Hi5/Tagged üzerinden otomatik pet satın alma

43
9091
Görüntülenme

Hi5 ve Tagged siteleri üzerinden otomatik arkadaş ekleme, otomatik pet satın alma ve benimle tanış yani meet me sayfasından otomatik benimle tanış butonuna tıklama gibi örnekleri bu sayfada paylaşacağım ama öncesinde bu sitelerin ne olduğundan bahsetmek istiyorum sizlere.

1Hi5/Tagged nedir?

Anladığınız üzere yeni insanlarla tanışmak için geliştirilmiş olan bir platform. 1996 yılında kurulmuş olmasına rağmen ülkemizde popüler bir site olması 2004 yıllarına dayanıyor. O dönemlerde karşımıza çıkan arkadaşlar genelde Tayland ve Filipinler’de yaşayan insanlar olurdu. Türkiye’den arkadaş bulmak için bu siteyi kullanmak istiyorsanız pek tavsiye etmem. Türkiye’deki kız profillerinin çoğu erkeklerden oluşuyor. Hepsi de pet satın alma bölümünden puan kazanmak için açılan sahte profiller.  Gerçek bir profil görseniz dahi size cevap verme olasılığı oldukça düşük. Tagged.com sitesi de Hi5 sitesinin aynısı sadece farklı alan adıdır. Eskiden her ikisi farklı iki sosyal medya sitesiydi, sonradan her ikisi birleşerek tek bir platform ama farklı iki alan adı olarak yollarına devam ettiler. Kullanıcıların hangi alan adına kayıtlı oldukları profillerinde de görünür. Tagged.com sitesine giriş ülkemizde engellenmiş durumda. Şuradaki yazıyı inceleyerek engeli aşabilirsiniz.

2Hi5 pet satın alma nedir?


Pet demek bildiğiniz üzere evcil hayvan demek oluyor. Bu oyunda onay veren herkes pet olarak alınıp satılmaya ve satın almaya da onay vermiş oluyor. Biraz kötü bir tabir gibi görünse de yeni insanlarla tanışmak için oldukça eğlenceli bir yol. Oyunda her istediğiniz kişiyi satın alamıyorsunuz çünkü herkesin bir değeri ve nakit varlığı bulunuyor. Nakitiniz yetmiyorsa satın alamıyorsunuz. Bundan dolayı ya gerçek para ile oyun nakiti satın alacaksınız yada oyun oynayarak paranızı arttıracaksınız. Birini satın aldığınızda petlerim bölümüne eklenir ve satın aldığınız kişinin profilinde de sahibi olarak siz görünürsünüz. O kişiyi başkası sizden satın aldığında ise yüzde 10 kar ediyorsunuz. Ne kadar yüksek fiyat, o kadar yüksek kar demek oluyor. Yalnız siz siz olun bu oyuna fazla kapılmayın. Yoksa çok uzun zamanınızı çöp eder. Sırf birini satın almak için saatlerce pet alıp durursunuz.

Yeni çıkan petler yani yeni üyelikler eğer güzel bir fotoğrafa sahip ise alıcıları sıraya giriyor ve çok yüksek bir değere ulaşana kadar aralıksız alınıp satılıyor. Bazen 80 kişi aynı peti almaya çalıştığı için sizin de sahip olabilmeniz çok uzun sürebilir.  Burada dikkat etmeniz gereken bir konu var, o peti en son alan kişi sakın siz olmayın. Çoğunlukla  rağbet gören petler fake hesap olduğundan ertesi gün  fake hesap elindeki ganimeti gerçek sahibine aktarıyor ve elinizde değeri yüksek ama varlığı sıfır olan bir pet kalıyor yani bildiğiniz çöp kalıyor.  Çoğu kişi popüler olan kişiyi satın almak için programlar kullanıyor ama program kullanınca bilgisayardan başka hiçbir şey yapabilmeniz mümkün olmuyor. Javascript kod kullanarak pet rekabetine girebilirsiniz siz de.

Şimdi saniyenin 1000’de 1’i hızla nasıl satın alma butonuna tıklayabileceğinizi anlatacağım sizlere. Yanlız adım adım okumanızı size tavsiye ederim. Genelde  resimlere bakıp hemen uygulamaya geçen arkadaşlar hata yapabiliyorlar ve kodun çalışıp çalışmadığını bile anlayamıyorlar. Ben hayalet bir peti örnek gösterdim. Sadece anlatmak için böyle bir profil seçtim. Siz buna aldırış etmeyin.

a.  Google Chrome üzerinden açtığınız pet sayfasında sayfayı sağ tıklayıp öğeyi denetlebutonuna tıklayın.

Hi5 Tagged üzerinden otomatik pet satın alma

 

b. Öğeyi denetle butonuna tıkladığınızda Google Chrome tarayıcısının alt kısmında html kodların bulunduğu bir pencerenin açıldığını göreceksiniz. Bu bölümde Console sekmesine tıklayın.

