sGallery – Tarayıcıya duyarlı galeri

sGallery

Css3  animasyonlar  kullanılarak hazırlanmış mükemmel  diyebileceğim tam ekran jQuery galeri uygulaması sGallery.  Tarayıcıya  duyarlı ve Css3 animasyonlar dahilinde çalışan sGallery  benzerlerine  çok fark yapacak türden  özelliklere sahip. Kullanıcılar tarafından hem tam ekran hemde normal ekran olarak ta  kullanılabilme özelliğine sahip.

Galery sayfası ilk açıldığında  normal  bir liste şeklinde sıralanmış olan resimlere tıkladığınızda bütün resimler  sırasıyla  hızlı bir şekilde kayboluyor ve tıklamış olduğunuz resim ön izleme olarak karşınıza çıkıyor. Tam ekran ikonuna tıkladığınızda resim en büyük boyuta ulaşıyor ve arkaplan Facebook’ta olduğu gibi siyah olarak kalıyor.

Kullanımı oldukça  kolay ve  hemen hemen her türlü  siteler için uygun bir görünüme sahip. Arkadaşlık siteleri, kişisel siteler, şirket siteleri kısacası resim ekleyen herkes için kullanışlı bir resim galeri uygulaması.

 

Ali
Telif Hakkı Bildirimi:Bu sitedeki orijinal makaleyi Ali2020-06-11 tarihinde yayınlandı,Toplam 819 karakterden oluşmaktadır.
Yeniden yazdırma ipuçları:Özel talimatlar dışında, bu sitedeki tüm makaleler CC-4.0 sözleşmesi kapsamında yayınlanmaktadır.Yeniden basılması için lütfen kaynak belirtiniz.
Yorum yap(Yorum yapılmamış)
Yükleniyor...