "-unfollowed"] = JSON.stringify(unfollowed);
    console.log(unfollowed);
    alert("unfollow edilen " + j + " kisi")
  }
};
if (confirm(" " + unfollowers.length + " kisiyi takip etmeyi birakmak istiyor musun?")) {
  unfollow(0)
}

Takip Etmeyenleri Takibi Bırakma

Bu da Erkan arkadaşımızın gönderdiği bir örnek kod. Teşekkürler Erkan 🙂

Merhaba takip etmeyenleri takibi bırakma kodunu buldum %100 işe yarıyor kendimde bizzat denedim isterseniz sitenize ekleyebilirsiniz

Bakıyorum herkes seferber olmuş. Bu tarz paylaşımlar  devam ederse internetteki bütün kodlar burada birikecek sanırım 🙂

setInterval(function() {
 $(".FollowStatus").each(function() {
  $(this).parents(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();
 });
 $("div:not(.not-following) > .user-actions-follow-button").click();
}, 20000);
setInterval(function() {
 $(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();
}, 30000);
setInterval(function() {
 window.scrollTo(0, document.body.scrollBottom);
}, 5000);
setInterval(function() {
 window.scrollTo(0, document.body.scrollHeight);
}, 1000);

 

Favori ekleme/kaldırma

$(document).ready(function () {
  var mintikfavoribirakma2015 = $("div.stream-item-footer").length;
  var mintikfavorikodu = 0;
  var favorilerim = setInterval(function () {
    if (mintikfavorikodu > mintikfavoribirakma2015) {
      clearInterval(favorilerim);
      return
    }
    $("div.stream-item-footer").eq(mintikfavorikodu).find('button.ProfileTweet-actionButton.js-actionButton.js-actionFavorite').trigger("click");
    mintikfavorikodu++;

  }, 250);
});

Toplu Takip Bırakma Kodu

setInterval(function() {
 t = $(".following").find(".follow-button");
 if (!t[0]) {
  window.scrollTo(0, $(document).height());
 } else {
  console.log(t.attr("class"));
  t.trigger("click");
 }
}, 2000)

Takip Etmeyenleri Takip Bırakma Kodu

setInterval(function() {
 $(".FollowStatus").each(function() {
  $(this).parents(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();
 });
 $("div:not(.not-following) > .user-actions-follow-button").click();
}, 20000);
setInterval(function() {
 $(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();
}, 30000);
setInterval(function() {
 window.scrollTo(0, document.body.scrollBottom);
}, 5000);
setInterval(function() {
 window.scrollTo(0, document.body.scrollHeight);
}, 2000);

Toplu Twit Silme Kodu

var kac_tweet_atla = 1;
setInterval(function() {
 setTimeout(function() {
  $(".Icon.Icon--small.Icon--retweeted").parents(".js-stream-item.stream-item.stream-item").remove()
  $(".stream-item").find(".js-actionDelete > button")[kac_tweet_atla].click();
 }, 1000)
 setTimeout(function() {
  $(".modal.draggable#delete-tweet-dialog-dialog button.btn.primary-btn.delete-action").click();
 }, 1000)
}, 2000)
setInterval(function() {
 window.scrollTo(0, document.body.scrollBottom);
}, 10000);
setInterval(function() {
 window.scrollTo(0, document.body.scrollHeight);
}, 2000);

Toplu Sessize Alma Kodu

sessizal = setInterval(function() {
 $(".user-actions.muting").parents(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove()
 $(".mute-user-item.pretty-link").each(function() {
  $(this)[0].click();
  $(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10")[0].remove();
 })
 if ($('.alert-messages:not(.hidden)').css('top') === '46px' && $(".message-text").text() == "Üzgünüz, üst limite ulaştın.") {
  clearInterval(sessizal);
  clearInterval(ksyukler);
  alert("Bugünlük sessize alma limitinizi doldurdunuz.")
 }
}, 200);
ksyukler = setInterval(function() {
 $(window).scrollTop(0, document.body.scrollBottom);
 setTimeout(function() {
  window.scrollTo(0, document.body.scrollHeight);
 }, 200);
}, 2000)

Toplu Geri Takip Kodu

var kul_adi = prompt("Bir kullaniciya kadar takip etmek icin takip etmediginiz bir kullanici adini basinda @ olmadan girin. Bu secenegi kullanmak istemiyorsaniz bos birakin ya da iptal edin", "");
geritakip = setInterval(function() {
 $(".following, .pending").parents(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();
 $('div.not-following > button.js-follow-btn').each(function() {
  $(this).click();
  if (kul_adi == $(this).parents(".ProfileCard.js-actionable-user").attr("data-screen-name")) {
   clearInterval(geritakip);
   clearInterval(yu);
   clearInterval(as);
   alert(kul_adi + "kullanici adina kadar geri takip yapildi.")
  }
  $(".message-text > a").each(function() {
   if ($('.alert-messages').css('top') === '46px') {
    clearInterval(geritakip);
    clearInterval(yu);
    clearInterval(as);
    alert("Takip limitiniz doldu. Bugun daha fazla takip yapamazsiniz.")
   }
  })
 });
 setTimeout(function() {
  $(".Grid.Grid--withGutter[data-component-term='user'], ProfileClusterFollow").remove();
 }, 1000);
}, 2000);
var yu = setInterval(function() {
 window.scrollTo(0, document.body.scrollHeight);
}, 1000);
var as = setInterval(function() {
 window.scrollTo(0, document.body.scrollBottom);
}, 2020);

Mesajları Silme

var kac_mesaj_atla = "0";
tum_dm_sil = setInterval(function() {
 $(".DMInbox > li > .DMInboxItem")[kac_mesaj_atla].click();
 $(".u-textUserColorHover.dropdown-toggle.js-tooltip.js-dropdown-toggle")[0].click();
 $(".dm-conversation-actions").find(".js-actionDeleteConversation>button.dropdown-link")[0].click();
 if ($("#confirm_dialog").css("display") === "block") {
  $("#confirm_dialog_submit_button")[0].click();
  $("#confirm_dialog").addClass("visuallyhidden");
 }
}, 1000);

Fav Sıfırlama Kodu

setInterval(function() {
 $(".ProfileTweet-actionButton.js-actionFavorite")[0].click()
 $('.stream-items > .js-stream-item.stream-item.stream-item')[0].remove();
}, 300);
setInterval(function() {
 $(window).scrollTop(0, document.body.scrollBottom);
}, 1500);
setInterval(function() {
 window.scrollTo(0, document.body.scrollHeight);
}, 1000);

Toplu DM Kodu

var dmbs = 0;
var dmlimit = 10;
var dmdm = setInterval(function() {
 if (dmbs++ >= dmlimit) {
  clearInterval(dmdm);
  clearInterval(as);
  clearInterval(yu);
  window.alert(dmlimit + ' kisiye mesaj basariyla gonderildi.')
  return false;
 }
 $(".user-dropdown.dropdown-toggle")[0].click();
 $(".mention-text > button")[0].click();
 var dmler = new Array()
 dmler[0] = "Takip icin tesekkur ederim efendim.";
 dmler[1] = "Beni takip etmissiniz. Tesekkurler.";
 dmler[2] = "Takip listenize eklediginiz icin tesekkur ederiz";
 dmler[3] = "Tesekkurler, takipte kalmaniz dilegiyle.";
 dmler[4] = "Tesekkurler yeni takipcim.";
 dmler[5] = "Takibe deger gordugunuz icin tesekkurler.";
 dmler[6] = "Her ne sebeple taqip ettiyseniz tesekurler.";
 dmler[7] = "Takipte kalmaniz dilegiyle sagolun.";
 dmler[8] = "Tesekkurler iyi takipler.";
 dmler[9] = "Takip icin sagolun.";
 var i = Math.floor(10 * Math.random());
 var ka = $(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").find(".ProfileCard.js-actionable-user").attr('data-screen-name');
 document.getElementById("tweet-box-global").innerHTML = "m @" + ka + " " + dmler[i] + "";
 setTimeout(function() {
  $(".btn.primary-btn.tweet-action.tweet-btn.js-tweet-btn.messaging").click();
 }, 2000);
 $(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10")[0].remove();
}, 5000)
var as = setInterval(function() {
 $(window).scrollTop(0, document.body.scrollBottom);
}, 1000);
var yu = setInterval(function() {
 window.scrollTo(0, document.body.scrollHeight);
}, 10000)

 

En Yeni Instagram Kodları

Auto Like

function like(){
 try {
  document.getElementsByClassName('coreSpriteLikeHeartOpen')[0].click();
  document.getElementsByClassName('_soakw coreSpriteLikeHeartOpen')[0].click();
 } catch (e) {

  document.getElementsByClassName('_soakw coreSpriteLikeHeartOpen')[0].click();
 }
}

var i = 1;
var time = Math.floor((Math.random() * 5000) + 1000);
var liker = setInterval(function(){
  like();
  console.log(i);
  i = i+1;
 }, 15000-time);

Takip etme

javascript: var script = document.createElement("script");
script.src = "https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/2.2.0/jquery.min.js", document.getElementsByTagName("head")[0].appendChild(script);
var followers = $("._6jvgy"),
  user = $(".current-user a").attr("href"),
  unfollowed = localStorage[user + "-unfollowed"] || "[]";
unfollowed = JSON.parse(unfollowed);
var j = 0,
  follow = function(a) {
    if (a < followers.length) {
      var b = 500;
      $.inArray($(followers[a]).data("user-id"), unfollowed) == -1 ? ($(followers[a]).find("button._84y62").click(), j++) : b = 500, setTimeout(function() {
        follow(a + 1)
      }, b)
    } else alert(" " + j + " kisi zaten takip ediliyor!")
  };
confirm(" " + followers.length + " kisi takip edilsin mi?") && follow(0);

10 saniyede 1 tıklama ile takip etme

javascript: var script = document.createElement("script");
script.src = "https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/2.2.0/jquery.min.js", document.getElementsByTagName("head")[0].appendChild(script);
var followers = $("._6jvgy"),
  user = $(".current-user a").attr("href"),
  unfollowed = localStorage[user + "-unfollowed"] || "[]";
unfollowed = JSON.parse(unfollowed);
var j = 0,
  follow = function(a) {
    if (a < followers.length) {
      var b = 10000;
      $.inArray($(followers[a]).data("user-id"), unfollowed) == -1 ? ($(followers[a]).find("button._84y62").click(), j++) : b = 500, setTimeout(function() {
        follow(a + 1)
      }, b)
    } else alert(" " + j + " kisi zaten takip ediliyor!")
  };
confirm(" " + followers.length + " kisi takip edilsin mi?") && follow(0);

Takip etmeyenleri takibi bırakma

Bu kod sizi takip etmeyenleri bulup siliyor.

Profil sayfanıza gidin, ilk önce F12 tuşuna basıp console alanına aşağıdaki kodu yapıştırın ve enter tuşuna basın.

var jq = document.createElement('script');

jq.src = "https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/2.1.4/jquery.min.js";

document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(jq);

Daha sonra bu kodu girip enter tuşuna basın ve arkanıza yaslanın.
/* Kullanıcı ve html bilgileri */
var auto_unfollow_time = 3000;
var url = window.location.href; /* URL alınıyor */
var username = url.split("/")[3]; /* Kullanıcı adı url`dan otomatik çekiliyor */

var followers_button = "a[href='/"+username+"/followers/']"; /* Takip edenler butonu bilgisi */
var followers_list_class = "._4gt3b"; /* Takip edenlerin listelendiği div`in class değeri */
var followers_count_class = "._bkw5z"; /* Takip edenlerin sayısı class değeri */
var followers_count = $(followers_button + " " + followers_count_class).text(); /* Takip edenlerin sayısı */

var following_button = "a[href='/"+username+"/following/']"; /* Takip edilenler butonu bilgisi */
var following_list_class = "._4gt3b"; /* Takip edilenlerin listelendiği div`in class değeri */
var following_count_class = "._bkw5z"; /* Takip edilenlerin sayısı class değeri */
var following_count = $(following_button + " " + following_count_class).text(); /* Takip edilenlerin sayısı */

var following_modal_title_class = "._q44m8"; /* Takip edilenlerin açılı pencere title class değeri */

var modal_users_ul_li = followers_list_class + " ul:first-child li"; /* Açılan penceredeki 1 ci ul elementinin li`lerini seç */

var followers_order_array = {}; /* İzleyen kullanıcıların arraydaki sırası */
var followers_name_array = {}; /* İzleyen kullanıcıların arraydaki ismi */

function create_followers_array()
{
/* İzleyen kullanıcılar için arrayları oluştur */
for(var i=0;i<=$(modal_users_ul_li).length;i++)
{
followers_order_array[i] = $(modal_users_ul_li +":eq("+i+") a").text(); /* Her bir kullanıcı için arraya li elementine göre sayı ata */
followers_name_array[followers_order_array[i]] = followers_order_array[i]; /* Her bir arraydaki sayının li elementine göre kullanıcı adı ekle */
}
}

function is_user_follow_me(username_value)
{
/* Sorgulanan kullanıcı adı izleyen kullanıcılar arasında var mı */
if(!(username_value in followers_name_array)) {
$("a[href='/"+username_value+"/']").parents().eq(4).find("button").not("._2hpcs")[0].click(); /* Takip etmeyenlerin aboneliğinden çık (not ile yeniden abone olma tuşuna basmayı engelle) */
$("a[href='/"+username_value+"/']").append("<span style="color: red;">	✖ Takip etmeyi bıraktın</span>"); /* Takipte olmayanları göster */
$("#unfollowed_users_count").text(parseInt($("#unfollowed_users_count").text()) + parseInt(1)); /* Toplam takipten çıkarılan kullanıcıların sayısını güncelle */
}else{
$("a[href='/"+username_value+"/']").append("<span style="color: green;"> ✔ Seni takip ediyor</span>"); /* Takipte olmayanları göster */
}
}

function unfollow_all_non_followers()
{
var i = 0;
var counter_interval = setInterval(function(){
is_user_follow_me($(modal_users_ul_li +":eq("+i+") a").text());
i++;
if(i > $(modal_users_ul_li).length) {
	clearInterval(counter_interval);
	alert("Finished ! Total : " + $("#unfollowed_users_count").text() + " Takibi bırakılan kişiler");
}
}, auto_unfollow_time);
}

function step1(){
/* Takip edenler butonuna tıklat */
$(followers_button)[0].click();
var followers_scroll_interval = setInterval(function(){
var followers_list = $(followers_list_class);
followers_list.scrollTop(followers_list.prop("scrollHeight"));
if($(modal_users_ul_li).length >= followers_count) {
clearInterval(followers_scroll_interval); /* İntervalı temizle */
create_followers_array(); /* İzleyenler arrayını oluştur */
step2(); /* İkinci etapa geç */
}
},100);
}

function step2(){
/* Takip edilenler butonuna tıklat */
$(following_button)[0].click();
var following_scroll_interval = setInterval(function(){
var following_list = $(following_list_class);
following_list.scrollTop(following_list.prop("scrollHeight"));
if($(modal_users_ul_li).length >= following_count) {
clearInterval(following_scroll_interval); /* İntervalı temizle */
following_list.scrollTop(0); /* Scroll`u en yukarı al */
$(following_modal_title_class).append("<span style="color: red;"> <span id="unfollowed_users_count">0</span> Takipten çıkıldı</span>"); /* Toplam takipten çıkarılan kullanıcıları göster */
unfollow_all_non_followers(); /* Otomatik abonelikten çıkarma fonksionunu çağır */
}
},100);
}

function start(){
step1();
}

start();

Takibi bırakma

javascript: var script = document.createElement("script");
script.src = "https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/2.2.0/jquery.min.js", document.getElementsByTagName("head")[0].appendChild(script);
var unfollowers = $("._6jvgy"),
  user = $(".current-user a").attr("href"),
  unfollowed = localStorage[user + "-unfollowed"] || "[]";
unfollowed = JSON.parse(unfollowed);
var j = 0,
  unfollow = function(a) {
    if (a < unfollowers.length) {
      var b = 500;
      if ("senin takipcilerin" != $(unfollowers[a]).find(".FollowStatus").html()) {
        var c = $(unfollowers[a]).find(".following").data("user-id");
        $.inArray(c, unfollowed) == -1 && unfollowed.push(c), $(unfollowers[a]).find("button._dzx3o").click(), j++
      } else b = 500;
      setTimeout(function() {
        unfollow(a + 1)
      }, b)
    } else localStorage[user + "-unfollowed"] = JSON.stringify(unfollowed), console.log(unfollowed), alert("unfollow edilen " + j + " kisi")
  };
confirm(" " + unfollowers.length + " kisiyi takip etmeyi birakmak istiyor musun?") && unfollow(0);

10 saniyede 1 tıklama ile takibi bırakma

javascript: var script = document.createElement("script");
script.src = "https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/2.2.0/jquery.min.js", document.getElementsByTagName("head")[0].appendChild(script);
var unfollowers = $("._6jvgy"),
  user = $(".current-user a").attr("href"),
  unfollowed = localStorage[user + "-unfollowed"] || "[]";
unfollowed = JSON.parse(unfollowed);
var j = 0,
  unfollow = function(a) {
    if (a < unfollowers.length) {
      var b = 10000;
      if ("senin takipcilerin" != $(unfollowers[a]).find(".FollowStatus").html()) {
        var c = $(unfollowers[a]).find(".following").data("user-id");
        $.inArray(c, unfollowed) == -1 && unfollowed.push(c), $(unfollowers[a]).find("button._dzx3o").click(), j++
      } else b = 500;
      setTimeout(function() {
        unfollow(a + 1)
      }, b)
    } else localStorage[user + "-unfollowed"] = JSON.stringify(unfollowed), console.log(unfollowed), alert("unfollow edilen " + j + " kisi")
  };
confirm(" " + unfollowers.length + " kisiyi takip etmeyi birakmak istiyor musun?") && unfollow(0);

Kodların kullanımı

Şimdi Google Cherome’de  jQuery kodu nereye ekleyeceğimizi  bir  görelim. Öncelikle herhangi bir Twitter hesabına  gidin, sayfayı  sağ tıklayın, açılan pencereden resimde gösterdiğimiz gibi Öğeyi Denetle linkine tıklayın.

Programsız Twitter otomatik takip etme (Auto Follow)_

 

Öğeyi denetle linkine tıkladığınızda jQuery kodu ekleyebileceğiniz  bölüme gitmek için Console linkine  tıklayın.

Programsız Twitter otomatik takip etme Auto Follow-

 

Önemli

Paylaştığımız kodlardan bazıları milyonlarca  sitenin kullandığı jQuery framework desteği ile çalışmaktadır. Son dönemde Twitterin yaptığı tasarım değişikliğinden dolayı jQuery takip kodlarını console bölümüne eklediğiniz  zaman VM170:4 Uncaught ReferenceError: jQuery is not defined(…)  hatası  (üstteki kodlarda hata vermez) vermektedir. Bu hatayı gidermek için takip kodlarını kullanmadan önce hemen alttaki jQuery entegrasyon kodunu console bölümüne yapıştırıp enter butonuna basmanız gerekiyor. Ardından takip kodlarını kullanmaya başlayabilirsiniz.

var jq = document.createElement('script');
jq.src = "https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/2.1.4/jquery.min.js";
document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(jq);
jQuery.noConflict();

Eğer  aynı  hatayı tekrar verirse  sayfayı yenileyin.

——– Bu bölümden sonrası eskidir, artık pek işinize yaramayacaktır. —–

 

Resimde  gösterdiğimiz  alana eklemeniz gereken jQuery kod :

Eski tasarım

__cnt__ = 0;
jQuery('.stream button.follow-button > span.follow-text').each(function (i, ele) {
  ele = jQuery(ele);
  if (ele.css('display') != 'block') {
    console.log('already following:', i);
    return;
  }
  setTimeout(function () {
    ele.click();
  }, __cnt__++ * 500);
});

Yeni tasarım

__cnt__ = 0;
jQuery('.stream span.button-text, span.follow-text').each(function (i, ele) {
  ele = jQuery(ele);
  if (ele.css('display') != 'block') {
    console.log('already following:', i);
    return;
  }
  setTimeout(function () {
    ele.click();
  }, __cnt__++ * 500);
});

Bu da bir başka takip kodu. Değişen bir şey yok sadece sağda solda çıkan takip butonlarını tıklamayı engelliyor.

__cnt__ = 0;
jQuery('.stream .ProfileCard-actions > button.user-actions-follow-button > span.button-text, span.follow-text').each(function (i, ele) {
  ele = jQuery(ele);
  if (ele.css('display') != 'block') {
    console.log('already following:', i);
    return;
  }
  setTimeout(function () {
    ele.click();
  }, __cnt__++ * 500);
});

Bu kodu başkalarını otomatik takip etmek için kullanabilirsiniz. Başka hesapların takipçi sayfasını  açarak otomatik takip edilmesini istediğiniz kadar  sayfayı aşağı sürükleyin ve Console bölümüne  bu kodu yapıştırdıktan sonra Enter tuşuna basıp arkanıza yaslayın. Bu işlemler  sırasında bilgisayarla olan işlerinizi  aksatmanıza   gerek yok. İster  kahvenizi yudumlayın isterseniz  film izleyin. Başka pencereler açarak istediğiniz  işlemleri devam edebilirsiniz. jQuery kodumuz  herkesi takip ettikten sonra kendiliğinden duracaktır. Kodun en sonunda bulunan 500 rakamına  dokunmamanız siizn için faydalı olur. Rakamı düşürdükçe takip etme hızı artacağı için Twitter spam olarak algılayabilir  ve sizi  durdurabilir. Daha  yavaş olmasında sorun yok ama daha hılı olması biraz  sorunlu.

