Traffica

TrafficaTraffica tamamen şirketler  için hazırlanmış ve ücretsizdir.  Yönetim paneli ayarları sayesinde premium olanları andıran özelliklere sahip. Bir şirket için olması gereken ayarları hepsi  mevcut. Traffica’nın tek eksikliği  iletişim formu.  Zaten kurduktan sonra  web siteniz  için kullanabileceğiniz  uygun bir iletişim formu eklentisini indirmeniz içinde  ayrıca uyarı  görüceksiniz. İletişim formunu da yükledikten sonra herhangi bir eksikliği kalmayacaktır .

Yönetim paneli  ayarları bölümünde sosyal ağ adresleri, site logosu favicon, mobil navigasyon menü, slayt ayarları, ana sayfa ayarları gibi düzenlemeleri yapabilirsiniz.  Ana sayfadaki manşet kısmında görünmesini istediğiniz resimleri yönetim paneli theme settings bölümünden yapmanız gerekiyor. Bu sayede  yükleyeceğiniz resimler ve yazılar  siz  dokunmadığınız sürece değişmeyecek bu şekilde istediğiniz süre boyunca belirli ürünleriniz  ana sayfada manşette görünecek. En son yayınladığınız yazılar ise sayfanın en altında listeleniyor.

 

Ali
Telif Hakkı Bildirimi:Bu sitedeki orijinal makaleyi Ali2020-07-14 tarihinde yayınlandı,Toplam 894 karakterden oluşmaktadır.
Yeniden yazdırma ipuçları:Özel talimatlar dışında, bu sitedeki tüm makaleler CC-4.0 sözleşmesi kapsamında yayınlanmaktadır.Yeniden basılması için lütfen kaynak belirtiniz.
Yorum yap(Yorum yapılmamış)
Yükleniyor...