CoolAutoSuggest

CoolAutoSuggest

Daha önceleri birkaç tane otomatik tamamlama eklentisi paylaşmıştık. Herkesin ihtiyacı olan özellikler  tek bir uygulamada  bulunmadığı için birkaç tane ile yetinmeyip  sizlere bulduğumuz  bütün örnekleri mümkün olduğunca paylaşmaya çalışıyoruz. Bazı örnekler arama kutusunda  aradığınız sözcüğü  yazmaya başladıktan sonra size  alakalı  sorguları  json yada  başka veri kaynakları yardımıyla  form alanında resimleriyle beraber gösterir, bazılarında sadece yazı  gösterir bu gibi  birçok özelliğe  sahip  otomatik tamamlama örnekleri mevcuttur.   Cool Auto- Suggest de  aynı bu özellikleri taşıyan bir  otomatik tamamlama  örneğidir. Form alanında yazmaya başladığınızda  size  yazdığınız  sorgu  ile alakalı içerikleri  yazı  yada resimlerle beraber gösterebilen bir uygulamadır.

 

Ali
Telif Hakkı Bildirimi:Bu sitedeki orijinal makaleyi Ali2020-07-25 tarihinde yayınlandı,Toplam 698 karakterden oluşmaktadır.
Yeniden yazdırma ipuçları:Özel talimatlar dışında, bu sitedeki tüm makaleler CC-4.0 sözleşmesi kapsamında yayınlanmaktadır.Yeniden basılması için lütfen kaynak belirtiniz.
Yorum yap(Yorum yapılmamış)
Yükleniyor...