Takibi bırakma UNF kodu :

Bir arkadaşa eğer Twitter açılırsa takibi bırakma unfollow kodu yayınlayacağıma dair söz vermiştim. Gerçi Gökhan arkadaşımız da yorum yaparak bir kod paylaştı bizlerle ancak ben kodu deneyince çalışmadığını farkettim ve sizler için yeni bir tane hazırladım. İnternet ortamında buna benzer bir sürü kod var ama hiç biri bu değildir.  Bunun birkaç türlüsü de internet ortamında dağıtılıyor ancak zaman problemleri var onlarda ve tarayıcının çökmesine neden oluyorlar. Saniyenin  1000’de 5’i kadar hızlı olacak şekilde ayarladım. Bu hız biraz mantıksız ve isterseniz 100 yapabilirsiniz. Zaten site üzerinden işlem gönderme süresi en fazla  o kadar olabilir diye düşünüyorum. En altta bulunan 5 rakamını 100 veya 200 yaparsanız daha sağlıklı olur. 0,1 bile yaparsanız tarayıcı çökmez çünkü sona geldiğinde kendiliğinden durabiliyor ve devam etmiyor. Diğer kodlarda sona geldiğinde bile olmayan yerlere tıklamaya devam ediyor ve bu da tarayıcının çökmesine neden oluyordu.

$(document).ready(function () {
  var mintiktakibibirak2014 = $(".ProfileCard-content button.follow-button").length;
  var mintiktakibibirak = 0;
  var takipbirak = setInterval(function () {
    if (mintiktakibibirak > mintiktakibibirak2014) {
      clearInterval(takipbirak);
      return
    }
    $(".ProfileCard-content button.follow-button").eq(mintiktakibibirak).find('span.unfollow-text').trigger("click");
    mintiktakibibirak++;

  }, 250);
});

Bu da Gökhan arkadaşımızın gönderdiği takip bırakma kodu.

Bas çalıştır arkana yaslan 🙂 Hem aşağı kaydırıyor hem de takibi bırakıyor.

setInterval(function () {
  t = $(".following").find(".follow-button");
  if (!t[0]) {
    window.scrollTo(0, $(document).height());
  } else {
    console.log(t.attr("class"));
    t.trigger("click");
  }
}, 1000)

 

Otomatik favori ekleme için konu güncellendi….

Eski favori ekleme kodunda problem olduğu için sizlere yeni bir favori kodu hazırladım. Yeni tasarımda deneye deneye Twit teyze favori yapmama engel olmaya başlayınca başka bir hesapla kodu denemeye devam ettim. Ancak denemeye devam ettiğim hesap hala eski tasarımda duruyor. Yeni tasarımda da herhangi bir problem olmaması gerekiyor. Durumu bana bildirirseniz çok sevaba girersiniz. 🙂 Bu arada favori eklediğinin üstüne bi daha geçtiği zaman favoriden kaldırıyor ve profil sayfaları için favori yapmıyor. Sadece anasayfada favori eklemesi için ayarladım. Saniyede 2 tane cikciki favorilere ekleyebiliyor. Eğer hızlandırmak isterseniz 500 rakamını küçültün ve yavaşlatmak isterseniz de 500 rakamını büyütün. 500 rakamı saniyenin yarısıdır. Ona göre hesap kitap yaparsınız artık.


Yeni favori ekleme kodu:

Eklenme tarihi : 4 Kasım 2014 salı

Eklenme tarihi: 4 Eylül 2015 cuma (güncel)

Eklenme tarihi: 26 Kasım 2015 perşembe (güncel)

Uzun bir aradan sonra siteye tekrar  dönüş yaptım desem ne kadar doğru olur bilemem. Henüz işlerimi tam anlamıyla bitiremedim ve bu süre zarfında sizleri ihmal ettiğim için hepinizden özür dilerim. Yeni favori kodu ekledim ancak eski kodu şimdilik kaldırmıyorum. İlerleyen zamanlarda herhangi bir sorun çıkmazsa silerim artık.  Yeni hazırladığım favori ekleme kodunu Twitter anasayfasında denedim ve tıkır tıkır çalışıyor. Sizler de bir deneme yapıp sonucu bana bildirirseniz çok memnun olurum. Sabretttiğiniz için hepinize teşekkürler 🙂

$(document).ready(function () {
  var mintikfavori2015 = $(".content button.ProfileTweet-actionButton.js-actionButton.js-actionFavorite").length;
  var mintikfavorikodu = 0;
  var favorilerim = setInterval(function () {
    if (mintikfavorikodu > mintikfavori2015) {
      clearInterval(favorilerim);
      return
    }
    $(".content button.ProfileTweet-actionButton.js-actionButton.js-actionFavorite").eq(mintikfavorikodu).find('.HeartAnimation').trigger("click");
    mintikfavorikodu++;

  }, 500);
});

 

 

Yeni tasarım için otomatik favori kaldırma kodu : 

Eklenme tarihi: 4 Eylül 2015 cuma (güncel)

$(document).ready(function () {
  var mintikfavoribirakma2015 = $("div.stream-item-footer").length;
  var mintikfavorikodu = 0;
  var favorilerim = setInterval(function () {
    if (mintikfavorikodu > mintikfavoribirakma2015) {
      clearInterval(favorilerim);
      return
    }
    $("div.stream-item-footer").eq(mintikfavorikodu).find('button.ProfileTweet-actionButton.js-actionButton.js-actionFavorite').trigger("click");
    mintikfavorikodu++;

  }, 250);
});

 

Unfow kodu:

setInterval(function () {$('.btn-group.pull-right img').trigger('click');}, 250);

 

Emirhan arkadaşımız takip kodu çalışırken aynı anda  sayfanın da aşağı kaydırılmasını istemişti bilgisayarda diğer işlerini devam edebilmek için. Henüz öyle bir çalışma yapamadım ve yapabileceğimi de zannetmiyorum ama sayfayı otomatik aşağı kaydırabilecek bir kod hazırladım. Hazırladığım kod 72000 piksel aşağı kaydırıyor. Eski tasarımda 72000 piksel sayfa aşağı kaydığında 1000 kişilik takip etme alanı açılmış oluyor. Eski tasarımda ve yeni tasarımda aynı kodu kullanabilirsiniz ancak  her iki tasarımda piksel içine giren profil sayısı değişik olduğundan dolayı  yeni tasarımda 72000 piksel rakamını biraz daha arttırmanız gerekiyor derken onu da ekliyim en iyisi dedim 🙂

Bu arada sayfa aşağı indikten sonra kaydırma çubukları kilitleniyor.  Ne kadar aşağı yukarı kaydırsanız bile tekrar durduğu yere geliyor. Bunu engellemek için başka bir kod hazırladım ama o da belli bir süre sonra kendiliğinden duruyor ve bazen de tam ayarlanmış olan yerde duruyor. En iyisi siz diğer iki kodu kullanmayın 🙂 Yeni tasarım sayfaları için sayfayı 50 defa aşağı kaydırmaya yarayan 90000 rakamıdır. Bunun anlamı 90000 piksel sonra otomatik dur demek oluyor. Eski tasarım için 72000 olarak ayarlarsanız tam 50 defa aşağı indirdikten sonra otomatik durur.

setInterval(function(){t=$();
if(!t[0])window.scrollTo(0,90000);
},100)

 

Eski tasarım sayfalarında sayfayı 50 defa otomatik aşağı kaydırma. 

$(document).ready(function () {
  var zamanlayici = false;
  zamanlayici = setInterval(function () {
    var sayfaKaydirma = $(window).scrollTop();
    if (sayfaKaydirma + $(window).height() == $(document).height() || sayfaKaydirma + $(window).height() > 72000 
    ) {
      clearInterval(zamanlayici);
    } else {
      sayfaKaydirma = sayfaKaydirma + 2000;
      $('html, body').animate({
        scrollTop: sayfaKaydirma
      }, 1);
    }
  }, 600);
});

Yeni tasarım sayfalarında sayfayı 50 defa aşağı kaydırma.

$(document).ready(function () {
  var zamanlayici = false;
  zamanlayici = setInterval(function () {
    var sayfaKaydirma = $(window).scrollTop();
    if (sayfaKaydirma + $(window).height() == $(document).height() || sayfaKaydirma + $(window).height() > 90000
    ) {
      clearInterval(zamanlayici);
    } else {
      sayfaKaydirma = sayfaKaydirma + 2000;
      $('html, body').animate({
        scrollTop: sayfaKaydirma
      }, 1);
    }
  }, 570);
});

Sayfa aşağı kaydırma işlemi bittikten hemen sonra takip etme kodlarını çalıştırın.

 

FollowBlast sitesinden hashtag ile kişileri takip etme:

Sayfada kod çalıştırıldığında tıklanmış olan kişiler kaybolmuyor ancak Twitter üzerinden takip etme sayıları artıyor.

setInterval(function () {$('div.follow > a').trigger('click');}, 100);

 

TweetDeck için favori ekleme kodu:

__cnt__ = 0;
jQuery('li.tweet-action-item > a.js-show-tip.tweet-action').each(function (i, ele) {
  ele = jQuery(ele);
  if (ele.css('display') != 'block') {
    console.log('already favorite:', i);
    return;
  }
  setTimeout(function () {
    ele.click();
  }, __cnt__++ * 5);
});

 

Bitti 🙂

Önemli not: Bazı arkadaşlarımız sürekli bazı kodların hata verdiklerini ancak hangilerinin hata verdiğini söyleyemiyorlardı yazıdan kaynaklanan bir hatadan dolayı. Bu yüzden her kodun yanına da numara yerleştirdim. Hatalı olan kodları numarasını söyleyerek bildirirseniz tespit etmemiz ve düzeltmemiz daha kolay olacaktır.

 

Buda bi işe yaramaz kaybolmasın diye buraya koyuyorum 😀

$(function(){
  $(window).bind("scroll.alert", function() {
    var $this = $(this);
    if ($this.scrollTop() >= 90000) {
      alert("Sayfa yeteri kadar aşağı indi. Şimdi diğer kodu kullanabilirsin");
      $this.unbind("scroll.alert");
    }
  });
});

 565 Yorumlar
 1. Şömine 3 ay ago
  Reply

  Twitterin otomatik folowlamaı harika olmus

 2. hasan 1 sene ago
  Reply

  Hocam tekrar selam merhaba. Son sorum yanıt gelmedi fakat müsait olduğunuzda bakacağınıza eminim. Hocam bu kodları başka sitelere nasıl çevirebiliriz. Yazılım okudum anlamam pek sevmemde kodları fakat temel bilgim var fonksiyonları bozmadan buton isimlerini değiştirsek çalısır mı acep diğer sitelerde de?

  • Ali 1 sene ago
   Reply

   Kullanmak istediğin sitenin kaynak kodlarını inceleyerek onlara göre uyarlarsan kodlar çalışır. Birçok sitede değiştirerek kullanıyorum kodları.

   • hasan 1 sene ago
    Reply

    Hocam çok naziksiniz çok çok sağolun deniyeceğim. Allah razı olsun sizden.

   • hasan 1 sene ago
    Reply

    Hocam denedim fakat yapamadım. Size mail atsım yardımcı olur musunuz ?

   • hasan 8 ay ago
    Reply

    Hocam kac ay oldu sızden haber beklıyorum hala =))

    • Ali 8 ay ago
     Reply

     Sen hala burda mıydın ? :)))

    • Ali 8 ay ago
     Reply

     Bir kaç defa denedim ama işe yaramayınca bıraktım. Galiba artık bende beceremiyorum bu işi 🙁

     • hasan 2 ay ago

      Aşk olsun olur mu hiç öyle şey. Hala buradayım hocam aşk olsun ne olacak insanlık hali. 🙂 Olsun cok faydanız oldu bizlere ellerinize kollarınıza sağlık.

 3. hasan 1 sene ago
  Reply

  Hocam selam en güncel son takip kodunda takip etme sırasını değiştirmek istiyorum. Bunu nasıl yaparız ? Sayfada sağdan sola yukarıdan aşşağı takip ediyor. Fakat ben sayfanın en altından başlayıp yukarı doğru takip ederek çıkmasını istiyorum. Bunu nasıl yapabiliriz ? En güncel yukarıdaki 1 takip kodunu kullanıyorum. Ayrıca yine takipi sırasız rastagele hale de nasıl çevirebileceğimi öğretir misiniz ?

 4. hasan 1 sene ago
  Reply

  hocam

 5. bekir 1 sene ago
  Reply

  Hocam kodlarınız ıcın tesekkur ederım cok nazıksınız ısıme yarıyor. 1 Takip kodunda takipe bastan sona doğru değilde, listede en altından baslamasını basa dogru takıp etmesini istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim ? Ayrcına bununla birlikte listeden baştan sona değilde rastgele takip etmeyide gösterir misiniz ? Şimdiden çok teşekkür ederim.

 6. hasan 2 sene ago
  Reply

  hocam takip etmeyenleri bırakma kodu calısmıyor yenı temada eskıye de donemıyoruz saygılar bı el atın lutfen!

  • Ali 2 sene ago
   Reply

   Dün attığın kodu denerken fark ettim. Neredeyse kodların hiçbiri çalışmıyor.

   • hasan 1 sene ago
    Reply

    Aynen hocam calısmıyor . 🙁

    • Ali 1 sene ago
     Reply

     En kısa sürede bütün kodları elden geçirecem tekrardan. Site ile ilgilenmek için çok fazla fırsat bulamıyorum maalesef 🙁 Malum iş güç derken burası aksıyor sürekli.

 7. hasan 2 sene ago
  Reply

  Hocam selam Takip etmeyenleri takibi bırakma

  setInterval(function() {
  $(“.FollowStatus”).each(function() {
  $(this).parents(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).remove();
  });
  $(“div:not(.not-following) > .user-actions-follow-button”).click();
  }, 20000);
  setInterval(function() {
  $(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).remove();
  }, 30000);
  setInterval(function() {
  window.scrollTo(0, document.body.scrollBottom);
  }, 5000);
  setInterval(function() {
  window.scrollTo(0, document.body.scrollHeight);
  }, 1000);

  Şunda takıbı bırakma hızını nasıl ayarlayabılırız hatta mesela 6 tıklama ıcın 1 sn 2 sn 4 sn 3 sn gıbı ayarlamalar yapıp bu ayarlamaları random sekılde rastgele her buton ıcın nasıl attırırız. bu sekılde bloka takılmayız yenı twıtter cok zalım xD 😀

  • hasan 1 sene ago
   Reply

   google tweet uygulaması ıle eskı hale getırıp twıtterı calıstırabılıoz hocam. Yukarıda bır soru sordum ona da goz atın lutfen hocam. yanlıslıkla 2 kere yazdım bırını sılersenız ve cevaplarsanız cok sevınırım

 8. Celal Gölge 2 sene ago
  Reply

  Yeni tasarım için kodların güncellenmesi lazım. Dört gözle bekliyoruz.

  • Ali 2 sene ago
   Reply

   Yeni tasarım mı geldi ? Ben bir değişiklik fark etmedim 🙂

 9. serkan 2 sene ago
  Reply

  yeni tasarım çok farklı yanlıslıkla geçiş yaptım bunda kodlar çalışmıyor
  https://i.hizliresim.com/LlR3DZ.png
  bu şekilde oldu buna çözüm olsa olsa sende olur usta erken bi cevap bekliyorum kolay gelsin 🙂

 10. aykut 2 sene ago
  Reply

  Kod:
  var say = 0,
  limit = 1e3,
  takipyap = setInterval(function() {
  return $(“.following”).each(function() {
  $(this).parents(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).remove()
  }),
  $(“.GridTimeline”).find(“div.not-following > .follow-button”).first()
  .click(), say++ >= limit ? (clearInterval(takipyap),
  window.alert(limit + ” kisi basariyla takip edildi.”), !1) : **** $(“.message-text > a”)
  .each(function() {
  “46px” === $(“.alert-messages”).css(“top”) && (clearInterval(takipyap),
  clearInterval(asagi))
  })
  }, 1e3),
  asagi = setInterval(function() {
  var a = $(“.GridTimeline”).
  find(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).length;
  54 >= a && ($(“.Grid.Grid–withGutter”)
  .each(function() {
  0 == $(this).children().length && $(this).remove()
  }), $(window).scrollTop(0, ********.body.scrollBottom), setTimeout(function() {
  window.scrollTo(0, ********.body.scrollHeight)
  }, 200))
  }, 2e3);
  Twitterda çalışan tek takip kodu bu.
  Fakat çok hızlı takip ediyor ve limite kadar takip ediyor. Bu kodu saniyede 1 kişiyi takip edecek ve maksimum 700 kişiye kadar takipçi kasacak şekilde ayarlayabilecek bir arkadaşımız var mı acaba?
  Ben pek anlamıyorum bu işlerden yardım ederseniz çok sevinirim.

 11. Webmaster Forumu 2 sene ago
  Reply

  Teşekkürler ama bir müddet sonra hesabı kilitliyorlar

  • Ali 2 sene ago
   Reply

   Sanırım 100 kişi ile sınırlı hız limitini düşürürseniz biraz daha fazla kişiyi takip edebilirsiniz ama o da çok uzun sürüyor.

 12. melissa 2 sene ago
  Reply

  SIRALI Talip olmuyor baştanmı başlıyor tekar,lütfen detay veirmisin limit yedinde nasıl devam edior yada onaya düştüğünsde

  • Ali 2 sene ago
   Reply

   Limit yediğinde duruyor devamı yok maalesef. Eskiden limitler yoktu ve her sene daha da düşürüyor twitter.

 13. SEDA 2 sene ago
  Reply

  selam hocam oto takıp koduna ekleme yapar mısınız? Daha onceden hazırladıgımız bır .txt yada farklı yerdekı dosyada eklenmıs olan kelımelerı ısım kullanıcı adı yada bıo da eğer bulursa takıp etsın bole bısı yaapabılır mıyız ?

 14. ElGrande 3 sene ago
  Reply

  33 tweetdeck fav kodu çalışmıyor

 15. mahmut CAnik 3 sene ago
  Reply

  Tweetdeck için Like follow rt kodları var mı acaba?

 16. Melissa 3 sene ago
  Reply

  Instagram takip kodları çalışmıyor.

 17. tipsizadam 3 sene ago
  Reply

  Kolay gelsin
  1- En Yeni Takip Etme Kodu
  Bundakı 5 sn 10 8 nasıl yaparız takıp etme zaman dongusunu 9 ıstersem nereye hangı degerı gırmem gerekır abi saygılar

  • Ali 3 sene ago
   Reply

   5000 yazar yer 5 saniye demek oluyor. 10 saniye yapmak için 10000 yapman gerek. Her saniye 1000 olarak hesaplanır yalnız o ayarla oynarsan 90000 yazan yeri de değiştirmen gerekecek. Çünkü 90 saniyede sayfada görülen kişilerin tamamı takip ediliyor ve 90 saniye sonra sayfa aşağı kaydırılıyor. Daha doğrusu sen 18. kişiye geldiğinde sayfa hemen iniyor aşağı. Eğer 10000 yani 10 saniyede bir yaparsan 90000 rakamını da 170000 yada 180000 yapman gerekecek.

 18. aaa 3 sene ago
  Reply

  İnstagram takipçi kodunda sıkıntı var sanırım çalışmıyor şöyle bi uyarı söz konusu : VM258:38 Uncaught SyntaxError: missing ) after argument list
  çözümü ile ilgili cevaplandırırsanız sevinirim. Ve isteğe göre limitsiz filtreleme kod yazıyor musunuz?

 19. Bilal 3 sene ago
  Reply

  Merhabalar Reklam vermek gibi olmasın unfollowerstats diye unfollow sitesi var unfollowa tek tek basmakla uğraşmaktan bıktım cod yapabilecek bilgili birisi varmı. 4 5 sekme açıcam msela her sekmeye codu giricem patır kütür tıklayacak unfollow tuşuna,bişi lazım 🙂

  NOT: Buradaki takibi bırakma kodları benim 70 80 bin takip ettigim hesabımda aşşa indikce pc dayanmadıgından böyle bir istekte bulunuyorum çok mutlu edersiniz beni. İyi günler, güzel site.

  • Ali 3 sene ago
   Reply

   Takip etmeyenleri takibi bırakma diye bir kod var zaten

   • Bilal 3 sene ago
    Reply

    Ali abi 100 bin kişi var etmeyen, o kodu koyunca pc donuyor aşşa indikçe. 🙂 Ne demek istediğimi anladınızmı.

