WrockMetro

WrockMetro

Görüntü olarak şu an kullandığım Wp  şablonu  ile birçok yönden benzerlikleri olan ve gözlemlediğim kadarıyla  ufak tefek ayrıntılar  haricinde  pek fark yok.  Yönetim paneli ayarlarına baktığımda  ise  ayarların tıpatıp aynı olduğunu görebiliyorum. İlk  önce kim yapmış, kim çalmış, kim kopya çekmiş  gibi  sorular  elbette  bizi  ilgilendirmiyor. Bizi ilgilendiren asıl konu hoşumuza gittiyse şablonu  kullanmak. Sonuçta  her ikisi de farklı isimlerde wordpress.org  üzerinden yayınlanıyor.

Seo için en önemli kriterlerden biri  olan sayfa  hızı  konusunda oldukça  başarılı hazırlanmış.  Siteniz için  kullanabileceğiniz  hazır  adsense bölümleri de  bulunuyor. Sosyal  ağ siteleriniz  içinde  ayrıca  hazır  ikonlar bulunuyor. Seo uyumlu ve magazin tarzı olarak hazırlanan Wrock Retro   ve şuan kullandığım ile  aralarındaki en büyük fark bileşen alanlarıdır. Benim kullandığımda  tek bir  bileşen alanı varken Wrock Retroda sağ  tarafta  iki adet  ve footerde dört  adet bileşen alanına sahiptir.

 

 

Ali
Telif Hakkı Bildirimi:Bu sitedeki orijinal makaleyi Ali2020-07-28 tarihinde yayınlandı,Toplam 885 karakterden oluşmaktadır.
Yeniden yazdırma ipuçları:Özel talimatlar dışında, bu sitedeki tüm makaleler CC-4.0 sözleşmesi kapsamında yayınlanmaktadır.Yeniden basılması için lütfen kaynak belirtiniz.
Yorum yap(Yorum yapılmamış)
Yükleniyor...