Hi5/Tagged üzerinden otomatik pet satın alma

42
4833
views

tagged


Read the article in English

Daha  önceden bu yazıyı yayınlamıştım ama teknik bir hata yüzünden silinmişti sitem üzerinden. İhtiyacı olan arkadaşları için tekrar yayınlamak istedim. Kullanımı oldukça basit. Hi5 yada Tagged sitesi üzerinden kullanabileceğiniz bir JavaScript koddur. Google Chrome yada Mozilla Firefox tarayıcısı üzerinden kullanabilirsiniz.

Google Chrome tarayıcısı için nasıl kullanıldığını burada anlatacağım. Kullanım şekli Mozilla Firefox üzerinde de aynı şekilde ama kodu eklemeniz gereken bölümler  biraz farklı.

Öncelikle pet oynayan kişiler bilirler, yeni bir pet hesabı açıldığında eğer güzel bir profil resmi koymuşsa herkes bunu satın almak için yarışa girer.  Genelde mouseyi elle tıklatarak kullanan arkadaşlar da vardır. Bir zamanlar parmağıma ağrılar girinceye kadar mouseyi tıkladığım hatta kırmak üzere olduğum anlar bile olmuştu 🙂 Bazı arkadaşlarımız bu sorun için otomatik mouse tıklatma gibi bazı programlar kullanıyor amao kadar da elverişli değil. Programı çalıştırdıktan sonra  bilgisayarda hiçbir işlem yapamıyorsunuz. Herşey programa kilitleniyormuş gibi oluyor.

Sıfırdan bir peti satın almaya çalışıp değeri en üst seviyeye çıkana kadar durmadan mouse ile satın al butonuna basmak gerçekten zahmetli iş. Ayrıca o petin değeri artıncaya kadar bilgisayarı bir programa emanet etmek te ayrı bir işkence diyebilirim. Bu yüzden sizler için  program kullanmadan ve otomatik satın alma işlemi devam ederken yan sekmelerde işlerinizi halletmenize engel olmayacak bir kod hazırladım. Kodun değişik bir versiyonunu Twitter üzerinde de kullanıyorum. Twitter’da takipçi nasıl kasılır, JavaScript kod nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız buradan konuyu detaylı inceleyebilirsiniz.

Şimdi gelelim asıl konumuza. Hi5 yada Tagged (hangisine üye iseniz artık) sitesine giriş yapın ve pet sayfasından ucuz ve değeri sürekli yükselen bir pet bulun. Eğer bulduğunuz petin sahibi durmadan değişiyorsa  bu pet bir süreliğine popülerdir demek oluyor. Şimdi satın al butonuna basıp sizde bu peti satın alma yarışına girebilirsiniz. Ama öyle kolay değil tabi. Bazı petleri aynı anda 80 kişi almaya çalışıyor olabilir. Bu yüzden bu 80 kişi içinden peti en hızlı alabilmeniz  için çok hızlı bir bilgisayara ve hızlı bir internet bağlantısına sahip olmanız gerekir. Birde mmouseyi el ile tıklayıp alma çabasını da işin içine katarsak eğer  maximum saniyede 10 defa tıklarsınız ve bu şekilde peti satın alma şansınız çok düşük olur.

Şimdi saniyenin 1000’de 1’i hızla nasıl satın alma butonuna tıklayabileceğinizi anlatacağım sizlere. Yanlız adım adım okumanızı size tavsiye ederim. Genelde  resimlere bakıp hemen uygulamaya geçen arkadaşlar hata yapabiliyorlar ve kodun çalışıp çalışmadığını bile anlayamıyorlar. Ben hayalet bir peti örnek gösterdim. Sadece anlatmak için böyle bir profil seçtim. Siz buna aldırış etmeyin.

1.  Google Chrome üzerinden açtığınız pet sayfasında sayfayı sağ tıklayıp öğeyi denetle butonuna tıklayın.

Hi5 Tagged üzerinden otomatik pet satın alma

 

2. Öğeyi denetle butonuna tıkladığınızda Google Chrome tarayıcısının alt kısmında html kodların bulunduğu bir pencerenin açıldığını göreceksiniz. Bu bölümde Console sekmesine tıklayın.

Hi5 Tagged üzerinden otomatik pet satın alma 2

 

3. Console sekmesine tıkladığıktan sonra vereceğim JavaScript kodu ekleyeceğiniz bölümü göreceksiniz.  Aşağıdaki JavaScript kodu kopyalayın > almak istediğiniz pet için bir defa Şimdi Satın Alın butonuna basın yanlızca bir defa ve satın almaya devam etmek için buton hafif aşağı doğru kayacaktır. Buton aşağı kaydıktan sonra aşağıdaki JavaScript kodu alın ve resimde göstermiş olduğum gibi Console bölümünün içine yapıştırıp enter tuşuna basın.

 

Hi5 Tagged üzerinden otomatik pet satın alma 3 (1)

 

Şimdi arkanıza yaslanabilirsiniz. Siz  diğer işlemlerinizi hallederken JavaScript kod otomatik satın almaya devam edecektir. Ara sıra takılsada genelde  satın alma işlemine devam eder. Hatta satın aldıktan sonra buton aşağı tekrar inmese bile satın almaya devam eder. Yanlız dikkat etmeniz gereken konu: petin değeri yükseldikten sonra durmak isterseniz eğer sayfayı yenilemeniz yada kapatmanız gerekiyor. Yoksa satın alma işlemi durmadan devam edecektir.

Cash Runs sayfası için : 

 Benimle tanış sayfası için : 

Hi5/Tagged Otomatik benimle tanış

Hi5/Tagged Cahs runs sayfasından otomaitk pet satın alma

Aranan kelimeler:

  • hi5 pets nedir
  • hi5 giri yap
  • hi5 giri
  • hi5 pets nasıl oynanır
  • hi5 giriş yap
  • hi5 pets oyunu nasıl oynanır
  • hi5 giriş
  • hi5 pets hilesi
  • hi5 altın hilesi
  • hi5 pet nedir

42 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here