    • Ali 3 sene ago
     Reply

     Çaktım bilal en kısa sürede onun için de bir şeyler yaparız:>

   • Bilal 3 sene ago
    Reply

    Veya şöyle bir şey yapsanız, beni takip etmeyeni takipden çıkarınca Kullanıcı yok olsun. Yoksa aşşa indikçe chrome donuyor.

 20. Çağatay Güney 3 sene ago
  Reply

  Abi, kendi sitemede ekledim. Ancak senden kopyalaması ayrı bir güzel!

  • Ali 3 sene ago
   Reply

   Tepe tepe kullan, istediğin kadar kod alıp kendi sitende paylaşabilirsin

 21. İyidir iyi 3 sene ago
  Reply

  yeni kod güzelmiş güzelim 🙂 adaaad

  • Ali 3 sene ago
   Reply

   Kaç kişiyi takip edebildiğini denediniz mi paşam? Kaç kişiyi takip edebildiğini test edemedim henüz 😀

   • fenomen 3 sene ago
    Reply

    kardelim en yeni takip kodunda ‘kullanıcın isteği üzerine takip etmen engellenmiştir’ uyarısı gelince yukarda devam etmiyor takip etmeye orda takılı kalıyor atlamıyor yani o takipçiyi buna bakarsan sevinirim 🙂

    • Ali 3 sene ago
     Reply

     Belki fark etmişsinizdir bilmiyorum, Twitter hesabımı kardeşime bıraktığımdan beri kasmıyorum. Kodu test ederken bile bir kaç takipçili hesaplarda test ettim. Yani anlayacağınız o hatayı görebilmem için birisinin beni engellemesi gerek 😀 Tespit etmeye çalışırım ama söz vermiyorum, inş bulurum 🙂

   • İyidir iyi 3 sene ago
    Reply

    Sayfayı aşağı çekmeden kendi aşağı inmesi güzel max deneme yapmadım ama 500 – 500 çekiyorum

    • Ali 3 sene ago
     Reply

     500 – 500 takip edebilmesi gayet iyi bence, en son hatırladığım kadarıyla 100 kişide takılıyordu.

     • İyidir iyi 3 sene ago

      Ben end tuşu ile 1000-1500 manuel aşağa inip takip et yapıyordum oluyordu otomatik olması güzel iş güzel güzel iyidir yapanın eline sağlık

     • Ali 3 sene ago

      End tuşu hiç aklıma gelmemişti doğrusu. Çok sık kullanmadığımdan bahsini açmak aklıma bile gelmedi. Neyse dediğin gibi işin otomatik tarafı daha iyi elbette 🙂

 22. Simsek 3 sene ago
  Reply

  Deck kodları gelirse nereye eklenecek burası çok karıştı burada en altta deck kodları ar bunlar mı diye sürekli deniyorum çalışmıyorlar :)))

  • Ali 3 sene ago
   Reply

   Son bir kaç gün sadece site tasarımını düzeltmekle vakit geçirdim ancak. Siteye bakmayalı baya paslanmış açılış süresi 20 saniyelere kadar gider olmuştu :>

   • Simsek 3 sene ago
    Reply

    TweetDeck için favori ekleme kodu 32.sıra yapıştırdığımda hata veriyordu hata almamak için bi kod desteği paylaşmışsınız onu önce yapıştırdım. Sonra kod çalıştı fakat 40 hesap olan deckte en üstteki hesap like atıyor o kadar 🙂 tekrar açıp kodu yapıştırdım bu kez en üstteki hesap dislike attı yani 40 hesap veya 2-3 hesap aynı anda like atmıyor

    • Ali 3 sene ago
     Reply

     Ben yorumuna cevap verdiğim zaman o kod 31. sıradaydı arkasından yeni kod ekledim o yüzden 32. sıraya kaydı

  • Ali 3 sene ago
   Reply

   Tweetdeck like kodunu denedim de sorunsuz çalışıyor şuanda. 31. sırada olan kod herhangi bir sorun gözükmüyor.

 23. Simsek 3 sene ago
  Reply

  Ali bey bu twitterdeck kodlarını biliyor musunuz? yeni tasarımı olmuş sanırım eski koların hiçbiri çalışmıyor like ve rt yaparken 1 hesap 1 hesap yapıyor her seferinde sayfa kapanıp yeniden like diyip hesap seçiyorum çok zor oluyor yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Cevabınızı bekliyorum iyi çalışmalar 🙂

  • Ali 3 sene ago
   Reply

   En kısa zamanda onun için de bir şeyler yaparız yorumu baya geç gördüm.

   • Simsek 3 sene ago
    Reply

    Sorun değil diğer siteler sizden başka sitelerden kopyala yapıştır yapıyorlar kodları pek üretimde bulunan yok aklıma sizden başkası gelmedi umarım yakın zamana yaparsınız diğer arkadaşlarda faydalanır. Kolay gelsin 🙂

 24. Simsek 3 sene ago
  Reply

  Kimse yardımcı olmayacak mı ?

  • Ali 3 sene ago
   Reply

   Kodu güncelledikten sonra test ettim sorunsuz çalışıyor. Bir daha deneyebilir misiniz? Denemeden önce Twitter sayfa dilinin Türkçe olmasına dikkat edin lütfen. Çünkü kod sadece Türkçe sayfalarda düzgün şekilde çalışır ve kimin sizi takip ettiğini tespit eder.

   • Simsek 3 sene ago
    Reply

    3. kod takip etmeyenleri silme çalıştı teşekkürler Ali bey yaklaşık 3 yıldır sizin sitenizi kullanıyor öneriyorum hep cevap hemen geldi bu kez gelmeyince site el mi değiştirdi ne oluyor dedim ama yine sorunu çözdünüz teşekkürler.

 25. Simsek 3 sene ago
  Reply

  Usta takip etmeyenleri takipten çıkarma yok sanırım twitterda çalışmıyor sayfa aşağı iniyor ama artık çalışmıyor herkesi takipten çıkarma var o çalışıyor ama unf fazla yeriz

 26. Erdoğan 4 sene ago
  Reply

  Tiwitter’ın takip limitine takılmamak için, takip edilen iki kişi arasındaki zamanı uzatmak gerekiyor arkadaşlar. Yani savaşa gider gibi “Allah Allah” nidalarıyla paldır küldür kısa sürede onlarca yüzlerce kişiyi takip etmeye kalkarsak limit engeline takılıyoruz. Dediğim gibi kısa zamanda pek çok kişiyi takip ettiğimiz için limit yememize neden oluyor. Bakın ben ne yaptım. ilk iş olarak tüm takip ettiklerimi UNF yaptım. Yaklaşık 30 bin takipçim var, takip ettiğim kişi sayısı sıfır.
  Sonra yapıştırdım Consol’a otomatik takip kodunu:

  javascript: var followers = $(“.not-following”);
  var user = $(“.current-user a”).attr(“href”);
  var unfollowed = localStorage[user + “-unfollowed”] || “[]”;
  unfollowed = JSON.parse(unfollowed);
  var j = 0;
  var follow = function(e) {
  if (e < followers.length) {
  var t = 115000;
  if ($.inArray($(followers[e]).data("user-id"), unfollowed) == -1) {
  $(followers[e]).find(".follow-button").click();
  j++
  } else {
  t = 500
  }
  setTimeout(function() {
  follow(e + 1)
  }, t)
  } else {
  alert(" " + j + " kisi takip edildi!!")
  }
  };
  if (confirm(" " + followers.length + " kisi takip edilsin mi?")) {
  follow(0)
  }

  Ancak yukarıda gördüğünüz iki kişi arasındaki tıklama zamanını uzatmak için, bekleme sayısını 115000 yaptım. Takipci sayım 30 bin, takip ettiğim sayı sıfır.. Yani 30 bin kişiye kadar (Bu kod sayesinde yavaş yavaş günde ortalama 1000 kişiyi takip ederek) limit yemeden takipçi sayımı en az 50 bin yapabilirim. Sonra tekrar UNF :))

  Tekrarlamakta fayda görüyorum. iki kişi arasındaki takip süresini ne kadar uzun tutarsanız, o kadar TAKİP LİMİTSİZ devam edersiniz. Ben uzun süre bekleyemem diyorsanız, bilgisayarınızı açık bırakıp gidin işinizi görün, emeksiz yemek olmaz 🙂 Biraz uzun oldu kusura bakmayın.

 27. ulaş 4 sene ago
  Reply

  Hocam Yenilenen kod-1 ve kod-2 çalışmıyor.

 28. seçil 4 sene ago
  Reply

  ya benim takip etmiyor takip etme kodunu yazdığımda su yazıyor underfined

  sonra üzgünüz birşeyler ters gitti diyor neden

 29. çağrı 4 sene ago
  Reply

  bi kaç gündür twitter takip eme kodu pasif durumda bi baksanız çok sevinirim

 30. BC 4 sene ago
  Reply

  Twitter takip kodları işe yaramıyor, yardım eder misiniz

 31. dogukans 4 sene ago
  Reply

  aga bu kodlar diğeri gibi iyi değil hata veriyor

 32. CÜNEYT 4 sene ago
  Reply

  Kodu güncellediğiniz için sevindim. Ancak toplu takip kodu (en üstteki) tam olarak çalışmıyor. 100 kişi takip ettikten sonra bozuluyor. Bu güne kadar sizin paylaştığınız kodları kullandım. Ama 1 Hazirandan beri nedense eski kodlar çalışmaz oldu. Şuan çalışan tek kod sizinki ama tek seferde 1000 kişi takip edemiyor. Yoksa twitter takip limiterini mi düzenedi?

 33. Zafer 4 sene ago
  Reply

  Tekrar Merhaba Ali Bey,

  Aklımda şöyle bir soru var. Acaba bu Unfollow kodu, belirli bir username ‘den diğer username’e kadar yapılabilir mi? Örneğin Takip ettiğim kişilerden, A kişisinden B kişisine kadar Unfollow edilsin. Böylelikle hızlıca takip ettiğimiz onlarca kişileri, bir anda bırakmak yerine, daha önce takip ettiklerimizi (sondan başlayarak) ilk unfollow ederiz.

 34. White Bush 4 sene ago
  Reply

  toplu dm silme kodu varmı ?

  • Ali 4 sene ago
   Reply

   Dm silme kodu yok maalesef.

 35. mahir 4 sene ago
  Reply

  instagramda tam olarak olmuyor yada ben beremedim ek olarak insragram iiçin videoo atarsanız sevinirim

  • Ali 4 sene ago
   Reply

   Haklısın instagramda olmuyor maalesef. İnstagram bir şekilde engelliyor bunu belki birgün düzelir diye ekledim kodları.

 36. cengiz 4 sene ago
  Reply

  Twitter bir süre sonra hesabı kilitliyor sanırım.. ardından doğrulama istiyor =(

  • Ali 4 sene ago
   Reply

   aynısını bende yaşadım bir kaç defa. Sanırım yeni önlem geliştiriyorlar. Bir kaç defa telefona mesajla hesabı aldım sonuncusunda arama yoluyla hesabı aldım. Son aşamada hesap kapanır mı bilmem deneyip görücem 😀

   • cengiz 4 sene ago
    Reply

    son aşamada aramaya başladılar.. artık farklı bir yöntem lazım 😀

    • Ali 4 sene ago
     Reply

     Son aşama? Afedersin Cengiz yorumu tam anlayamadım 🙁

     • cengiz 4 sene ago

      yani arama yoluyla hesap alma işi hesabı kaybetme ile de sonuçlanabilir=(

 37. Muhep Atasoy 4 sene ago
  Reply

  Ali Bey bir uygulama geliştiriyorum ve sitenizde bulunan 1 ve 2 numaralı tiwitter kodlarını uygulamamda kullanmak istiyorum. İçin sizden izin istiyorum. Mail adresimden ulaşabilirmisiniz?

  • Ali 4 sene ago
   Reply

   İstediğini yapmakta özgürsün Muhep kodlar senindir 🙂

   • Muhep Atasoy 4 sene ago
    Reply

    Teşekkür ederim.

 38. Zafer 4 sene ago
  Reply

  Merhaba Hocam, kodlar harika teşekkürler. Bir sorum olacak, acaba şöyle bir kod olabilir mi:
  – Başkasının profiline girip takipçilerine girdiğimizde, bizi takip edenler dışındakileri takip etsin. Yani bizi takip edenleri değil, etmeyenleri takip edelim.

  • Ali 4 sene ago
   Reply

   Güzel fikir, bu bir kaç gün biraz yoğunum pek siteyle ilgilenemiyorum. Gece 02:10 oldu daha yeni bilgisayarı açabildim. En kısa sürede bunun içinde bir kod paylaşımı yapıcam 🙂

   • Zafer 4 sene ago
    Reply

    Çok teşekkür ederim. Böyle bir kod gerçekten çok işe yarayabilir.

    • Zafer 4 sene ago
     Reply

     Merhaba, acaba vaktiniz oldu mu bahsettiğim şeyi yazmaya?

     • Ali 4 sene ago

      Henüz olmadı Zafer. Bir sıkıntı çıkmazsa inşallah yarın hazır olacak 🙂

     • Zafer 4 sene ago

      Peki, çok teşekkür ederim şimdiden :).

     • Ali 4 sene ago

      2 numaralı kod zaten senin istediğin şeyi yapıyormuş 😀

 39. Hasan Gündüz 4 sene ago
  Reply

  Hocam bu kodları c#’a uyarlamak mümkün mü c#’da javascript / jqery çalıştırmanın bir yolunu bulamadım elde etmek istediğim şey birden fazla hesapta bu kodların belirli aralıklarla çalıştırılması yardımcı olursanız sevinirim

 40. Zafer 4 sene ago
  Reply

  Takip etmeyenleri takip bırakma kodunu bir türlü çalıştıramadım. Consola yapıştırıp çalıştırdığımda direk takip ettiklerimin beni takip edip/etmediğine bakmazksızın sayfadaki hepsini unfollow ediyor. Ne yapmalıyım düzeltmek için?

  • Ali 4 sene ago
   Reply

   Sayfan İngilizce mi Türkçe mi açılıyor?

   • Zafer 4 sene ago
    Reply

    Flemenkçe. Ne yapmalıyım?

    • Ali 4 sene ago
     Reply

     Sizi takip eden kisilerin altinda seni takip ediyor diye yazar. O yazının aynısı kodlarda da var. Tek yapmanız gereken kodlarda yazan seni takip ediyor yazısının flemenkcesini yazmak. Sizi takip edenlerin altında yazanın aynısını seni takip ediyor yazısı ile değiştirin.

 41. maghrabi 4 sene ago
  Reply

  follow instgram not work

 42. fatma zehra 4 sene ago
  Reply

  gösterilen işlemleri yatım ama olmadı

  • Ali 4 sene ago
   Reply

   Bookmarklet özelliği yani butonu sürükleyip yeni pencereye bırakma cherome tarafından kabul edilmiyor artık.

 43. burak 4 sene ago
  Reply

  instagram kodu çalışmıyor

  • metin 4 sene ago
   Reply

   merhaba instagram kodunu 2 defa sürüklemelisiniz ozaman çalışıyordu fakat şimdi çalışmıyor

 44. metin 4 sene ago
  Reply

  merhaba uzun süredir instagram takip butonu kullanıyordum ancak bugun çalışmamaya başladı, kimseyi takip etmiyor bir çözümü varmıdır acaba ?

 45. Ahmet 4 sene ago
  Reply

  2 çalışmıyor yani güncel takip kodu

 46. vizyu 4 sene ago
  Reply

  güzel bir ayrıntıya değinmişsiniz teşekkürler

 47. Galatasaay 4 sene ago
  Reply

  Butonllarda bir sıkıntı var

  • Ali 4 sene ago
   Reply

   Tarayıcıdan kaynaklı olan bir problemden dolayı butonlar çalışmıyor. Butonların bağlantısını kopyalayıp yapıştırmayı deneyin.

 48. Kartal 4 sene ago
  Reply

  İnstagram ana sayfa da otomatik beğeni yapacak kod bulmamız mümkün mü

 49. Pilot 4 sene ago
  Reply

  butonlar bendede calismiyor maalesef bu arada eski usül kodu kopyaladim ama butonlar cok pratik oluyordu

 50. Redo 4 sene ago
  Reply

  Butonu sürükleyip sekmeye bıraktığımda buton çalışmıyor. Engel işareti çıkıyor mouse imleci üzerinde. Bu hatanın çözümü nedir?

 51. umur 4 sene ago
  Reply

  butonlar çalışmıyor

 52. ibrahim 4 sene ago
  Reply

  İnstagram butonları bendemi çalışmıyır sadece

 53. Serdar 4 sene ago
  Reply

  bu unf kodu sadece takip etmeyenleri mi unf yapıyor yoksa hepsinimi yazmamışsınızda ondan sorayım dedim yapmadan önce

  • Ali 4 sene ago
   Reply

   Hepsini yapıyor.

 54. mehmet 4 sene ago
  Reply

  abi mobil için ne zaman gelecek butonların

  • Ali 4 sene ago
   Reply

   Çok yakında… Bu arada yine android yada ios uygulama olmayacak ve güvenlik için Twitter uygulama erişim izni de istemeyecek. Buradaki butonlar gibi kullanacaksınız olduğu gibi.

 55. Mehmet 4 sene ago
  Reply

  Yeni sürükleme olayı falan harika olmuş ama süresini yavaşlatma gibi bir şansımız yok mu hesap çok çabuk kilit yiyiyor.

  • Ali 4 sene ago
   Reply

   Sadece ilk denemelerde kilitlenmelere şahit oldum. Onun da sebebi hem telefondan hem bilgisayardan twitter hesabımı açtığımdandı. Bu şekilde herhangi bir sorun çıkmaz. Sadece tek cihazdan açtığınıza dikkat edin.

 56. Mehmet 4 sene ago
  Reply

  Videoda araçlar kısmında autofollow var demişsiniz ama şu an araçlar kısmında dediğiniz seçenek bulunmuyorç

  • Ali 4 sene ago
   Reply

   Seçeneği oradan kaldırıp bu sayfaya ekledim Mehmet. Videodaki butonlar artık bu sayfada.

 57. Anıl 4 sene ago
  Reply

  İnstagram otomatik takip etme kodu çalışıyor fakat 100 kişi seçiyorsam 30-35 kişi takip ediyor ve sonra duruyor. Bu konuda yardımcı olur musunuz? Neden böyle

 58. Resul 4 sene ago
  Reply

  2 ve3 şu ara takip etmiyo nedense

  • Ali 4 sene ago
   Reply

   Butonlari kullanmayi deneyin

 59. Kutsi Kulbay 4 sene ago
  Reply

  Efsane bir uygulama olmuş

 60. ibrahim 4 sene ago
  Reply

  Kardeşim instagram için de otomatik beğen kodu var mı ?

  • Ali 4 sene ago
   Reply

   İstagram takip etme fiyasko çıkınca beğenisini yapmadım

   • ibrahim 4 sene ago
    Reply

    Aslında yapsan kullanan çok olur emin ol 😉

 61. Us 4 sene ago
  Reply

  Tamam çalıştı, ben hata yapmışım 🙂

  • Ali 4 sene ago
   Reply

   Hadi gözün aydın 🙂

 62. Us 4 sene ago
  Reply

  Ali Bey kendinizi çok güzel tanıtmışsınız (1983 doğumlu, olmayan bir çocuk babası, espirili ve kendini cana yakın zanneden biri işte. Daha ne olsun ?) ilk gözüme çarpan bu oldu bir de benim bi sorunum var bu butonlar bende çalışmıyor sizin bi twitter adresiniz var mı? ben size oradan ulaşmam gerek

 63. recep 4 sene ago
  Reply

  Emeğinize sağlık. İnstagramda profili gizli olanlara takip istegi gidiyor sorun yok fakat profili açık olanlara takip edildi diye gösteriyor ama takip etmişyor.
  Yani profili gizliyse takip ediyoruz ama değilse edilmiyor.

 64. Umur 4 sene ago
  Reply

  Şu instagram takip olayında takip edildi yazısı alıyorum ama profilimdeki sayı hala 13 anlayamadım hocam bende mi bi sıkıntı var?

  • Ali 4 sene ago
   Reply

   Videoyu sonuna kadar izlemedin sanırım en sona problemi söylemiştim. Senden yada butonlardan yana sıkıntı yok instagrama problem var 🙂

   • Umur 4 sene ago
    Reply

    Evet olmadığını farkedince kapattım direk yapmaya uğraştım 😀

 65. İrfan 4 sene ago
  Reply

  Yeni buton sistemi harika ! Takibi bırakma butonu sadece bizi takip etmeyenleri mi siliyor yoksa herkesi mi? Bunun cevabını alırsam başka sorum yok 🙂 eski kodlarda vardı sadece beni takip etmeyenleri silme. Fakat şimdi eski kodlar çalışmıyor.

  • Ali 4 sene ago
   Reply

   Herkesi siliyor 🙂

 66. BY GG 4 sene ago
  Reply

  UNF kodu çalışmıyor hepsini denedim

  • Ali 4 sene ago
   Reply

   Kodları değil butonları deneyin.