Hi5 Tagged üzerinden otomatik pet satın alma 2

 

c. Console sekmesine tıkladığıktan sonra vereceğim JavaScript kodu ekleyeceğiniz bölümü göreceksiniz.  Aşağıdaki JavaScript kodu kopyalayın > almak istediğiniz pet için bir defa Şimdi Satın Alın butonuna basın yanlızca bir defa ve satın almaya devam etmek için buton hafif aşağı doğru kayacaktır. Buton aşağı kaydıktan sonra aşağıdaki JavaScript kodu alın ve resimde göstermiş olduğum gibi Console bölümünün içine yapıştırıp enter tuşuna basın.

 

Hi5 Tagged üzerinden otomatik pet satın alma 3 (1)

 

Şimdi arkanıza yaslanabilirsiniz. Siz  diğer işlemlerinizi hallederken JavaScript kod otomatik satın almaya devam edecektir. Ara sıra takılsada genelde  satın alma işlemine devam eder. Hatta satın aldıktan sonra buton aşağı tekrar inmese bile satın almaya devam eder. Yanlız dikkat etmeniz gereken konu: petin değeri yükseldikten sonra durmak isterseniz eğer sayfayı yenilemeniz yada kapatmanız gerekiyor. Yoksa satın alma işlemi durmadan devam edecektir.

3Hi5 otomatik arkadaş ekleme

Çok fazla vaktimiz yok bu tür işler için, değil mi? Tek tek profillere tıkla, kim olduğunu gör, arkadaş olarak ekle, sonra da geri dönüş yapmasını bekleyin. Bu tür işlerle uğraşmadan sadece aradığınız kriterleri belirleyip Javascript kod kullanarak arkanıza yaslanıp kişileri otomatik arkadaş olarak ekleyebilmeniz mümkün. Bir zamanlar yanılmıyorsam günde 1000 arkadaş ekleme limiti vardı ama şuanda bu limit daha az olması gerekiyor. Tam olarak hesaplamadım kaç kişi olduğunu. Yine de tek tek arkadaş eklemekten daha iyidir.

Hi5 sitesine girdikten sonra üst menüde  Göz At seçeneğine tıkladığınızda arkadaş ekleyebileceğiniz kişileri görebilirsiniz. Pet satın almada olduğu gibi aşağıdaki kodu aynı şekilde Console yazan yere yapıştırıp enter tuşuna basıp arkanıza yaslanın yada bilgisayarda diğer işlerinize devam edin. Kodumuz sizin yerinize arkadaş eklemeyi yapacaktır. Javascript kodumuz her 5 saniyede bir arkadaş ekleme butonuna basıyor ve 126 saniyede bir de sonraki arkadaş sayfasına geçiyor.

4Otomatik Benimle Tanış/ Meet me

Meet me yani benimle tanış bölümü çok daha hızlı bir tanışma bölümü sunuyor sizlere, fakat üyeleri Twitter ve Facebook sitelerinde olduğu kadar aktif olmadığından üyelerin çoğu benimle tanış cevabınıza onay vermiyor. Bundan dolayı bu hızlı ve kolay otomatik javascript kodu kullanmak oldukça işinize yarayacak. Sınırsız bir şekilde saniyede 2 kişi  ekleyecek şekilde ayarladığımız bu kod sayesinde işlerinize devam ederken, binlerce kişiye benimle tanış isteği gönderebilirsiniz. İnternet bağlantı hızınızda herhangi bir problem yoksa sorunsuz bir şekilde istekler göndermeye devam edecektir.

Kodların değişik bir versiyonunu Twitter üzerinde de kullanıyorum. Twitter’da takipçi nasıl kasılır, JavaScript kod nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız buradan konuyu detaylı inceleyebilirsiniz.

 

Cash Runs sayfası için : 

 Benimle tanış sayfası için : 

 

Hi5/Tagged hesap nasıl iptal edilir.

Hi5 diğer sitelere göre biraz daha ekşi gözüküyor olsa da hızlı arkadaş bulmanın en kolay yollarından bir tanesidir. Diğer bütün sosyal medya siteleri dahil bana göre en etkili arkadaş bulma sitesidir.

Aranan Kelimeler:

  • hi5 pets nedir
  • hi5 giri
  • hi5 giri yap
  • hi5 pets nasıl oynanır
  • hi5 giriş yap
  • hi 5 te pet satın alma nedir
  • Otomatik Satın Alma Sitesi
  • tagged giriş
Önceki İçerikColorful vertical fixedMenu
Sonraki İçerikSocial profile icons
1983 doğumlu, olmayan bir çocuk babası, espirili ve kendini cana yakın zanneden biri işte. Daha ne olsun ?
Paylaş

43 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen İsminizi bu alana yazın.