Ferro – Full screen div kaydırma

Ferro

Websayfanızda  hem dokunmatik cihazlar (ios/android) hemde masaüstü cihazlar tarafından desteklenen slayt örnekleri hazırlayabilmeniz için geliştirilmiş bir jQuery uygulamasıdır.  Alessandro Ferrini tarafından geliştirilen Ferro Slider  ile oluşturacağınız  slayt örnekler tarayıcıya duyarlı olup klavye yön tuşları, sürükle bırak (dokunmatik cihazlar için), butonlar ve küçük noktalara tıklanarak slayt işlemi gerekçeltirebilirsiniz.

Ferro Slider ile herhangi bir html elementini slayt olarak kullanabilirsiniz. Genelde slayt uygulamaları ya sağdan sola  yada yukarıdan aşağı olarak çalışır. Ferro slider   ile isterseniz L şeklinde slayt örnekleri oluşturun isterseniz artı (+) şeklinde slayt örnekleri oluşturun  yada sağdan sola / yukarıdan aşağıya kayan örnekler  hazırlayın. Ayrıca    ajax ile içerik yükleme ve otomatik slayt seçeneği de  bulunuyor.

 

Ferro

 

Ali
Telif Hakkı Bildirimi:Bu sitedeki orijinal makaleyi Ali2020-07-13 tarihinde yayınlandı,Toplam 765 karakterden oluşmaktadır.
Yeniden yazdırma ipuçları:Özel talimatlar dışında, bu sitedeki tüm makaleler CC-4.0 sözleşmesi kapsamında yayınlanmaktadır.Yeniden basılması için lütfen kaynak belirtiniz.
Yorum yap(Yorum yapılmamış)
Yükleniyor...