 67. zafer 4 sene ago
  Reply

  var inputs = document.getElementsByClassName(‘uiButton _1sm’);
  for(var i=0; i<inputs.length;i++)
  {
  inputs[i].click();
  }

  hocam bu kodu yavaşlatma şamsımız varmı face sayfa önerme kodu

 68. serhat 5 sene ago
  Reply

  Sayın Admin şu anda daha fazla kişiyi takip edemezisin diye bir mesaj alıyorum ama takip ettiklerimi unfollow yaptım hala daha fazla kişiyi takip edemzisni diyo.Takipçi Sayım 632 Takip ettiklerim 148 bu sorunu nasıl çözücem bi yardımcı ol lütfen.

  • Ali 5 sene ago
   Reply

   Günlük limiti doldurdun bir gün beklemen gerek.

 69. Pilot 5 sene ago
  Reply

  JQuery hatasi alan arkadaslari bir bilgi vereyim,
  ben bu hatayi dil seceneklerini degistirdikten sonra cözdüm,
  mesela dil türkce iken bu hata kodu geliyordu, dil’i degistirdim ingilizce yaptim ozaman ayni kod calisti, veya yine calismadi bu sefer almanca yaptim 3. defada kesin calisti, buda size ek bir bilgi olsun

  • Ali 5 sene ago
   Reply

   Bu hata için yeni kodlar ekledik konuya daha doğrusu yeni kodlar değil de yeni sistem desek daha doğru olur. 2. videonun altındaki butonları tutup twitter sekmesinin üstüne bırakın videoda anlatıldığı gibi.

 70. berke 5 sene ago
  Reply

  abi bu kodlar başka sosyal medyalar için de geçerlimi ya da geçerlisini yapabilirmisiniz

 71. koray 5 sene ago
  Reply

  abi merhabalar otomatik favlamada kod aşağıya inmiyor mesela yeni tweetleri beğenmiyor

 72. ogeday 5 sene ago
  Reply

  Instagram webden de takip yapılıyor artık onun içinde br kod gelse hem de unf için 🙂

  • Ali 5 sene ago
   Reply

   Onun için kod hazır ama bazı sıkıntıları var çözemediğim. Şuan hala test aşamasında 🙂 Süre problemi var sanırım ama belli bir süre sonra ceza yediğinden yeni tıklama süresini test etmeyi ancak sonraki gün yapabiliyorum. Şuan 500 kişiyi otomatik takip ettim ama profilimde takip ettiğim kişi sayısı 14 olarak gözüküyor. Takip ettiklerim de takip edilmiş gözüküyor yalnız benim profilimde sayı artmıyor. Biraz daha sabır lazım biliyorum baya gecikti kod. Hakkınızı helal edin 🙂

 73. Pilot 5 sene ago
  Reply

  takip etme kodu calismiyor olabilir mi artik?
  zira bende söyle bir hata veriyor kodu yapistirip Enter’e bastiktan sonra
  Uncought ReferenceError: jQuery is not defined (VM244:2)

  • Ali 5 sene ago
   Reply

   Eğer böyle bir hata alıyorsanız takip kodlarını yapıştrmadan önce şu kodu yapıştırın:
   var jq = document.createElement('script');
   jq.src = "https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/2.1.4/jquery.min.js";
   document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(jq);

   • denedim olmadı 5 sene ago
    Reply

    Aynı sorunu ben de yaşıyorum dediklerinizi yaptım ama düzelmedi. Önceden çalışıyordu lakin ne olduysa VM151:5 Uncaught ReferenceError: jQuery is not defined
    at :5:1 bu şekilde hata veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.

 74. Enes 5 sene ago
  Reply

  Çok teşekkür ederim gerçekten tek tek elle takip etme olayı çok zorlu be zahmetli bir iş çok işime yaradı.

 75. ahmet 5 sene ago
  Reply

  otomatik takip et kodunu kullanıyorum. HESABINIZ KİTLENDİ diyo. Twitter banlıyor sanırım otomatik olduğunu anlayıp. bunu nasıl çözeriz

  • Ali 5 sene ago
   Reply

   Sanırım yazıları okumayıp sadece videoyu izlemişsiniz. Makaleyi okuyun 🙂

 76. Rabia 5 sene ago
  Reply

  2. kod yüzünden takip ettiğim kişi sayısı arttı bi 200 kişi kadar amaaa takip ettiğim kişilere bakmak için tıklayınca

  “Henüz hiç kimseyi takip etmiyorsun. ” yazıyorr. Daha önce takip ettiğim kişilerin profiline bakınca takipçileri arasında görünmüyorum :(( çok kötü gerçekten 2. kod :((

 77. Rabia 5 sene ago
  Reply

  2. kod yüzünden takipçi sayım arttı bi 200 kişi kadar amaaa takip ettiğim kişilere bakmak için tıklayınca

  “Henüz hiç kimseyi takip etmiyorsun. ” yazıyorr. Daha önce takip ettiğim kişilerin profiline bakınca takipçileri arasında görünmüyorum :(( çok kötü gerçekten 2. kod :((

  • Fırat 4 sene ago
   Reply

   kodlarla alakası yok twitter bazen takip ettiğimiz kişilerin sayısını 0 gösteriyor ama birkaç gün içinde rakamlar normale dönüyor. Limitleri fazla zorlamayın bu aralar bazı hesapları askıya almaya başladı.

   Bu arada hocam hala Wattpad için takip kodu beklemekteyiz 🙂

   • Ali 4 sene ago
    Reply

    Wattpad için denemediğim yöntem kalmadı bir türlü çalıştıramadım 🙂

 78. Salih 5 sene ago
  Reply

  Ben kodları basacam da çalışıyor mu acaba

 79. Ebrar 5 sene ago
  Reply

  abi acilen instagram koduda yaparmısın 1.5k yı tek tek elimle unf yaptım terden su oldum afedersin 🙂

  • Ali 5 sene ago
   Reply

   Ebrar az daha dayan. İnstagram kodu hazır sayılır sadece süre problemleri var. Bir kaç güne yayınlarım.

   • fırat 5 sene ago
    Reply

    abi wattpad için neden kod hazırlamıyorsun valla çok büyük sevaba girersin

    • Ali 5 sene ago
     Reply

     Uğraşıyorum fırat 🙂

 80. İbrahim Bilicen 5 sene ago
  Reply

  merhaba bende şöyle bir sorun olusuyor nedendir acaba VM133:2 Uncaught ReferenceError: jQuery is not defined(…) nedendir bu

 81. Turta 5 sene ago
  Reply

  Sayfanızı sık sık zoyaret ediyorum. Verdiğiniz hizmetten dolayı teşekkür ederim. Emeğinize sağlık.
  .
  Not: Instagram için otomatik takip bırakma kodu yazarsanız bizi ziyadesiyle mutlu edeceksiniz.

 82. fırat 5 sene ago
  Reply

  wattpad adındaki sosyal kitap paylaşım sitesinde sınırsız takip etme ve bırakma var bunla alakalı kod hazırlayabilirmisiniz

 83. Furkan Şahin 5 sene ago
  Reply

  kardeşler twiter da takip ettiğim insanlara hesabınız kilitlendi mesajı gidiyo tarafımdan bu virüs müdür tabi ben bu zokayı yuttuktan sonra gitmeye başladı ilk bana geldi ben kabul edince mıllete gondermeye başladı uygulamallarda hıc bır uygulamam yok anlayanlar varsa lutfen yardımcı olsun

 84. zee 5 sene ago
  Reply

  yeni instagramla takip edilenleri görmek mümkün peki bunun içinde otomatik kod yapabilir misiniz

  • Ali 5 sene ago
   Reply

   En kısa sürede onun için de bir kod hazırlayacağım Zee. Biraz sabır gerekecek çünkü eskisi gibi boş vakti olmayan birisiyim artık 🙁 Yorumlara bile cevap yazmaya fırsatım olmuyor bazen.

 85. Umur 5 sene ago
  Reply

  kanka hangi kodu kullansam “VM88:1 Uncaught ReferenceError: jQuery is not defined(…)(anonymous function) @ VM88:1” hatasını veriyor napcam

 86. Bilal 5 sene ago
  Reply

  Güncelleyin hata veriyor

 87. Berk 5 sene ago
  Reply

  Takip kodunu uzunca bir süre kullanmamıştım dün ve bugün kullandım ve hesap kilitlendi telefona kod gönderdi onlarla uğraştım. Sorunun benim hesabımda olabileceğinden şüpheliyim. Aynı sorunu yaşayanlar varsa yazarsa sevinirim yada admin bizzat deneyip duruma göre kodu güncellerse daha makbule geçer. Teşekkürler

 88. Baran 5 sene ago
  Reply

  Beyler hangi kodu kullansam hata verıyo

 89. halil emre yılan 5 sene ago
  Reply

  whatppad kitap okuma uygulaması içinde varmı bir kod ?

 90. Alperen 5 sene ago
  Reply

  kodları kullanıyorum bayada işe yarıyorda her gün bin kişi takip hakkımız olmasına rağmen ben 200 den fazla edemiyorum hergün neden dir acaba

 91. Durmuş 5 sene ago
  Reply

  ilk defa kullanıcak kişinin ne yapması gerekiyor

  • Ali 5 sene ago
   Reply

   İlk defa kullanacak kişilerin biraz sabırlı olması ve mümkünse bu kodları fazla kullanmaması gerekiyor. Takipçinizden kat kat fazla kişiyi takip ederseniz hesabınız askıya alınabilir.

 92. HackedKİLL 5 sene ago
  Reply

  kardeşim kodlar çalışıyor emeğine sağlık. şu instagram takipçi olayına da el atsan çok güzel olacak 😀

  • Ali 5 sene ago
   Reply

   İnstagrami uygulamada kullanirken baska kisilerin takipcilerine bakabiliyoruz fakat bilgisayardan girince bakamiyoruz bakabikiyorsak bile ben nerden bakildigini bilmiyorum 🙂 Bilgisayardan baska kisilerin takipcilerine bakabilecegimiz bir link verebilirsen ona gore de bir kod hazirlayabilirim.

 93. Berke 5 sene ago
  Reply

  Her gün sitene en az iki kere giriyorum sırf şu favori, takip, unfollow kodları için.Teşekkürler ne güzel adamsın.

  • Ali 5 sene ago
   Reply

   Çok uzun zamandır bu yazıya yorum yapan olmuyordu. Acaba kodu kullanan kimse kalmadı mı diye düşünmedim değil 🙂 Sırf bu konu için de olsa siteyi ayakta tutuyorum millet faydalansın diye. Yoksa çoktan farklı bir projeye dönüştürmüştüm siteyi.

 94. Batuhan 5 sene ago
  Reply

  Bu followblast uygulamasının yapımcısı kimdir? Güvenilir mi?

  • Ali 5 sene ago
   Reply

   Uygulamalarin hicbirine guven olmaz bence. Yoksa gelen kutusu spam mesajlarla dolmazdi Batuhan 🙂

 95. ugur 5 sene ago
  Reply

  Merhaba acaba takip etmeyenleri takipten cıkartabılceğımız bi kod varmıdır elinizde 🙂

  • Ali 5 sene ago
   Reply

   Ne zaman twitter sizi takip etmeyenleri gosteren bir bolum yayinlarsa ancak o zaman istediginiz kodu yapabilirim. Yani elimde yok maalesef 🙂

   • Gökçe Özcan 5 sene ago
    Reply

    selam benim elimde senin işine yarayacak bir kod bulunuyor Uğur… lakin eğer takip ettiklerin baya çoksa yani benim gibi binlerce kişiyi takip ediyorsan atıyorum 200 bin üstü falan gibi bayaaa bir kasıyor bilgisayarı… ama senin için yine de paylaşayım onu.. ha birde en son takip ettiklerinden başlıyor kötü durum bu.. mesela a yı takip ettin b yi ettin c yi ettin diyelim şimdi etmeyenleri sileceksin bu kodu kullanırsan cba şeklinde olur son takip ettiğinden ve seni takip etmeyenden başlar… kullanma şekli takip ettiğin listeye gelip kodu yapıştırıyorsun ve enter

    Kod şudur.

    setInterval(function() {
    2
    $(“.FollowStatus”).each(function(){
    3
    $(this).parents(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).remove();
    4
    });
    5
    $(“div:not(.not-following) > .user-actions-follow-button”).click();
    6
    }, 20000);
    7
    setInterval(function() {
    8
    $(“.Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10”).remove();
    9
    }, 30000);
    10
    setInterval(function() {
    11
    window.scrollTo(0,document.body.scrollBottom);
    12
    },5000);
    13
    setInterval(function() {
    14
    window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight);
    15
    },1000);

    • ugur 5 sene ago
     Reply

     yani listeyi en aşaya kadar indirip kodu yapıştırmam gerekiyor anladığım kadarıyla 😀

    • ugur 5 sene ago
     Reply

     bu arada verdiğin kod calışmıyor 🙁

 96. her gün siteye gelip kodları kullanıyorum. Kodları bilgisayara da kopyalabilirdim ama en azından size ufak da olsa bir katkım olsun isterim.

  İstek : Bu uygulamayı google plus’a ve linkedin’e uyarlamak mümkün mü acaba ?

  • Ali 5 sene ago
   Reply

   Google plus ile birbaralar kullanmistim ama linkedinde hic denemedim. Hi5.com icin pet satin alma, arkadas ekleme ve meet me bolumleri icin kullaniyordum 🙂 Tikladiginda sayfa yenilenmeyen butun sitelerde kullanilabilir bu kodlar.

   • google plus için düzenlenmiş halini gönderebilir misiniz acaba ?_

    • Ali 5 sene ago
     Reply

     Cok eskiden arkadas eklemek icin kullaniyordum. Simdiki google plus tasarimi buyuk ihtimal degismistir. Acikcasi hangi bolumde kullanacagini da bilmiyorum. Sen google plusta kullanmak istedigin bolumun ornek linkini yaz buraya musait bi zamanda bi kod hazirlarim onun icinde.

 97. ugur 5 sene ago
  Reply

  ya dostum su favori kodu kalktı beğeni gelince bi kontrol et yenisini eklermisin

  • Ali 5 sene ago
   Reply

   Bir süredir bu tür yorumlar geliyor ama kontrol ettiğimde değişen herhangi bir şey ile karşılaşmıyorum ayrıca kod sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Galiba benim hesap henüz yeni tasarıma geçmiş değil.

   • ugur 5 sene ago
    Reply

    dostum bir bakarsan sana zahmet hiç bir sekilde bütün kodları denedim beğeni geldiği icin fav olarak gözükmüyor yeni bi kod yazma sanssın varsa eklermısın

   • ugur 5 sene ago
    Reply

    Dostum 7. de ki kod kaldırma kodu beğeni yapıyor simdi onu denedim o calısıyor senınde bılgın olsun $(document).ready(function () {
    var mintikfavoribirakma2015 = $(“div.stream-item-footer”).length;
    var mintikfavorikodu = 0;
    var favorilerim = setInterval(function () {
    if (mintikfavorikodu > mintikfavoribirakma2015) {
    clearInterval(favorilerim);
    return
    }
    $(“div.stream-item-footer”).eq(mintikfavorikodu).find(‘button.ProfileTweet-actionButton.js-actionButton.js-actionFavorite’).trigger(“click”);
    mintikfavorikodu++;

    }, 250);
    }); bu kod

    • Ali 5 sene ago
     Reply

     Haberim var kanka 3 gün önce ekledim 🙂 Yalnız 7 numara değil 6 numara olacak. 7 numaraya henüz bakmadım daha doğrusu 7 numaralı kod olduğunu bile unutmuşum.

     • ugur 5 sene ago

      Bende sadece 7 numara calısıyor favori kaldırma olarak geçiyor ama miss gibi beğeni yapıyor valla ellerine saglık ustam 😀

     • Ali 5 sene ago

      Tepe tepe kullan 🙂

 98. ugur 5 sene ago
  Reply

  ya hocam fav kodu calışmıyor bi el atsana bu beğen sacmalıgı kaldı kodlar bozuldu

 99. Kyle 5 sene ago
  Reply

  Twitterda yeni beğenme butonu geldiği için favori kodu işe yaramıyor, düzeltim yeni bir kod koyabilirmisiniz, ilginiz için teşekkür ederim..

 100. Kyle 5 sene ago
  Reply

  Twitterda yeni beğenme butonu geldiği için favori kodu işe yaramıyor, düzeltim yeni bir kod koyabilirmisiniz, ilginiz için teşekkür ederim.

 101. kadir 5 sene ago
  Reply

  selamlar tekrardan. bu @jack denen luzümsuzun kalp güncellemesi sonrası favori kodu yine patladı. ölmüşlerine rahmet bi fav kodunu çözüver kardeşim. vallahi sen şu kodları yaptın ya çok dua aldın benim tarafımdan bilgin olsun 🙂

 102. hasan 5 sene ago
  Reply

  tumblr için takip etme kodu yazabilir misiniz ?

 103. Berkay 5 sene ago
  Reply

  Merhaba. Hastagler üzerinden takip etmek mümkün mü? Örneğin #Türkiye hastag’ına yazan herkesi takip etmek istiyorum. Bunun için bir kod var mı?

 104. ELİŞ 5 sene ago
  Reply

  WATTPAD İÇİN BÖYLE BİR KOD YAPARSANIZ ÇOK MAKBULE gEÇER

 105. Oğuzhan 5 sene ago
  Reply

  Hocam takip etme kodu artık çalışmıyor 5 saniye falan sonra limit veriyor twitter. Yeni bir çözüm ne zaman gelir ??

 106. Ayberk 6 sene ago
  Reply

  Kardes suan kod calismiyor gibi 500 anca ediyor

 107. Kenan 6 sene ago
  Reply

  Twitter takipçi kasma kodu çalışmıyor mu yoksa takip etme limitimi düştü ?

 108. ali 6 sene ago
  Reply

  yeni favori ekleme kodu artık çalışmıyor bi el atarsanız mutlu oluruz

 109. tolga 6 sene ago
  Reply

  bana özelden ulaşabilir misiniz birşey sormam lazım ?

 110. bengü 6 sene ago
  Reply

  favori ekleme kodu çalışmıyor yardım

 111. ayvaz 6 sene ago
  Reply

  selamlar twitter da ben yeniyim lutfen bana coklu takipci yapiniz

 112. mustafa 6 sene ago
  Reply

  Dostum fav kodu uçmuş, bir el atsan sana zahmet 🙂

 113. kadir 6 sene ago
  Reply

  favori ekleme kodu calışmıyor… lütfen yardımcı olurmusunuz? kod 6

 114. abdulmelik 6 sene ago
  Reply

  abi en son denediğimde favori kodu çalışyordu ama artık çalışmıyor

 115. kısmet 6 sene ago
  Reply

  kapalı twitter hesaplarına takip isteği göndermeyen bir kod mümkün mü?
  kapalı hesaplar takip talebini onay yada red yapmadıgında günlük takip etme limitimizi dolduruyor.
  yada bunları toplu izleyip bekleyen takip isteğimizi kapatabileceğimiz bir site bilen var mı?

 116. Mehmet 6 sene ago
  Reply

  4 Kasımda eklemiş olduğunuz kod Ana sayfada 20-25 fav yaptıktan sonra duruyor. Sebebi nedir acaba

 117. fırat 6 sene ago
  Reply

  Facebook sayfasınız arkadaşlara toplu önerme kodu vardı düne kadar kullanıyorduk. Bugün yeni tasarım geldi faceye ve kod çalışmıyor bunu güncelleme şansınız varmı. Kod aşağıdadır.

  var inputs = document.getElementsByClassName(‘uiButton _1sm’);
  for(var i=0; i<inputs.length;i++) {
  inputs[i].click();
  }

 118. Aysu 6 sene ago
  Reply

  Hem takip hemde aşağı kaydırma kodu bırakır mısınız siteye ?

 119. Aysu 6 sene ago
  Reply

  aynen ahmete katılıyorum

 120. Ahmet 6 sene ago
  Reply

  :SA: kardeş hem aşagı kaydırıp hemde takip etme kodları koysanız siteye

 121. sefa 6 sene ago
  Reply

  İyi günler kolay gelsin twitly sitesindeki unf kodunu paylaşırmısınz

 122. kaan 6 sene ago
  Reply

  hocam son günlerde twitter onaylı hesap sayısı hızla arttı nasıl yapılıyor bu

  • AFAreyiz 6 sene ago
   Reply

   Bazı bebeler hesap çalıyor. Kullanıcı ismi değiştirmediği sürece onaylı takılıyor. Twitter fark edince elinden alıyordur hesabı tabi. Şirket sahibi olmalısın veya yetkili gazete yazarı vs olmalısın. Sonra twitterla iletişime geçmek gerekiyor.

 123. Hakan 6 sene ago
  Reply

  hocam ben öğeyi denetle dediğimde sizin gibi pencere değilde bilgisayar sağ tarafını boydan kaplayan bir pencere çıkıyor ve consele seçeneği yok

 124. Ayşe 6 sene ago
  Reply

  ben birinin beni takip etmesini istiyorum onu nasıl yapabilirim ?

