Değişik bir vidyo oynatma

Değişik Uzun zamandır  hep jQuery, Css ve WordPress üzerine araştırmalar yaptığım için bu tarz farklı animasyonlar ile karşılaşmamıştım doğrusu. Bir websitesinde  kullanılmaya  değer mi bilmem  ama video  animasyonu gerçekten güzel görünüyor. Video animasyonu dedimde  aslında videolar üzerinde herhangi bir efekt gerçekleştirmek için kullanılan bir örnek değil. Videoların içinde olduğu çerçeve ve  video galerinin arkaplanı hakkındaki 3 boyutlu bir animasyon örneği. Bu 3D  animasyonu  normal resim galeri örnekleri içinde  kullanabilirsiniz.

Demoya ilk baktığımızda  yan yatmış  bir masa  görüyoruz. Mouseyi  demo çerçevesi  içine sürüklediğimiz  anda  iki video 360derece dönerek ekranın ortasına  geliyor  ve  yan yatmış olan masa  da  düzelip  videoların izlenebilmesi için uygun bir yerde  duruyor. İlk  baktığınızda  iki  resim gibi  görünebilir  ama mouseyi video çerçevelerinin içinde gezdirdiğinizde  play diye bir link ile karşılaşacaksınız. bu linke tıkladığınızda  videolar oynamaya başlıyor. Her iki videoyu da  aynı anda oynatabilirsiniz  ve mouseyi geri çektiğinizde videolar  yine  360 derece dönerek eski konumlarına doğru sürüklenirken masa da  yan yatıyor  video çerçeveleri ile beraber.

 

Ali
Telif Hakkı Bildirimi:Bu sitedeki orijinal makaleyi Ali2020-07-30 tarihinde yayınlandı,Toplam 1159 karakterden oluşmaktadır.
Yeniden yazdırma ipuçları:Özel talimatlar dışında, bu sitedeki tüm makaleler CC-4.0 sözleşmesi kapsamında yayınlanmaktadır.Yeniden basılması için lütfen kaynak belirtiniz.
Yorum yap(Yorum yapılmamış)
Yükleniyor...