  • Ali 6 sene ago
   Reply

   Defalarca onu takip et ve takibi bırak. Taki seni fark edene kadar 🙂 Maalesef başka da yolu yok.

   • AFAreyiz 6 sene ago
    Reply

    Takip etmesi için mention atmak daha mantıklı. Veyada Sürekli favoriye eklemek. Takip et bırak yapınca hesap askıya alınabilir. Dikkat çekme amaçlı takip yapıp bırakmak yasak.

 125. mehtap 6 sene ago
  Reply

  hocam bu kodlarıda yapamayan varsa buraya gelsin artık herşey net ve anlaşılır. paylaşım için teşekkürler

 126. Fereh 6 sene ago
  Reply

  Merhaba, öncelikli bu önemli bilgiler ve emeğiniz için teşekkür ederim 🙂 Sorum şu, yukarıda anlatmışsınız, ama ben tam anlayamadım, ben uzun süredir twitter kullanıcısıyım, günlük ne kadar takip etme limitim var ve ben sayfayı aşağıya doğru kaydırıyorum, ama ne kadar kulanıcıya ulaşacağımı bilmiyorum. Yani sayfayı aşağı doğru kaydırdığımda takipe alacağım kişi sayısının ne kadar olduğunu nasıl bilebilirim? İkinci sorum şu, 4. bölümde yani takibi bırak bölümünde yazmışsınız ki en sondaki 5 rakamını silip 100 veya 200 yazın. Ben 5 değil, 250 görüyorum en sonda 🙂 neyi kastettiniz siz? Teşekkürler önceden

 127. Binali 6 sene ago
  Reply

  hocam kodlarınızın hepsi çalısır durumda. Facebook içinde bi otomatik begeni kodu yaparsanız cok yardımcı olacaksınız
  Teşekkürler.

 128. mert 6 sene ago
  Reply

  başkasının profilinifavorilere ekleme kodu yaparmısın hocam

 129. Kubilay Mert İldir 6 sene ago
  Reply

  Merhaba. Yaptığınız kodları çok beğenerek kullanıyorum. Sizi de tebrik ediyorum. Son zamanlarda takip etmeyenleri silme programları pek işe yaramıyor. Yarayanlar da ise kredi veriliyor ki bu pek işe yaramıyor. Kod ile takipten vazgeçme yapabilirsiniz diye düşünüyorum. Yaparsanız eğer bir çok gencin hayır duasını alırsınız. Saygılar

 130. Kerem 6 sene ago
  Reply

  programdan memnundum fakat diğeri kaldırılmış . bu sayfa da da kopyalayamadıgım için alamıyorum kodları bi remake yaparsanız

 131. mehmet 6 sene ago
  Reply

  OTOMATİK TAKİP ETME VE AŞAĞI KAYDIRMA KODU YOKMU

  • AFAreyiz 6 sene ago
   Reply

   50 aşağı indirmeyi yaz takip etme kodunu yapıştır.

 132. kadir 6 sene ago
  Reply

  arkadasım tekrardan merhaba. daha öncede yazmıştım bu kodları hazırladıgın için teşekkür etmek amaclı. senden bir ricam olacak. takip kodunu kullanırken. takip listesinin ortasından ya da belli bir yerindn başlamak istiyorum yani en baştakileri takip etmek istemiyorum bunun için takip kodunda ne gibi bir değişiklik yapılabilir bunu sağlarsan cok makbule geçecek arkadasım

 133. tarık 6 sene ago
  Reply

  Merhaba twitter anasayfadan otomatik favori ekleme kodu çalışmıyor. İlgilenip güncellerseniz sevinirim. Teşekkürler

 134. Orhan 6 sene ago
  Reply

  hocam kodlarınızın hepsi çalısır durumda. Facebook içinde bi otomatik begeni kodu yaparsanız cok yardımcı olacaksınız
  Teşekkürler.

 135. ahmet 6 sene ago
  Reply

  merhaba hocam çok beğendim ama internet sitem için de bir kod varmı acaba ?

 136. cihan 6 sene ago
  Reply

  işlem bittikten sonra napıaz ?

 137. cihan 6 sene ago
  Reply

  twitterda istedıgım kısının takıpcılerını nasıl takıp edebılırım bı anda.bu yolladıgınız kodlarla kımı takıp edıyoprum .
  bıde bu programla istedıgım kısının takıpcılerını takıp etmem ıcın onun tweeter profılıne gırıp takıpcılerını mı acmam lazım ve nasıl oluyor ?

 138. cihan 6 sene ago
  Reply

  yardımcı olurmusunuz takıpcı gelıyormu sıze

 139. Eren 6 sene ago
  Reply

  nasıl yaptınız … kodu olmuyoo..

 140. timuçin 6 sene ago
  Reply

  favori kodu nasıl çalışıyor ve İNSTAGRAMDA TAKİPÇİ KODLARI VAR MI?

 141. ilker 6 sene ago
  Reply

  Bütün bunları deneyeceğim. Çok kapsamlı geniş bir yazı olmuş. Üzerinde çalışıldığı belli. Teşekkürler

 142. Emir 6 sene ago
  Reply

  6.cı kod çalışmıyor oto fav kodu lütfen düzeltin bir an önce

 143. metin 6 sene ago
  Reply

  Peki mobilde twitter programından sadece belirli kişilerin bildirimlerinin ekranda çıkması için ne yapmak gerek. özelliği açınca her bildirim geliyor ama ben belli başlı arkadaşlarımın bildirimlerini görmek istiyorum ekranda bütün takip ettiklerimi değil

 144. Elif 6 sene ago
  Reply

  Takip ederken sadece kızları veya erkekleri takip etme kodu yok mu?

 145. semih 6 sene ago
  Reply

  hocam bi sorum olacak, 12. kod çalışıyor ama mesela bi etiket üzerine 10 tivit atıldı kodu yapıştırıp enterlayınca favlıyor ama yeni tivitler gelince favlamıyor ne yapmamız lazım ?

 146. gökçe özcan 6 sene ago
  Reply

  selam yine ben 🙂 şimdi istediğim unfollow kodu değil şöyle birşey sadece takip etmeyenleri silme kodu vs böyle bir çalışma var mı senin ya da bildiğin herhangi bir kod:)

 147. kaancan 6 sene ago
  Reply

  otomatik retweet kodu bekliyoruz

 148. Birkan 6 sene ago
  Reply

  12 çalışmıyor yazmıştım ama bakmadın

 149. abdulmelik 6 sene ago
  Reply

  sa abi. profile özel fav kodunu atar mısın.bu fav kodu profillerde hashtaglarde işe yarıyor

 150. lordd 6 sene ago
  Reply

  Merhabalar;

  http://unfow.org/takipetmeyenler.php için unf kodu eskiden setInterval(function () {$(?a.btn.btn-primary.btn-mini?).trigger(?click?);}, 200);
  buydu ama şuan çalışmıyor site güncellenmiş kodları güncellerseniz sevinirim, şimdiden teşekkürler.

 151. Emirhan 6 sene ago
  Reply

  6. çalısmıyor. güncelleyin lütfen

  • Ali 6 sene ago
   Reply

   Yine mi? 🙂

   • fırat 6 sene ago
    Reply

    hocam sayfa kaydırma kodunu güncelleyebilir misiniz çalışmıyor uzun zamandır

   • fırat 6 sene ago
    Reply

    hocam sayfa kaydırma kodunu güncelleyebilir misiniz çalışmıyor uzun zamandır..

 152. oguzhan 6 sene ago
  Reply

  Cok basarili tebrik ederim fakat aradim ama mobil icin ogeyi denetle bulamadim yardim ederseniz sevinirim ,. 🙂

 153. Urfalı 6 sene ago
  Reply

  Eline sağlık çok güzel bir çalışma

 154. Birkan 6 sene ago
  Reply

  tweetdeck favori kodu çalışmıyor.

 155. ufuk bay 6 sene ago
  Reply

  bi ricam / sorum var,

  takip ettiğim kişileri yaptığı RT leri kapatmak istiyorum takip ettiklerim kısmına gelip aşağı doğru indirip sonra çalıştırabileceğim bir kod var mı ?

  ayrıca tüm kodlar için teşekkürler emeklerinize sağlık

 156. fırat 6 sene ago
  Reply

  sayfa kaydırma kodu çalışmıyor

 157. kadir 6 sene ago
  Reply

  haa bide bişey sorcam twet deck için takip kodu varmı acaba?

  • Ali 6 sene ago
   Reply

   Güzel yorumların için öncelikle teşekkürederim. Bahsettiğin twitdeck sayfasını açtığımda başım ağrıyor o yüzden incelemedim bile 🙂

 158. kadir 6 sene ago
  Reply

  bu sayfayı hazırlayan burdaki bilgileri düzenleyen arkadaş sana iki çift lafım var. Allah senden razı olsun diyorum sana. gercekten cok güzel bir iş yapmışsın hassasiyetle hazırlamıssın bütün kodları açıklamalar çok aydınlatıcı. emeğine sağlık devamını diliyorum çalışmaların

 159. islam 6 sene ago
  Reply

  çok güzel bilgiler teşekkürler

 160. lordd 6 sene ago
  Reply

  Merhabalar;

  http://unfow.org/takipetmeyenler.php için unf kodu eskiden setInterval(function () {$(‘a.btn.btn-primary.btn-mini’).trigger(‘click’);}, 200);
  buydu ama şuan çalışmıyor site güncellenmiş kodları güncellerseniz sevinirim, şimdiden teşekkürler.

 161. gökçe özcan 6 sene ago
  Reply

  selam.. takip kodunuzu çok uzun zamandır kullanıyorum lakin 2-3aydır felaket kasılıyor. sondaki 500 ü 2500 yaptım yine de kasılıyor:(

  • Ali 6 sene ago
   Reply

   Yeni twitter tasarımında bannerler gözüktüğünden dolayı kasılmalar oluyor. Siz kodu çalıştırmadan sayfayı aşağı kaydırdığınızda bile kasılmalar oluyor. 1000 kişi takip etmek için sayfayı aşağı kaydırdığınızda açılan her banner boyutu 100kb bile olsa toplamda 100mb boyuta ulaşır. Tarayıcı bir kaç dakika içinde bu kadar resmi görüntülemeye çalıştığında haliyle kasılıyor tabi ki. Yani kodlarda bir sorun yok 🙂
   Kasılmayı önlemenin de çaresi var elbette. Şuradaki Google Chrome uzantısını kullanarak resimlerin yüklenmesini önleyerek kasılma sorununu ortadan kaldırabilirsiniz.

   • Gökçe Özcan 6 sene ago
    Reply

    yok canım zaten koda sözüm yok 🙂 çok iyi çalışıyor 🙂 lakin önceden ben başka işlemler yapabilirdim o kodu çalıştırınca şimdi çalıştırıyorum ve bitene kadar pc donuyor hiçbir işlem yapılamıyor… bir de yazdığınızı deneyim bakalım:)

   • Gökçe Özcan 6 sene ago
    Reply

    şu an dediğini yaptım eskisi kadar olmasa da hala kasılıyor 🙁

    • Ali 6 sene ago
     Reply

     Keşke daha iyi bir yolu olsa da önersem. Aklıma daha iyi bir yöntem gelmiyor maalesef 🙁

 162. misafir 6 sene ago
  Reply

  kodu nasıl yapıştırıcaz lütfen yardımcı olun !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Ali 6 sene ago
   Reply

   CTRL+V ile kodu yapıştırabilirsin.

 163. Berque 6 sene ago
  Reply

  Yeni oto. fav. çalışıyor, ellerinize sağlık 🙂

 164. lordd 6 sene ago
  Reply

  admin eskiden unfow.orgdan takip etmeyenleri bulup kod ile vazgeçiyorduk şimdi kapandı orası başka yöntem varmı çalışan site ve kodu ?

 165. ENES 6 sene ago
  Reply

  Unfow a giremiyorum bişi solede yapalım yaa gözünü sevimm

 166. Mustafa 6 sene ago
  Reply

  Retweet kaldırma kod çok güzel olurdu 🙂 kodlar çalıştı teşekkürler

 167. Emre 6 sene ago
  Reply

  http://99webtools.com/twitter.php Bu site içinde unfollow kodu yazarsanız sevinirim. Ve birçok kod twitterdakii değişiklikler dolayısıyla çalışmıyor. Onlarıda güncellerseniz iyi olur.
  Teşekkürler…

 168. faruk 6 sene ago
  Reply

  Twitterda gerçekleşen güncelleme dolayısıyla grafikler değişti ve favori kodu çalışmıyor en kısa zamanda favori kodunu güncelleyebilrseniz sevinirim. Kolay gelsin.

 169. Serkan Yılmaz 6 sene ago
  Reply

  Kullanıcı arama ? Tweet RT ve Favorite listeleme ve silme ? Unfollower bulma ve silme gibi işlemler için http://followerfilter.com sitesini kullanıyorum.Çok yeni olmasına rağmen tıkır tıkır çalışıyor tavsiye ederim.

  Üstelik sizi takip etmeyenleri görmek için giriş yapmanıza dahi gerek yok. Sitenin ana sayfasından Twiter?a giriş yapmadan istediğiniz kullanıcı adını aratıp bilgileri görebilirsiniz.Üstelik ücretsiz.

 170. Berque 6 sene ago
  Reply

  Bu harika paylaşım için teşekkürler öncelikle, lakin 6 numaralı oto. favorilere ekleme kodunu çalıştıramadım. Sorun bende mi yoksa kodun güncellenmesi mi gerekiyor acaba?

 171. ufuk 6 sene ago
  Reply

  Otomatik fav verme kodu çalışmıyor, sıkıntı anasayfada ufak bir tasarım değişti galiba ondan kaynaklanıyor. yeni kod ne zamana hazırlayabilirisiniz ?

 172. Kenan 6 sene ago
  Reply

  Favorilere ekleme kodunu twitter yeni tasarım için yenileyebilirmisiniz lütfen ??

 173. mustafa 6 sene ago
  Reply

  Gerçekten çok teşekkürler 🙂 Programlarla yapıp reklam twitleri yemek zorunda kalmadan takipçi kazanıyoruz 🙂

 174. murat sonsuz 6 sene ago
  Reply

  otomatik favlama kodu artık çalışmıyor. bu konu ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim.

 175. murat sonsuz 6 sene ago
  Reply

  otomatik favlama kodu artık çalışmıyor

 176. Hasan 6 sene ago
  Reply

  Favorilere ekleme kodu çalışmıyor hocam yardımcı olursan sevinirim

 177. kaan 6 sene ago
  Reply

  slm.hocam;kodlar için çok teşekkürler.Bazıları bu tür kodların twitter hesabımızın ele geçirilmesine sebeb olabileceğini iddia ediyor.Mümkünmüdür

  • Ali 6 sene ago
   Reply

   Hayır öyle bir şey mümkün değil. Hesapları çalınan kişiler başka şekilde hesaplarını çaldırmıştır.

   • Uğur Çağlayan 6 sene ago
    Reply

    otomatik favlama kodu şu an çalışmıyo bi el atsanız :&)

   • kaan 6 sene ago
    Reply

    teşekkürler, size güveniyoruz zaten, twitterdan herkese tavsiye ediyorum bu kodları.
    Başkalarının kodlarını da korkmadan kullanabilirmiyiz?Çok teşekkürler

   • kaan 6 sene ago
    Reply

    size güveniyorum herkese de tavsiye ediyorum kodları,başkalarının yazdığı kodlara da güvenebilirmiyiz?
    teşekkürler

    • Ali 6 sene ago
     Reply

     Başkalarının paylaştığı kodlar hakkında birşey diyem. Bizim paylaştığımız kodlar sayfanın arkaplanında tıklatma görevi görüyor sadece.

 178. Uğur Çağlayan 6 sene ago
  Reply

  6. kod şu an çalışmıyo 🙁

 179. Bong 6 sene ago
  Reply

  Bilader favori kodu artık çalışmıyor mu an itibariyle bir yardımcı olup cevap yazar mısın düne kadar bir problem yoktu bugün bir nanelik oldu yeni upgrade filan mı geldi acaba siteye??

  • kaan 6 sene ago
   Reply

   favori kodu çalışmıyor.Tweetdeck favori kodunu kullanabilirsiniz.

 180. ali 6 sene ago
  Reply

  arkadaşlar ben sadece beni takip etmeyenleri takibi bırakmak istiyorum nasıl yapabilirim

 181. Tarık 6 sene ago
  Reply

  benim retweet hesabım var. Bi süre sonra rtleri kaldırmam gerekiyo retweet kaldırma kodu var mı ?

  • eren 6 sene ago
   Reply

   6
   7
   8
   9
   10
   11
   12
   13
   $(document).ready(function () {
   var mintikfavori2014 = $(“.content a.with-icn.favorite.js-tooltip”).length;
   var mintikfavorikodu = 0;
   var favorilerim = setInterval(function () {
   if (mintikfavorikodu > mintikfavori2014) {
   clearInterval(favorilerim);
   return
   }
   $(“.content a.with-icn.favorite.js-tooltip”).eq(mintikfavorikodu).find(‘span.Icon–favorite’).trigger(“click”);
   mintikfavorikodu++;

   }, 500);
   }); ffav atma kodu alışmıyor

 182. DeriN 6 sene ago
  Reply

  Admin paylaşımların için teşekkür ederim… acaba unf yapanları da böyle bir kod ile takipten çıkabiliyormuyuz ? takipçilerin tamamını değil ama sadece bizi takip etmeyenleri …

  böyle bir kod var ise rica ediyorum …

  ByDeriN …

  ~

 183. golden 6 sene ago
  Reply

  ask fm için takip bırakma kodu yapar mısınz

 184. emre 6 sene ago
  Reply

  site ile ilgilenen birileri var mı acaba ?

  • Ali 6 sene ago
   Reply

   Emre üzgünüm çok uzun süredir site ile ilgilenemiyorum. Çok yakında geri döneceğim tekrar.

   • emre 6 sene ago
    Reply

    valla şu işi bir çözsen var ya çok büyük bir sevap kazanacaksın 🙂

    en kısa zamanda bekliyoruz..

 185. emre 6 sene ago
  Reply

  soruma cevap alamadım? yardımcı olabilecek birisi var mı ?

 186. emre 6 sene ago
  Reply

  deck programından favori yapacağım tweeti seçtikten sonra ”Favorite this Tweet” sekmesine basıyorum ve deckteki bütün hesaplar çıkıyor favori butonları ile birlikte.. Sonra consola verdiğiniz kodu yazıyorum ama sonuç alamıyorum

  POST https://tweetdeck.twitter.com/oauth/proxy/twitter/https%3A%2F%2Fapi.twitter.com%2F1.1%2Ffavorites%2Fcreate.json 403 (Forbidden) default.01dc9c2540.js:4
  POST https://tweetdeck.twitter.com/oauth/proxy/twitter/https%3A%2F%2Fapi.twitter.com%2F1.1%2Ffavorites%2Fcreate.json 403 (Forbidden)

  böyle bir hata veriyor.. nasıl yapabiliriz? yardımcı olabilecek biri var mı?

 187. emre 6 sene ago
  Reply

  12- TweetDeck için favori ekleme kodu: olmadı nasıl yardımcı olabilirsiniz ?

 188. kadir 6 sene ago
  Reply

  İnstagram Beğenme Koduda Yaparmısınız Hocam Beklemedeyim Ve Takipteyim… Şimdiden Teşekkürler.

 189. Rezzan Kiraz 6 sene ago
  Reply

  en.notfollow.me/twitter/whos-not-following-me bu site +20 takipcin olunca kapanıyor buna çözüm bulabilir miyiz.
  Diğer kodlar işime yaradı ayrıca teşekkür ederim.

 190. ufuk 6 sene ago
  Reply

  http://twitpalas.com/ bu sitedeki takib edmeyenleri bul menüsündeki takıbı bırak larada kod yazıp paylaşırmısınız unfow a erişemiyoruz kaç gündür

 191. eren 6 sene ago
  Reply

  kardeş bi de tüm takip ettiklerimi sessize almak istiyorum onun için de kod var mi ?

 192. erkan 6 sene ago
  Reply

  otomatik favlama kodu artık çalışmıyor

 193. fırat 6 sene ago
  Reply

  kardeş eline saglık bya yardımcı oldunda bu #takip #geritakip hackdeckleri aradıgımda bunları yazan insanları otomatik olarak nasıl takip edebilirim

 194. Furkan 6 sene ago
  Reply

  Hocam.takip.etme.engeli.gelmeden.günde.1k.kişiden.fazlasını.takip.etmemiz.için.ne.yapmamız.lazım.

  • Ali 6 sene ago
   Reply

   Üzgünüm ama bu limite henüz çare bulmuş değilim 🙂

 195. enes 6 sene ago
  Reply

  s.a ya ben bu takip etme aacıgını kullanıyorum ama limit yiyorum yinede buna nasıl care bulabilirim acaba ?

  • Ali 6 sene ago
   Reply

   O limit herkeste var. Tek tek tıklasanız bile günlük limitten fazlasını tıklayamazsınız.

 196. Crazy Ghost 6 sene ago
  Reply

  Bu kodların hiç biri adam gibi çalışmadığı gibi hesabının da takibe karşı bloklanmasına neden oluyor. Boş işler bence. Hesabın bloklanınca daha saçma oluyor. Elle herkesi takip edin daha mantıklı.

  • Ali 6 sene ago
   Reply

   Tamam sen elle takip et 🙂

 197. engin 6 sene ago
  Reply

  Tweetdeck icin favori ekleme kodunu anlatir misiniz nasil calistiririm ?

 198. Hasan 6 sene ago
  Reply

  kardeş kopyalıyoz entere tıklıyoz foss hiç bişi oynamıyo ekranda

  • Ali 6 sene ago
   Reply

   CTRL+V tuşlarına bastıktan sonra mı entere tıklıyorsun yoksa CTRL+V yapmadan mı entere tıklıyorsun ?

 199. canberk kılınç 6 sene ago
  Reply

  5. sistemde spam yemeyiz dimi twitterdan çünkü çok hızlı unf ediyo twitterıda biliyosun çoklu unf ettiğinde spam algılıyo

  • Ali 6 sene ago
   Reply

   Henüz o kod yüzünden benim hesaba birşey olmadı.

 200. mustafa 7 sene ago
  Reply

  fav limiti yiyip duruyoz bunun bi çaresi yokmu olması lazım yardım ederseniz sevinirim

 201. Emirhan 7 sene ago
  Reply

  Hocam bugün yaklaşık 1 milyon kişi takip etti bu hesap, twitter.com/sedatdass (aynı zamanda benim hesabı çalan kişi) hem günlük limitin 1000 katına çıktı hemde takipçi sayısının 3 katını takip etmiş oldu. Bugün bu sayede 100k dan fazla takipçi kazandı. Sizin fikrinizi öğrenmek istiyorum hani yapmak istediğimden değil artık kasmıyorum ama acayip merak ettim nasıl yaptığını, gözüme uyku girmedi. [![image](http://i.hizliresim.com/32drk9.jpg)%5D(http://hizliresim.com/32drk9)

 202. banu 7 sene ago
  Reply

  Merhabalar,
  Bende sizlerle kullandığım otomatık takıp programı bılgısını paylasmak ıstedım.
  www.*******.me

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Lütfen bu tarz programlar paylaşmayalım çünkü güvenmiyorum ve güvenmediğimden dolayı önermiyorum.

 203. Mustafa 7 sene ago
  Reply

  tweepi.com için, unfollow kodu yazabilir misiniz? Bunu yapmanız, bana yarım saat kazandıracak. Imacros işimi görmüyor maalesef…

 204. Murat 7 sene ago
  Reply

  kardeşim bu console kodlarını nasıl buluyorsunuz yada nasıl tespit ediyorsunuz? yani bir işlem yaptırmak için kodmu yazıyorsunuz yoksa, yaptığınız işlemleri kod olarak kaydeden bi program mı var ? mesela takibi bırakmak için programı açıyorsunuz bi kişiyi takip edip kapatıyorsunuz, karşısına javascript kodu geliyor böylemi sistem, çünkü bana böyle bişey lazımda, kod oluşturmam gerek consoleden çalışan

 205. süleyman kozik 7 sene ago
  Reply

  hocam twitly.net için kod yaparmısınız

 206. jack 7 sene ago
  Reply

  tweepi.com içinde auto click kodu yapar mısın_

 207. yusuf seyitoglu 7 sene ago
  Reply

  otomatik takip bırakma kodu başka sayfaya gecince duruyor eskiden başka bir kod vardı twitterde takılırken bile o yan sekmede calısıyordu. varmı bi cözüm buna 😀

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Haklısın eskiden öyleydi. Buradaki kod aynısı zaten. Nedenini bende bilmiyorum 😀

 208. Fatih duran 7 sene ago
  Reply

  Yardımcı olurmusunuz acil lütfen kodu uyguladım çalıştı ama twitter hasabımda sorun oluştu twit atamıyorum rt yapamıyorum takipçi sayım takip ettiklerimden fazla olmasına ra ğmen takip edemiyorum acil yardım edin

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Günlük takip etme sınırına ulaşmışsınız büyük ihtimal. 500K takipçiniz olsa bile en fazla günde 1000-1200 kişi takip edebilirsiniz. Rt ile alakalı bir sorun yaşamadım bu güne kadar. O yüzden bilgi veremeyeceğim.

   • fırat 7 sene ago
    Reply

    face arkadaşlara sayfa önermek için bi kod yapabilirmisin? Tüm arkdaşları gör butonuna tıklıyınca hepsi alt alta çıkıyor bi bakarmısın şuna lütfen.

  • jack 7 sene ago
   Reply

   parolayı değiştir

 209. kaan 7 sene ago
  Reply

  unfow kodunu, 4 snde bir takipten vazgeçecek şekilde ayarlayabilirsen minnettar kalırım.

  selamlar

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   500 rakamını 4000 olarak ayarlarsanız 4 saniyede bir takipten vazgeçme işlemi gerçekleşir.

   • kaan 7 sene ago
    Reply

    setInterval(function () {$(‘a.btn.btn-primary.btn-mini’).trigger(‘click’);}, 4000);

    bu kod 4 sn sonra başlıyor ve sonra saniye de 6-7 tık yapıyor. twitterda bu duruma çok alınıp hesabı askıya alıyor… yine zaman ile oynadım, 20000 falan yaptım fakat 20 sn sonra başlayıp çok hızlı şekilde işleme devam etti.

    yardımınızı bekliyorum…

 210. isa baran 7 sene ago
  Reply

  Hocam takip ettiklerimizin de takibinden çıkıyor buna çözüm var mı?

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Malesef öle bir çözüm yok.

 211. ömer 7 sene ago
  Reply

  usta kod yapıstırılmıyor işlemiyor yani neden acaba bide bu yöntem bu 2000 limitine falan takılıyormu?

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Console alanında boş bi yere tıkladıktan sonra CTRL+V tuşlarına basıp yapıştırabilirsin.

 212. Seklk 7 sene ago
  Reply

  Merhabalar yine ben 🙂
  Takip etmeyenleri unf için “en.notfollow.me/twitter/whos-not-following-me” bu site için unf kodu istemiştim fakat site 20bin takipciniz olduğunda çalışmıyor. Bikaç site buldum onlar 100 100 gidiyor. Başka öneriniz varmı hocam benim bilmediğim ?

  Birde http://unfow.org/takipciara.php takip et kodu ayarlarmısınız tag’lere göre takipci kasabiliriz. FollowBlast gibi
  Şimdiden teşekkür ediyorum hayırlı bayramlar dilerim.

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Ben herkesi toplu ekleyip sildiğim için bu tür siteler ile uğraşmıyorum. O yüzden başka var mı yok mu bilmiyorum 😀

   • Seklk 7 sene ago
    Reply

    herkesi nasıl toplu ekleyip siliyosunuz ?

    • Ali 7 sene ago
     Reply

     Yazının tamamını incelersen takip etme ve takip kaldırma kodlarını bulabilirsin 🙂 Hatta otomatik sayfa aşağı kaydırma kodları bile var.

 213. fırat 7 sene ago
  Reply

  kodlaları açılır pencerede yayınlasasanız ve pencere açılmadan 5 sn reklam olsa sizede bi faydası dokunur.

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   O kadar abartılı reklam rahatsız edici olur diye ekleme ihtiyacı duymuyorum. Ayrıca kodları açılır pencerede de açabilirsiniz. Mouseyi kodların üzerine getirdiğinizde aşağı doğru bir şerit açılıyor. O şerit üstünde en solda olan ikona tıkladığınızda kodlar yeni pencerede açılır.

 214. Emirhan 7 sene ago
  Reply

  Hocam merhaba,
  Bir şey sormak istiyorum, likeall.org sitesini duymuşsunuzdur. Bunun için kod yazılabilme ihtimali varmıdır? Sırayla ve süreyle tıklamak gerektiği için olacağını sanmıyorum ama yinede sorayım dedim. Cevabınızı bekliyorum.

 215. fırat 7 sene ago
  Reply

  hocam bildiğiniz 40 k üzeri deck grubu varmı katılmak isterim varsa

 216. mustafa 7 sene ago
  Reply

  10 numaralı kod sayfa yavaşladığında duruyor tekrar çalıştırmak gerekiyor. Hiç durmadan 30 sayfa aşağı kaydıran bir kod yapabilirseniz süper olur. Bide tweetdeckte retweet yaparken tüm hesapları otomatik seçebilecek bir kod var mı acaba. Teşekkürler

 217. Birkan 7 sene ago
  Reply

  Hocam takip ederken sürekli kod duruyor baştan çalıştırmak zorunda kalıyorum. Siz bu hatayla karşılaşıyor musunuz ?

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Henüz böyle bir hata ile karşılaşmadım. Sanırım internet bağlantısı gittiğinde böyle bir sorun olabiliyor.

 218. Savaş 7 sene ago
  Reply

  selam sınırsız takip eden bir kod yok muu bazı hesaplara bakıyorum 100 k takip ediyo nasıl ulaşıyorlar bu rakama yardımcı olur musun

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Her şey zamanla oluyor. Ben de geçen 60K takip ediyordum. Şimdi ise sadece 40K 😀

 219. Furkan 7 sene ago
  Reply

  Aga çok sağol ya adamın dibisiin..

 220. cihan 7 sene ago
  Reply

  Beni takip etmiyenleri sadece unfollow yapabiileceğim bi kod varmı?

 221. Atakan Arslantürk 7 sene ago
  Reply

  ilerde başımıza her hangi bir sıkıntı gelmez dimi 😀

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Seni mahkemeye verebilirler. Sadece şakaydı 😀 Korkma hiçbirşey olmaz. Sadece hesabın yeni ise fazla kişi takip etmemeye dikkat et. Takipçin arttıkça takip etme sınırını da arttır. Zaten maksimum günde 1000 kişi takip edebilirsiniz. Eğer 100 takipçiniz var ise tek seferde 200 veya daha fazlasını takip etmeyin. Başlarda belki hesabınız askıya alınabilir ama askıya alınan hesaplar da açılıyor mail gönderdiğinizde.

 222. Ömer Oktay BAL 7 sene ago
  Reply

  Hem favori ekleyecek , hem sayfa kaydıracak boyle bir kod yaparsanız cok mükemmel olacak 🙂

  eger yaparsanız tansileta@gmail.com yollarmısınız

 223. Anonymous 7 sene ago
  Reply

  auto favori kodunda önceden eklenmiş favoriyi kaldırıyor

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Doğru 10 puan 🙂

 224. Sibel 7 sene ago
  Reply

  Takip etme limitini yükseltmek için bişeyler yapabilir miyiz?

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Hmmm şimdilik maalesef öyle birşey yapamıyoruz.

 225. tuna 7 sene ago
  Reply

  çok teşekkür ederim hocam hem takip edip hem aşşağı kaydırma kodu olsa süper olur aslında :))

 226. mustafa 7 sene ago
  Reply

  Merhaba bu günde 1000 kişi takip etme sınırını sınırsız yapma yolu yokmu coğu kişi sınırsız yapıyo

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Böyle birşey bulursanız bize de haber verin 🙂

 227. aysu 7 sene ago
  Reply

  benimkinde olmadı

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Olmayanı da söyleseydiniz çooook makbule geçecekti 🙂

 228. alperen 7 sene ago
  Reply

  Takipciyurdu Kodunu Tekrar yayımlarmısınız ?

 229. oktay çetinkaya 7 sene ago
  Reply

  Üstad kusura bakma yine rahatsız edecem seni ..Malumun twitter yine tasarım değiştirdi ana sayfada otomatik fav atamıyoruz bi kod yaparsan minnettar kalırız sana 🙂

 230. mahmut 7 sene ago
  Reply

  takip etmeyenleri unf kodu varmı?

 231. Onur 7 sene ago
  Reply

  Yalnızca takip etmeyenleri unfollow edecek bir kod yok mudur?

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Hmmm şimdilik maalesef diyebiliyorum 🙂 Ama takip etmeyenleri gösteren uygulamalar için de hazırlanmış olan kod var. Örnek: 8 numaralı Unfow sitesi için hazırlanmış olan bir kod.

   • oktay çetinkaya 7 sene ago
    Reply

    Üstada malumun twitter yine tasarım değiştirdi. Ana sayfada otomatik fav atamıyoruz bir kod yaparsan sana minnettar kalırız 🙂

    • Ali 7 sene ago
     Reply

     Tasarım hala aynı değişen birşey yok. Ayrıca favori kodu da çalışıyor 🙂

 232. Badboy 7 sene ago
  Reply

  Otomatık Retweet kodu yok mu ?

  • trboard 7 sene ago
   Reply

   aynen retweet içinde kod bul admin bey 😀

 233. Emre 7 sene ago
  Reply

  Öncelikle paylaşımınız için teşekkürler çok yararlı şeyler bunlar.

  Benim sizden bi ricam olucak. Acaba bu UNFOLLOW kodunu “unfow.org” a uyarlayabilirmisiniz…?

  Şimdiden teşekkürler…

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Unfow için yapılmış olan kod var zaten yazıda.

   • Anonymous 7 sene ago
    Reply

    Kusura bakmayın görmedim :,)
    İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim

 234. mustafa 7 sene ago
  Reply

  merhamet bu takip kodunda follow unfollow yapıyo sürekli neden

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Bütün kodların yanına numara ekledim. Bundan sonra hatalı olan kodların numarasını bildirirseniz daha erken müdahale yapabiliriz paşam 🙂

 235. Anonymous 7 sene ago
  Reply

  ben dm silmek için uygulama kullanmak istemiyorum büyük bir hesabım olduğu için uygulamalara güvenemiyorum hesap çalınma riskleri var.

  twitly sitesinden mause recorder proğramı yardımıyla elimi sürmeden unfıllow yapıyordum fakat mause recorder proğramı paralıya geçtiği için şuan tek ümidim twitly sitesine bi kod hazırlamanız tşkler…

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Twitly sitesini biraz inceledim belki onun için de bir şeyler yapabiliriz diye. Benim umduğum ise 5 kişi unfollow edip diğer 5 kişi çağrıldığında sayfanın yenilenmemesiydi. Ne yazıkki ajax (sayfa yenilenmeden veri çekilmesi) yükleme ile çalışan bir yapıya sahip olmadığından sonraki kişilere geçtiğinde sayfa yenileniyor. Bu yüzden de kodu tekrar tekrar kopyalayıp yapıştırmanız gerekiyor. Bir sonraki sayfaya geçmek için de tıklama yapılabilir ancak sayfa yenilendiğinde kodlar otomatik siliniyor. Bir benzerini hi5.com sitesinde otomatik arkadaş eklemek için yapmıştım. Belki bu da aynısı olur diye baktım ama nafile 🙂

   http://www.tamindir.com/mouse-recorder/ ücretsiz bir mouse recorder programı 🙂

   • fırat 7 sene ago
    Reply

    bende öyle uumuştum dediğiniz gibi twitly de 5 kişiden sonrası yenileniyo ama yenilenmeyen bir site bulursam site haber vericem çok sağolun emeklerinizin karşılığını vermek için sitenize reklam alın bizde tıklayalım hocam. ayıca yolladığınız linkkteki mause recorder proğramını kullandım daha önce 1 ay ücretsiz sonra paralıya dönüyo maalesef

    • Ali 7 sene ago
     Reply

     Sen buradaki mereti kullanıyorsan görmezsin zaten 🙂 Bir ara sendeki mereti kullanan kişilere bütün site içeriğini gizlemiştim kapatmaları için. Sonra tekrar eski haline getirdim. Aslında fena fikir değil hani 🙂

     • fırat 7 sene ago

      valla bu meretten kullanıyormuşum malesef 🙂 ama diğer sitelerde reklamlar görünüyor o nasıl oluyo

     • Ali 7 sene ago

      Her türlü reklamı engelleyemiyor. Sadece içinde reklam (site diline göre değişiklik gösterir), sponsor, adsense vb. kelimeler bulunan içerikleri gizliyor. Sitenin genel çerçevesine reklam eklediğimde kullandığın meret bütün siteyi gizliyor 😀 Bu kadar salak bir şey işte 😀 İnkar etmiyorum gerçekten faydalı bir uygulama ama bizim gibi sadece yıllık hosting parası çıksın diye uğraşanlar da var 🙂 Hatta Türkiyedeki sitelerin büyük çoğunluğunun kazancı ancak hosting parasını karşılamaya yetiyor. Herkes bu uygulamayı kullandığında tek çare site içeriğini gizlemek olacak maalesef 🙂

 236. Barış 7 sene ago
  Reply

  Acaba retwetleri nasıl kapatacaz onunda otomatik kodu var mı

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Retweetleri kapatmaktan kastınız başkalarının yayınlarınızı retweetlemesini engellemek ise bildiğim kadarıyla mümkün değil.

   • Anonymous 7 sene ago
    Reply

    Hayır öyle değil başkaları retwet yapıyo ana sayfaya düşüyo ya genellikle takipçi reklamları oluyor onları kaldırmak istiyorum yani retwetleri kapatmak istiyorum topluca

    • Ali 7 sene ago
     Reply

     Bildiğim kadarıyla öyle birşey yok. Bende aynı dertten muzdaribim 🙂 Çoğu zaman retweetlemek için paylaşımlara bakarım ve genellikle sizin bahsettiğiniz gibi örnekler karşıma çıkıyor. Onlar birşey değil deuygulamaların otomatik retweet yapması çok sinir ediyor beni. Topluca twittere mail atmamız gerekiyor bu konuda 😀

 237. Alperen 7 sene ago
  Reply

  Hocam Takipci Yurdu Kodunda Online Takipçi Çağıra Tıklamıyor Sadece bi Kişiyle Takipleşiyor ?

 238. fırat 7 sene ago
  Reply

  twitterda dm leri silebileceğimz bir proğram yapma imkanınız varmı.?

  ve birde twitly.net unfollow sitesinde unfollow bölümüne bi kod yapılabilirmi, normalde bi sayfada 5 kişiyi çıkarıyor proğram ve biz sonraki sayfa sekmesini tıklıyoruz yeniden 5 kişi çıkıyor yani bunu sürekli olarak yapabileceğimiz bi kod yapılabilirmi?

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Hemen inceliyorum.

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Siteye ulaşılamıyor. Sanırım sunucu problemleri var şimdilik. Düzeldiği zaman tekrar bir göz atarım.

  • Emirhan 7 sene ago
   Reply

   DM ‘leri benim dediğim siteden, yani takipciyurdu ‘ndan silebilirsiniz. Ve daha birçok işleme sahip bir site..

 239. Emirhan 7 sene ago
  Reply

  Merhaba hocam. Takipci Yurdu diye bi uygulama var, karşılıklı takipleşme işlemi yapıyor kredi ile. 100 kredi ile günde 1000 takipci kazanma ihtimalimiz var ama tek tek zor. Otomatik olanı da var fakat onda 1000 takipci için 1000 kredi gerek. takipciyurdu.com/index.php#karsilikli-takiples bunu boş zamanınızda bi kontrol edebilirmisiniz, kod yazılabilme ihtimali varmıdır? Şimdiden Teşekkürler.

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Bunun için de kod eklendi. Daha önceleri bir arkadaşımız Facebook üzerinden istekte bulunmuştu. Yine aynı kodu burada da paylaştım.

   • Emirhan 7 sene ago
    Reply

    Hocam çok teşekkürler. Yarın deneyecem kodu inşallah. Elinize pcnize sağlık 🙂

    • Ali 7 sene ago
     Reply

     Amin (Laptop arızalandı kaldı masaüstü 😀 )

     • Emirhan 7 sene ago

      Hocam kod hep ‘Karşılıklı Takipleş’ e tıklıyor ve hep aynı kişi ile takipleşiyor, krediler boşa gidiyor 🙂 Önce ‘Takipci Çağır’ sonra ‘Karşılıklı Takipleş’ butonuna tıklanması gerekiyor sürekli. Sırayla yani. Böyle bir kod yazabilme ihtimaliniz var mıdır? Maalesef bu işe yaramadı..

     • Ali 7 sene ago

      Site sahibi bu tür kodları engellemek için 3 tane farklı buton kullanıyor ve her seferinde farklı butonlar çıkıyor. Bunun için her butona ayrı kod hazırlamıştım ancak bir süre sonra sınıf atanmamış olan buton çıkıyor ve kod ile tıklama gerçekleşmediğinden sürekli aynı kişi takip ediliyor. Bunu da yeni fark ettim. Sınıf atanmayınca kod hangi butonu tıklayacağını tespit edemiyor ve güvenlik sayfası çıkıyor. Bildiğim başka çözüm yolu yok maalesef 🙂

     • Anonymous 7 sene ago

      Zaten site sorunlu, 800 kişi ile takipleşiyorum 800 kredi gidiyor 200 kişi ile takipleşiyor. En iyisi eski yolla takipci kasmak, daha fazla kişi gt yapıyor 🙂 Mouse recorder ‘da arka pencerede çalışma özelliği olsa çok iyi olur da, yok sanırım.. Emeğiniz için tekrar Teşekkürler hocam.

 240. Alperen 7 sene ago
  Reply

  Hocam Folowblast Gibi başka Site Varmı Otomatik Yapan ?

 241. Melih 7 sene ago
  Reply

  Selam

  Otomatik favori ekleme kodunu kullandım bugün çalışdı sorunsuz sonra kendim elle birini favlıyordum “Üzgünüz! Yanlış bir şey yaptık.” Demeye başladı kodu çalıştırarak yapmaya çalışdım yine aynısı kimseyi favlayamıyorum sorun nedir çözemedim bir türlü ve çok can sıkıcı yardımcı olurmusunuz ?

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Nedense bende bir türlü hata olmuyor. Her iki kodu denedim aynı sizin yaptığınız gibi ardından fav yaparken de kendim elle favlamaya başladım. Benim favladıklarım tekrar silindi ama üzgünüz yanlış bir şey yaptık gibi bir uyarı gelmedi. Sırf hatayı bulabilmek için her iki koduda aynı anda kopyalayıp yapıştırdım yine hata çıkmadı. Siz eski Twitter tasarımını kullanıyor olabilir misiniz ?

 242. Kerim 7 sene ago
  Reply

  Merhaba hocam baktımda calısmalarınız harika. Ve cok begendim. Aklıma tweetdeck geldi hemen ne zaman ayarlarsınız simdi yorumlarada bakınca sorayım dedim . Kolay Gelsin 🙂

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Şu resimdeki http://prntscr.com/3m9xnh gibi takipçilerin çıkacağı listeyi bir türlü bulamadım 😀 Sorması biraz ayıb ama nereye tıklayınca bu liste çıkıyor ? 😀

 243. Engin 7 sene ago
  Reply

  ilgilenirseniz sevinirim unfollow yapmak için bu sitede http://tweepi.com/ limit yok ama tek tek çok zor oluyor 🙂

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Siteyi inceledim biraz. Bence bu sitede kod kullanmaya gerek yok. Sayfa başına yaklaşık 50 kişi gösteriliyor ve unfollow butonuna tıkladığınızda mouse okunun hemen altına diğer kullanıcı geliyor. Tek yapmanız gereken sadece mouse butonuna tıklamak ve unfollow yapılmasını beklemek. Yani demek istediğim bu kod burada mouseden daha hızlı iş yapamaz.

 244. sinan 7 sene ago
  Reply

  bir sorum olcak ne yapmalıyım acaba konumuzla ilgisi yok ama bilginiz vardır belki yardımcı olursunuz diye soruyorum. Benım hattım turcelldı twitterda güvenlik kodu var telefona kısa kod gelıyor onu yazarak giriyordum ve turkceldım ben sonradan vodofona gectım ve guvenlik kodu gelmıyor ve twittera giremiyorum bunun için ne yapmam lazım yardımcı olun lutfen.

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Şifremi unuttum bölümü ile şifreyi sıfırlayıp giremiyor musunuz ?

   • sinan 7 sene ago
    Reply

    hayıt sifirliyorum yıne kod istiyor olmuyor napcam lutfen yardımcı olun

    • Ali 7 sene ago
     Reply

     Şuradaki adresten gerekli bilgileri doldur ve en son aşamada “Başka bir şey” diye bir bölüm var. O bölümden durumu aynen olduğu gibi bildir. Sanırım 1 hafta içinde yetkililer sana dönüş yaparlar. En geç 1 hafta ama sorununun çözülmesi 2 veya 3 haftayı bulabilir. Senin yaşadığın problem bence ilk ve tek . Güvenlik doğrulaması için telefon kaydet ve ardından operatörü değiştir. Böyle yapınca 532 numarası 542 gibi birşey oldu. Kodun gelmemesi çok normal.

 245. Ayberk 7 sene ago
  Reply

  hocam tweetdeck nedir nerden yapılır bir anlata bilirmisiniz saygılar 🙂

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Mesajlar, bildirimler, aktiviteler ve twitter anasayfasının aynı anda izlenmesini sağlayan bir twitter alt sayfası. Hatta benim gibi 50K takipçileri olan kişileri için gerizekalı bir sistem de diyebiliriz. Sayfa açılır açılmaz başım dönmeye başlıyor 😀 Buradan giriş yapabilirsin tweetdeck.twitter.com/

   • talha 7 sene ago
    Reply

    hocam consola nasıl yapıştırcaz kodu

    • Ali 7 sene ago
     Reply

     CTRL+C ile kopyala ve CTRL+V ile consola yapıştır. Bu kadar 🙂

 246. Birkan 7 sene ago
  Reply

  Otomatik favori kodunu kullanınca durmadan favorilere ekleyip kaldırıyor ve 1sn sonra ‘Üzgünüz yanlış bir şey yaptık’ diye uyarı veriyor.

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Yanlış yerde yanlış kodu kullandığınızdan olmuş olabilir. İlk favori kodu Twitter anasayfası içindir. İkinci favori kodu ise yeni profil sayfaları içindir.

 247. murat 7 sene ago
  Reply

  Hocam emeginize saglık peki takipçi arttırma hangisi hocam?

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Sanırım yazının tamamını okumadın. Birini takip edersin o kişi de seni takip eder. Daha sonra da takip ettiğin kişileri temizleyip yenilerini takip edersin. Aynı arkadaş ekleme gibi düşün.

 248. alperen 7 sene ago
  Reply

  Hocam Admefast Üzerinden Point Kasmak İçin otomatik beğenme Kodu hAZIRLARMSIN ?

 249. emre 7 sene ago
  Reply

  Eğer birgün takip etmeyenleride böyle bir kodla unfollow etme kodu paylaşırsan seni şampiyon ilan edeceğim abi 🙂

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Takip etmeyenleri gösteren uygulamalar var. Mesela arkadaşlardan bir tanesi unfow.org sitesi için takip etmeyenleri takibi bırakma kodu istemişti. Unfow diye kırmızı yazı ile yazan kodu kullanabilirsin. Twitter henüz takip etmeyenleri ayrı bir sayfada göstermiyor. Öyle bir bölüm açıldığında ona göre de kod paylaşırız 🙂

 250. Faydalı bir konu olmu. Bende sitemde pinterestte otomatik takibin nasıl gerçekleştiğini anlatmıştım. İşe yarar bakarsanız.

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Henüz denemedim ama güzel bir şeye benziyor. Pinterest kullanmadığımdan takip bölümlerini de bilmiyordum. Sayende Pinterest ile de uğraşmaya başlıyacaz anlaşılan 🙂

 251. Birkan 7 sene ago
  Reply

  Merhaba hocam, favori kodunda fotoğrafları açıyor bunu önleyebilir misiniz ?

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Twitter anasayfasındaki gönderileri favlamak için kullanırsanız sorun olmaz ama normal profil sayfasında yaptığınızda problem oluyor. Profil sayfası için fav kaldırma kodu eklemiştim ve aynı kod ile kişi profiline gidip favori için kullanabilirsiniz. İlk kod ile profil sayfasındaki yayınları favladığınızda resimler çıkar dediğiniz gibi.

 252. sefa 7 sene ago
  Reply

  Şu unfow org takipi bırak butonuna bi el atsan abicim

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   unfow org için takibi bırak kodu ekli duruyor. Sadece takip etmeyenler sayfası için hazırlanmış. Diğer bölümlerde çalışır mı bilmem. Bu arada tam olarak hangi bölümde kullanmak istediğinizi söylerseniz daha iyi olur 🙂

 253. Enes 7 sene ago
  Reply

  Hocam Oncelikle emeginize saglık cok guzel bilgiler sunmussunuz cok isime yaradı. 🙂
  1. Hocam followblast.com hashtag uzerinden takip etmeye yarayan bir site bunu otomatik takip yaptırabilirmiyiz? Kod İle Calısma Mantıgı http://en.notfollow.me/twitter/whos-not-following-me su site gibi bakarsanız anlarsınız zaten. 🙂
  2. Hocam bildigimiz gibi twitter in tweetdeck uygulaması var oradan hesapları toplu kullanabiliyoruz.
  http://prntscr.com/3m9xnh su resimde gordugunuz gibi toplu follow yapabilcegim kod yapabilirmisinz.

  Simdiden yapacagız yardımlar icin tesekkurler 🙂 Emeginize Saglık. Kolay gelsin.

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   FollowBlast için kod eklendi. Tweetdeck için henüz herhangi birşey yapmadım. Geçenlerde bir arkadaş daha istemşti bunu ancak sayfaya bakınca başım döndüğünden hemen kapattım 😀 3 bölümde anında yeni bildirimler görünüyordu 😀

   • Enes 7 sene ago
    Reply

    Hocam siz kralsınız 🙂 haha 😀 Cok ama cok sagolun hocam emeginize saglık. 🙂

 254. Hamza 7 sene ago
  Reply

  kardeş bu favori ekleme kodu çalışmıyo fotoğrafları falan açıyo…

 255. Mehmet 7 sene ago
  Reply

  Abi şu unfollow kodu herkesi mi takipten bırakıyor yoksa sadece takip etmeyenleri mi?

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Hepsini takipten çıkarıyor.

 256. Seklk 7 sene ago
  Reply

  Kod için teşekkürler, Birkan bende anlamadım açıklar mısın ?

 257. Seklk 7 sene ago
  Reply

  Hocam takip etmeyenleri silmek için bi site buldum sınırlama yok “load more users” diyerek listeyi açabiliyoruz.
  Site bu: en.notfollow.me/twitter/whos-not-following-me
  Unfollow butonlarına oto tıklatan kod ayarlayabilirsen süper olur çünkü diğer sitelerde limit var. Olmazsa da teşekkür ederim şimdiden.

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Güzelmiş ama biraz yavaş gidiyor. Buyur kod burda umarım işine yarar. 🙂
   setInterval(function () {document.getElementsByClassName("btn btn-nf pull-right")[0].click();}, 150);

   • Birkan 7 sene ago
    Reply

    20k ve üzeri takipçide çalışmıyor bu da burada kalsın. 🙂 Ek olarak konuya hemen hemen her gün bakıyorum, takipteyim.

    • Ali 7 sene ago
     Reply

     20K ve üzeri takipçide çalışmıyor mu ? Yani demek istediğin takipçi sayın 20K olduktan sonra kodu kullanamıyor muyuz ? Gerçekten ne demek istediğini anlayamadım. Biraz daha açıklayabilir misin? 🙂

     • Birkan 7 sene ago

      Hocam 20k limit var. 20k ve üzeri takipçin varsa siteyi kullanamıyorsun. 🙂 işlem yaptırmıyor.

     • Ali 7 sene ago

      Ha şimdi anladım sen notfollowme sitesinden bahsediyorsun. Kusura bakma direk yönetim panelinden mesajlara baktığım için önceki mesajlarını görememiştim 🙂

 258. Ahmet Korkmaz 7 sene ago
  Reply

  Merhaba bir facebook grubunda bulunan tüm gönderilerdeki “Devamını Oku” tıklatıp sayfada bulunan hepsinin açılmış halini görmek istiyorum yardımcı olur musunuz?
  Teşekkürler.

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Bir ara Facebook üzerinde bu kodları denemiştim ve kabul etmemişti. Bir şekilde console bölümüne izin vererek kullanılabilir ancak izin verdikten sonra da kodların çalışmamıştı. Başka şekilde çalışan kodlar var mesela gruba bütün arkadaşları davet etmeye yarayan kod gibi. Yalnız şu ana kadar hazırladığım hiçbir kodu Facebook sitesinde kullanamadım.

   • Ahmet Korkmaz 7 sene ago
    Reply

    Yanlış hatırlamıyorsam javascript kodu çalıştırmıştım ben hiçbir özel düzenleme yapmadan, yine gruptan biri yazmıştı bu kodu fakat çok eskide kaldığı için bulamadım.
    Neyse, ilginiz için teşekkürler.

    • Ali 7 sene ago
     Reply

     https://www.facebook.com/selfxss adresinden JavaScript kodu çalıştırma yetkisi alabilirsin. Arkadaşlık isteklerini kabul etme için kod kullandım ama çalışmadı. Çalışan kodlar var ama henüz onu çözmüş değilim maalesef.

 259. sefa 7 sene ago
  Reply

  Kardeşim Document hatası veriyor kodu yapıştırıyorum ama

 260. Kadir 7 sene ago
  Reply

  Çok güzel paylaşım teşekkürler

 261. Emre 7 sene ago
  Reply

  Hocam twitterin tweet deck uygulaması icinde toplu fav toplu takip toplu rt kodları yapabilirmisniz ? Yaparsanız cok makbule gecer. simdiden sagolun

 262. E 7 sene ago
  Reply

  Merhaba, benim bir sorunum var. Bu kod çalışırken aynı anda sayfayı aşağı kaydırma ihtimali varmı? veya sayfayı aşağı kaydırmak için bir kod verir misiniz. Ben her gün telefonun internetinden bağlandığım için internet biraz yavaş bu yüzden sayfayı 1000 takipçi aşağı kaydırmak biraz zor oluyor yavaş yüklendiği için, o sırada bilgisayarda başka işler yapmam gerektiği için kod gerekli. Şimdiden Teşekkürler..

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Üzerinde biraz uğraşmam gerek. Sonuç alınca buradan yayınlarım. Birde bu aralar biraz fazla yoğunum ve siteye girme fırsatım bile olamıyor. Bu yüzden kusura bakmazsınız umarım. Fırsat bulur bulmaz bu sorunu halledeceğim inşallah.

   • E 7 sene ago
    Reply

    Estağfirullah hocam ne kusuru. Sizin sayenizde takipçi kasıyoruz. Cevabınız için Teşekkürler.

    • Ali 7 sene ago
     Reply

     Sayfa aşağı inerken aynı anda çalışabilecek bir kod yapamadım ama senin yerine 50 defa sayfayı aşağıya kaydıracak bir kod hazırladım. Umarım işine yarar.

     • Emirhan 7 sene ago

      Yaramaz olurmu hocam gerçekten çok makbule geçti. Allah razı olsun. 🙂

     • Ali 7 sene ago

      Allah senden de razı olsun. Sırf bu yüzden takipçi kasmakla uğraşmıyordum 😀 Şaka bi yana gerçekten çok uğraştırıyordu 🙂

     • Emirhan 7 sene ago

      🙂 Hocam kod çalışıyor fakat olay bitince sayfayı kıpırdatamıyoruz, en son nerede kaldıysa orada kilitleniyor sayfa. ben en son takibi kapalı olanları ‘Beklemede’ yazarak arayıp tümünü iptal ediyordum, bunu şimdi yapamıyorum. bunu düzeltebilirseniz çok iyi olur, Olmazsa da canınız sağolsun 🙂

     • Ali 7 sene ago

      Fark ettim bende. Bu yüzden yeni kod ekledim 🙂 Bir kaç sene sonra bu yazı Javascript kütüphanesine dönerse şaşırmam. Eklemediğimiz fonksiyon kalmadı.

     • Emirhan 7 sene ago

      Hocam bende yine olmadı kod fakat sorun değil artık tweepi’den takip ediyorum. Sadece toplu takip bırakırken kod kullanacam onda da kilitlense de sorun olmaz.
      Hocam benim size başka bir sorum var eğer müsaade ederseniz, fakat ‘Sorun Cevaplayalım’ bölümüne yazamıyorum giriş yap yazıyor, üye nasıl olacaz üye ol butonunu bulamıyorum 😀

     • Ali 7 sene ago

      Sağ tarafta Facebook ile giriş yap bölümü var. Orayı kullanarak giriş yapabilirsin. Yakında Twitter ile giriş yapma bölümü de eklerim oraya. Giriş yapmaya çalıştığında “Mintik.com şu bilgilere erişebilecek: Senin herkese açık profiline, arkadaş listene, e-posta adresine, doğum gününe, çalışma hayatına, memleketine, yaşadığın şehre ve internet sitene” gibi bilgilere erişebileceğimi söylüyor 😀

     • Emirhan Çelebi 7 sene ago

      Tamamdır hocam. Biraz değişik bir soru oldu ama bu soruyu soracak başka bir yer gelmedi aklıma 🙂

 263. Seklk 7 sene ago
  Reply

  İlk kodu denemiştim sadece ilgilize teşekkürler.

 264. Seklk 7 sene ago
  Reply

  hocam bir tweet’i favlayanlara tıkladığımızda çıkan kişileri nasıl takip ederiz.
  Örnek resim atıyorum
  http://i.hizliresim.com/DX3Vrv.jpg

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Verdiğim 3 tane takip etme kodunu deneyin. Aynı kodlarla fav yapanları da takip edebilirsiniz. Yeni bir koda ihtiyaç olabilir sanmıştım ama 3. kodla denediğimde favlayan kişileri takip etti yine. Yapmanız gereken favlayan kişilere tıklamak ve fav yapanlar penceresi açıldıktan sonra da takip etme kodunu her zamanki gibi kullanmak.

 265. Hamza 7 sene ago
  Reply

  Favori ekleme kodu çalışmıyor ??

 266. Uğur Can 7 sene ago
  Reply

  Hocam bu unfow.org için “takip etmeyenler” bölümünde kodu yazdım fakat SyntaxError: Unexpected token ILLEGAL yazısı çıktı..

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Sanırım kodu fazla kopyaladın. Aynısını yazının en altına ekledim istersen bir de onu dene. Eğer bu sefer de sorun çıkarsa yeni bir tane hazırlarım.

   • Uğur Can 7 sene ago
    Reply

    üstad yine olmadı 🙁

    • Ali 7 sene ago
     Reply

     Haklısın yanlış kodu göndermişim 😀 Düzelttiğim kodu nasıl kaybettiğimi hatırlamıyorum yeni bir tane hazırlıyorum şimdi.

    • Ali 7 sene ago
     Reply

     Aslında ilk hazırladığım kod doğruydu. Yorum bölümü ile sana gönderdikten sonra üst virgüller kendiliğinden değişmişti. Yazının en altındaki kodu kullanabilirsin.

     • Uğur Can 7 sene ago

      eyv. hocam saolasın 🙂

 267. Ahmet 7 sene ago
  Reply

  Haklısınız ama şuradan yola çıktım.
  Takipçilerimize girdiğimiz zaman ” Seni Takip Ediyor ” ibaresi bulunuyor. Buna göre birşey yapılır diye düşündüm ama uygulamalar varken sizi yormamak lazım teşekkürler 🙂

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Eğer hepsinde farklı butonlar görünseydi dediğiniz yapılabilirdi. Takip edende de etmeyende de aynı butonlar bulunuyor. Bizim paylaştığımız JavaScript kodlar sadece butonları tespit ediyor ve farklı olmadıklarından dolayı ayrım yapamıyor. Yoksa sizin dediğiniz doğruydu ve yapılabilirdi.
   Rica ederim 🙂

 268. Ahmet 7 sene ago
  Reply

  hocam takip ettiğimiz kişilere girdiğimizde geri takip etmeyenleri unf yapma kodu yaparmısın ?

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Öyle bir şeyin mümkün olabilmesi için önce Twitter’in bize bizi takip etmeyenleri göstermesi gerekir. Bildiğin gibi başka uygulamalar ile bunu görebilmemiz mümkün.

 269. Hasan Gündüz 7 sene ago
  Reply

  hocam bişey rica etsem aslında sadece rica değil site hitinizde artar , unfow.org takip etmeyenleri takipten çıkmak için olan sayfada takibi bırak butonuna otomatik basmak için bir kod yazarmısınız ?

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Siteyi biraz inceledim ama tahmin edeceğin gibi hızlı takibi kaldıramıyor. Twitter üzerinden en fazla saniyede 3 tane istek gönderilebiliyor. Genel olarak 250 ve 400 milisaniyede bir bi istek gönderiliyor. Yani 1 saniyede en fazla 3 kişiyi takip etme veya bırakma işlemi yapılabiliyor. Senin bahsettiğin site kendi içinde gönderdikleri istek dışında Twitter sitesine de istek gönderdiğinden dolayı gecikmesi biraz daha fazla. Fark etmez ben uğraşamam diyeceksen basit bir kod hazırladım onun için de. Bunun da tek yapabildiği tarayıcıyı zorlamak. Yine de arka planda çalıştığı için işini görür belki.

   Buyur kod burda : setInterval(function () {$(‘a.btn.btn-primary.btn-mini’).trigger(‘click’);}, 1000);

 270. oktay çetinkaya 7 sene ago
  Reply

  Hocam bildiğiniz üzere twitter yeni tasarıma geçti .Eski sürümde yaptığım favları bu kodlarla kaldırıyordum fakat yeni sürümde kaldıramıyorum bi kodunuz varmı bununla ilgili ? Eğer yoksa çalışmanız var mı ?

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Şimdiye kadar favori kaldırmaya ihtiyaç duymamıştım. Onun için de bir şeyler yapabiliriz. En kısa zamanda yeni tasarım için de bir tane yayınlarım.

   • oktay çetinkaya 7 sene ago
    Reply

    Hocam daha önce verdiğiniz kodlar , yani eski kodlarla fav kaldırılıyordu yapılan favlar bu eski kodlarınızla kaldırılıyordu … Yukarda anlattığınız mantık …Ben kaldırıyordum ama yeni sürümde çalışmıyor…

    • Ali 7 sene ago
     Reply

     Yeni tasarım için de fav kaldırma kodu ekledim. Hayırlı uğurlu olsun 🙂

     • oktay çetinkaya 7 sene ago

      Ali bey 🙂 üstad eline koluna sağlık adamsın :))

     • Ali 7 sene ago

      Kodların içine sırf sana özel diye ismini yazacaktım ama abartılı olacaktı. Böyle idare et 😀

     • oktay çetinkaya 7 sene ago

      Üstad on numara adamsın … Bende kodlarla baya uğraşmıştım arkadaşlar yardım etti ama bulamamıştık bi türlü … Bu iyliğini karşılıksız bırakmamak lazım 🙂

     • Ali 7 sene ago

      Hmmmm banka hesabıma bir kaç bin dolar yatırabilirsin 😀

     • oktay çetinkaya 7 sene ago

      İyi ama üstad kod çalışmıyor şimdi 😀 sana zahmet bi bakarmısın ?

     • Ali 7 sene ago

      Haklısın çalışmıyor 😀 Twitter bu aralar rahat durmuyor ve sürekli tasarım değiştiriyor. Bize göre görüntü aynı ama arkaplanda sürekli değişiklikler yapıyor. Eskisini değiştirdim olduğu gibi tekrar kullanabilirsin.

 271. hasan ali 7 sene ago
  Reply

  hocam bu kod yüzünden hesep spam yer mi?

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Kod sadece sayfada mouse hareketlerini tekrar ediyor el ile tıklıyormuşsunuz gibi. Bu yüzden hesabınızın askıya alınmasına veya spam olmasına neden olmaz. Sürekli tekrar ettiğim yeni açılmış olan hesaplarda çok fazla kişiyi takip etmemenizdir. Ancak son 1 haftada 2 tane yeni açılmış kız hesabında başlar başlamaz 1200 kişiyi takip etmeme rağmen hesap askıya alınmadı. Sanırım geri dönüşlere bağlı bir durum. Kız hesaplarına geri dönüş yapan kişi sayısı 70%’lere kadar çıkabiliyor. Erkek hesaplarına geri dönüş yapan kişi sayısı 30% ve 40% oranındadır. Bundan dolayı olmasa eğer geriye tek bir neden kalıyor. Sanırım bazıları sırf keyfi olarak kendilerini takip eden kişileri spam olarak işaretliyorlar. Yani demek istediğim bu kodu kullandığınız zaman hesabınız tehlikeye girmez. Birileri spam olarak işaretlemeyi kendine zevk edinmişse bu tür kişileri takip etmemesi için dua edin sadece 🙂

 272. sinan 7 sene ago
  Reply

  instagram içinde boyle birşey yapmanız mümkünmü acaba

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Instagram parolamı unuttum ve giriş yapamadığımdna dolayı birşey söyleyemem.

   • sinan 7 sene ago
    Reply

    instagramla bi ilgilenmenızı rica ediyorum.

    • Ali 7 sene ago
     Reply

     Senin için ilgilendim @Sinan. Başka kişilerin takipçilerini göremiyoruz galiba değil mi? Bundan dolayı Instagram için benzer bir örnek hazırlayamam.

     • sinan 7 sene ago

      Birde birşey sorcam takip etmeyenlerı silme var ben mesala kasıyorum sonra bana donmeyenlerı programdan sılıyorum oyle kod varmı?

     • Ali 7 sene ago

      Program derken ?

     • sinan 7 sene ago

      programlar işte takip etmeyenleri silen managefiltter gibi onun kodu var yanı sılmek için

     • Ali 7 sene ago

      Managefilter sitesini inceledim ancak günde 100 taneden başka takibi bırakmaya izin verilmiyor.
      Kod burda umarım işinize yarar:
      setInterval(function () {document.getElementsByClassName("process mode-basic Unfollow")[0].click();}, 1);

     • sinan 7 sene ago

      teşekkür ederim de kodu yaptım tuaf bırşey oldu ya sayılar cıkıp duruyor beklıyorum hala sonuç istediğim gibi olurmu acaba

 273. Gökhan 7 sene ago
  Reply

  Dostum bu kod da bende çalışmıyor. Benim yorumda verdiğim çalışıyor. Şuanda Mozilla Firefox kullanıyorum. Uyumsuzluk olabilir.

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Sendeki twitter görüntüsü eski tasarım mı ?

   • Gökhan 7 sene ago
    Reply

    Yeni tasarım fakat zaman tüneli görünümlü olan değil. Ondan bir önceki.

    • Ali 7 sene ago
     Reply

     3 tane mi görüntü değişti ? Ben ikisini hatırlıyorum 🙂

   • Gökhan 7 sene ago
    Reply

    Bu arada kodu tekrar optimize ettim diğer tarayıcılar için de. Çalışıyor şuan.

    setInterval(function(){t=$(“.following”).find(“.follow-button”);if(!t[0]){window.scrollTo(0,$(document).height());}else{ console.log(t.attr(“class”)); t.trigger(“click”);}},100)

    • Gökhan 7 sene ago
     Reply

     Tarayıcının çökmemesi için sondaki 100 rakamını 3000 ile değiştirirseniz 3000 ms de bir toplu takibi bırakır ve aşağı inerek diğer unfollow yapılacakları yükler.

     • Ali 7 sene ago

      Yorum bölümünde kodu eklediğinden dolayı denden işaretleri değişmiş. Yeni fark ettim senin verdiğin kodda gayet güzel çalışıyor. Hatta bendekinden daha iyi 😀

 274. kadir 7 sene ago
  Reply

  hocam bu fav kodunda bi zamandan sonra fav yapmıyo onu bi düzeltip kodu gönderirmisin bu arada sağolun adamsınız 😀

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Konuda bir yerde durduğunu belirtmiştim zaten. Sayfada kaç tane tweet var ise o kadarını fav yapıyor. Toplu aşağı indirip kodu çalıştırman gerek. Bittiğinde de otomatik duruyor. Eğer durmaz ise tarayıcı donar.

 275. hüseyin 7 sene ago
  Reply

  kardeşim favorilere ekleme çalışmıyor sayfayı yenileyin diyor twitter

 276. kaan 7 sene ago
  Reply

  kardeş kod takip ettiklerimide takipten çıkartıyo

 277. Damla 7 sene ago
  Reply

  Merhaba takip edilenleri geri takibi bırak seçeneğini otomotik yapmada yok mu ya 😀

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Artık otomatik takibi bırakma kodunu size versem bile işinize yaramaz 🙂

 278. Altar 7 sene ago
  Reply

  Kardeşim bu çok güzel bir şey 1 yıldır böyle bir şey arıyordum buldum sayende.
  Soracağım şey ise bu kodu yapıştırdıktan sonra silmek gerekiyor mu? Yoksa kendi kendini siler mi? Askıya alınma söz konusu olur mu?
  Mesela başkasının takipçelirine baktım, indirdim sayfayı iyice sonra o kodu yapıştırdım takip etti sonra takip etme limitine geldiniz dedi. Takip etmeye çalışır mı daha? yoksa durdu mu askıya alınmasından korkuyorum da?

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Twitter hesabı askıya aldığı zaman tekrar açmak zor bir şey değildir. İlk askıya alınma durumu bir kaç tıklama ile açılabilir ama 2. ve 3. askıya alınmalar biraz uğraştırsa da tekrar hesabınıza kavuşabilirsiniz. Takip etme sınırına ulaştığınız an zaten başka kimseyi takip edemiyorsunuz. Binlerce kez tıklaması bile hesabınızın askıya alınmasına sebep olmaz. Herkesin sorduğu soruda bu zaten askıya alınır mı hesabım ? 🙂 Eğer çok fazla kişiyi takip etmezseniz hesabınız askıya alınmaz. 10K takipçiniz var ise günde 1k hesabı takip edebilirsiniz. Yalnız Twitter sürekli takip etme limitlerini ve bir kişinin bir günde takip edeceği en fazla kişi sayısını sürekli aşağıya çekiyor. Mesela yeni açılmış bir hesap günde 100 kişi takip ettiğinde askıya alınmıyorsa bir yada bir kaç ay sonra günde 100 kişiyi takip eden bir kişinin hesabını askıya alabiliyor. Bunlar Twitter’in kendi politikaları ve sürekli de değiştiriyor. Size tavsiyem birilerini takip ederken fazla abartmamanızdır. Benim 45k takipçim var ve günde 5K takip edebilsem dahi hesabım askıya alınmaz. Sizi takip eden kişi sayısı ile orantılı bir durumdur. Günde 1k takipçi gelsin diye fazla uğraşmayın. Sabırlı ve yavaş yavaş bunları çoğaltmaya çalışın.

 279. asdasd 7 sene ago
  Reply

  Mintik kardeş ben favori kodunu anlamadım nasıl yapıcaz bi anlatsaydın

 280. Mert 7 sene ago
  Reply

  Emeğe saygı Allah razı olsun . . . . . .. .

 281. Serkan 7 sene ago
  Reply

  Arkadaşlar kod nasıl yapışyırılıyo ya o kadar denedim olmuyo ?

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   CTRL+C ile kopyaladıktan sonra console bölümüne tıklayın ve CTRL+V ile yapıştırın.

   • Serkan 7 sene ago
    Reply

    Çoook Sağoll Mintik Emeğe Saygı (Y) Takipçi kazanma Kodu yokmuya ? Buna gerek yok Takipçi Lazım 😀

    • Ali 7 sene ago
     Reply

     Sen takip etmeden başkaları seni nasıl takip etsin ? Al gülüm ver gülüm gibi bir şey bu. Ya Twitter’a para ödeyip reklamını yapacaksın yada bunu kullanacaksın. Başka şekilde Twitter bile para karşılığı sana takipçi göndermiyorken ben nasıl yapabilirim ki ? 🙂

     • Serkan 7 sene ago

      Takip Ediyosun Dönen Olmuyo 😀 Takipçi arttırma siteleri var öyle bi kod Lazım (Y) Mintik 😀

     • Ali 7 sene ago

      Senin o takipçi arttırma siteleri sürekli aynı kişileri günderiyorlar. Eğer çok fazla popüler olmuş bir hesapta örneğin 1 milyon takipçisi olan bir hesapta bu kodu kullanırsan dönen tabi ki olmaz. En fazla 100K olan hesaplarda deneyin bu kodu. Yeni bir hesap açtığınız zaman Twitter sizi 5 kişiyi takip etmeye zorlar başlangıç olarak. Bu kişiler genelde en popüler olan hesaplar olur ve yeni açılmış hesapların çoğu da bir daha Twitter’a giriş yapmaz. 1000 kişiye 300 yada 400 kişinin dönüş yaptığını görebiliyorum. Kız ismi olunca yarı yarıya artabiliyor 🙂

 282. Mehmet 7 sene ago
  Reply

  Admin bunun bi zararı var mı hesabım askıya falan alınır mı?

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Bu kodu kullanmazsanız sadece mouse ile tek tek tıklasanız bile hesabınızın askıya alınma ihtimali vardır. Bu kod diğer uygulamalar gibi hesapları askıya almaya sebep olmuyor ancak takip edeceğiniz kişi sayısını abartmamanız gerekiyor. Hesapların askıya alınması takipçi sayınıza ve günlük takip ettiğiniz kişi sayısına bağlıdır. Mesela bizim 40k takipçi sayımız var ve günde en fazla takip etme sınırı da 1K’dır. 40K takipçin var ise 5K’ya kadar kişi takip edersen bile hesabın askıya alınmaz. Yani demek istediğim eğer yeni açılmış bir hesabınız var ise 1 günde 1K kişiyi takip etmeye çalışmayın bu kodla. Yeni açılmış hesaplarda günde en fazla takip edeceğiniz kişi sayısı 100’den az olmalıdır. Eğer takipçi sayınız çok ise hiç bir sorun olmaz. 10K takipçim varken 40k’ya ulaşana kadar bile hesabım hiç askıya alınmadı. Hala bu kodu kullanıyorum.

 283. sefa 7 sene ago
  Reply

  S.a Kardeşim Meneger unf sitesinin unfollowlama kodu varmıdır acaba ?

 284. Volkan 7 sene ago
  Reply

  Gerçekten harikasınız, çok teşekkürler 🙂

 285. talha 7 sene ago
  Reply

  allah en güzel kızlarla evlenmeyi nasip etsin size…tuttuğunuz altın olsunj…

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Amin @Talha cümlemizin. Ama -lar biraz fazla oluyor : )

 286. betül 7 sene ago
  Reply

  Allah ilminizi artırsın başka ne diyelim 🙂

 287. sefa 7 sene ago
  Reply

  S.a Kardeşim anasayfayı Favori kodu varmıdır elinde varsa bi yollarmsın şimdiden teşekür ederim

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Favori kodu da eklendi @Sefa umarım işine yarar.

 288. Sabri Erkmen 7 sene ago
  Reply

  Kardeşim eline saglık biz insanları takip ediyoruzda onların bizi böyle seri şekilde takip etmesini istiyorum ben 🙂 cecabını bekliyorum

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Onların seni seri bir şekilde takip etmeleri için öncelikle bir uygulama geliştirip herkesin kullanmasını sağlaman gerek. Uygulama özelliklerinde başkalarının hesabından başka hesapları takip etme yetkisi de ayrıca olması gerekiyor. Hem böyle bir uygulamayı binlerce kişinin kullanmasını sağlayabilmen için belki de yıllarca beklemen gerekecek. Başka şekilde insanların seni takip etmesi mümkün değil. Sanırım para ile günlük şu kadar takipçi gönderiyoruz diyen uygulamalar da bu şekilde çalışıyor.

 289. mustafa 7 sene ago
  Reply

  kardeş ben kullanıyorum şöyle bişey oluyo bir zamandan sonra unfolow ediyo neden

 290. Onur 7 sene ago
  Reply

  Hocam sayfayı yukardan aşağıya kadar takip ediyor sonra takip edilcek kişi kalmadımı hepsini bi anda bırakıyor sadece bende mi böyle acaba

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Sanırım yanlış kodu kullandın. Sayfa da 3 tane farklı kod var. Eski tasarım, yeni tasarım ve bir de Javascript olarak yapılmış kod. Javascript olanı biraz problemli ve anladığım kadarıyla çoğu kişi onu kullanıyordu. Bu yüzden problemli olan kodu kaldırdım. Diğerlerinde sorun yok.

 291. emre 7 sene ago
  Reply

  yok üstadım kodun hızı sorun değil yinede takipi düşürmei enteresan bir teslik var ama anlamadım hayırlısı artık

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Kaynak kodlarına bi bakarım o zaman. Değişik bir şeyler bulursam düzeltirim.

 292. emre 7 sene ago
  Reply

  arkadaşım öncelikle sağol kodların çok işe yarıyordu baya bir takipçim var toplu takip etmek sonucunda. fakat artık sistem değiştikten sonra son linkler vasat oldu esksi kadar hızlı takip etmiyor bekliyor ve örneğin 24.310 kişiyi takip ediyorum yeni toplu takip kodunu çalıştırdıktan sonra 24.150 kişiye düşüyor bir el atsan seviniriz 🙂

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Saniyede 2 kişiyi takip edebiliyor bu kodlar yani dediğiniz gibi eskiden daha hızlı takip diye bir şey yapamıyordu. Kod içinde bulunan 500 rakamı saniyenin yarısı demek oluyor ve eğer bu rakamı düşürürseniz daha hızlı takip edecektir. Ancak düşürdüğünüz zaman dediğiniz gibi 24.310 kişiden tekrar 24.150’ye düşebilirsiniz. Kodlarla oynamamış iseniz ve bu rakam yine düşüyorsa eğer ya bağlantınızla ilgilidir yada Twitter’dan kaynaklanan bir durumdur. Bazen web sitelerinde bu tarz sorunlar olabiliyor. Takip etme işlemi yaparken ajax yolu ile sayfa yüklenmeden Twitter’a sorgu gönderiliyor. Yeni tasarım olduğu için de ara sıra bu tarz hatalar olabilir diye düşünüyorum. Normalmouse ile tıklayınca bile takibi kabul etmediği zamanlar oluyor. Sadece bu da değil mesaj gönerme, mesaj silme gibi işlemlerde de çeşitli bugları var. Kodun yapması gereken saniyede 2 kişiyi takip etmek. Onu da gayet iyi yapıyor bence.

 293. kaan 7 sene ago
  Reply

  sa abi son eklediğin kodu kullanıyorum gerçekten emeğine sağlık fakat takip ettiklerimide takipten çıkarıyor bu kod yani eskisi gibi değil bir düzenleme yapıccak mısın?

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Bir ara bende öyle zannettim ama öyle değil. Kodu çalıştırdıktan sonra manuel olarak birisini takip edersen bu kodda o kişinin takibini kaldırır. Sadece böyle bir sorun ile karşılaştım. Bu da sorun değil aslında.

   Az önce sırf deneme amaçlı takip ettiğim kişilerde kodu çalıştırdım ama hiç kimseyi takip etmeyi bırakmadı. Bir dahaki sefere daha inandırıcı olsun diye videosunu çeker yollarım artık 🙂

 294. sefa 7 sene ago
  Reply

  Tamamda kardeşim beni 20 k takip etiğim var 10 k ya indiricem hepsini teker teker nasıl indiriyim bari özelden at 😀 😀

  • zarif 7 sene ago
   Reply

   kardeşim aynı kodu senin takip edilenlerine yapıştır hepsini unf eder fakat seninde tkaipçilerin düşer otomatik olarak çünkü adamlar takip etmeyenleri bul sitesi kullanıyor :))

 295. sefa 7 sene ago
  Reply

  S.a Twitter 12 şubat 2014 tarihinden sonra gelen yeni tasarıma geçti profilim ve artık bu kod çalşmıyo napabilirim Yarıdn edin

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Az önce yeni tasarım için de ayrıca bir kod ekledim @Sefa eskisi gibi kullanabilirsiniz onuda.

   • sefa 7 sene ago
    Reply

    ADAMSIN ADAM 😀 YEMİNLE ADMİN ULAŞ BANA https://www.facebook.com/TillDeath60 😀

    • sefa 7 sene ago
     Reply

     Bide unf kodu verirsen çok iyi olur be 😀

     • Ali 7 sene ago

      Ha işte onu vermem imkansız. Eğer onuda dağıtırsam Twitter’in suyu çıkar. En sonunda Google+ gibi takip limiti 40 yada 50 kişide bırakır. O zaman bu kodlar hiçbir işimize yaramaz 🙂 Otomatik takibi bırakma ile saatte 15-20K kişi silebilirsin. Zaten Twitter’in gücü kaldırmıyor ve her yerden kesintiye gidiyor. Eğer takibi bırakma ve takip etme gibi her şey otomatik olursa sonunda zararlı çıkan biz oluruz. 🙂

     • Gökhan 7 sene ago

      Buyur kardeş, kodu vereyim. Aslında @mintik haklı fakat bilgiye erişim engellenmemeli, sonucu ne olursa olsun. İnternet de böyle, bu kodları kendimiz yazmıyoruz, o halde kendimize de özel değil ve böyle bir mantık içerisinde de bulunmamalıyız diye düşünüyorum. sayın @mintik’a güzel paylaşımları için teşekkür ediyor ve bu da benden olsun diyorum. şuanki tasarımla uyuşuyor ve anında hepsi unfollow. Fakat aşağı inerek tüm kullanıcıları açmana gerek yok, zaten kendisi yapıyor onu. kod;

      setInterval(function(){t=$(“.following”).find(“.follow-button”);if(!t[0]){window.scrollTo(0,$(document).height());}else{ console.log(t.attr(“class”)); t.trigger(“click”);}},100)

     • Ali 7 sene ago

      Twitter’de bir arkadaşa ‘Eğer yasak kalkarsa unf kodlarını paylaşacağım’ demiştim. Yoğunluktan dolayı paylaşamamıştım. Sitenin son sayfalarına bakarsan hiç bir resim görüntülenmiyor. Adblock kullanan kişiler için bir çözüm yaptım ve sonucunda da baştan sona hepsini düzeltmek zorunda kalıyorum. Bu arada beni bu zahmetten kurtardığın için de ayrıca teşekkürler.

     • Gökhan 7 sene ago

      Rica ederim ne demek. Bu arada ben de bir şey ekleyeyim, kodun sonundaki 100 rakamını 7000 yaparsanız tarayıcıyı çökmekten ve donmaktan kurtarırsınız. 7000 ms’de bir otomatik olarak bir sayfa kişiyi açar ve unfollow eder. Hiç kasmadığı için o unfollow ederken siz işlerinizle ilgilenebilirsiniz.

 296. Eren 7 sene ago
  Reply

  Gerçekten çok faydalı bi kod , öneride de bulunsaydın keşke

  • Ali 7 sene ago
   Reply

   Twitter üzerinden elimden geldiği kadar mesaj yoluyla duyurmaya çalışıyorum ama mesaj göndermenin limiti olduğu için sadece bana mesaj gönderenlere mesaj gönderiyorum. Başka şekilde önerebileceğim bir yol var mı ? 🙂

Yorum Yap

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Bunlar da ilgini çekebilir

Trend Konular