Meeta

4
570
Görüntülenme

Meeta

Meeta  tasarım ve işlev olarak  kişisel websiteleri yada fotoblocular  için hazırlanmış seo uyumlu  ve yönetim paneli üzerinden  gereken bütün ayarların yapılabildiği oldukça kullanışlı bir  panele sahip.  All in Seo Pack ve Wp  Seo eklentileri ile birleşik bir halde hazırlanmıştır. Ama  bu eklentiler tema ile beraber  yüklenmiyor. Seo açısından iyi bir seviye yakalamanız için yönetim panelinde önerilen seo eklentisini yüklemeniz tavsiye edilir.

Seo optimizasyonlu Meeta şablonunda yönetim paneli üzerinden yapmanız gereken pek ayar  yok gibi görünüyor. Ama siz yine de kendinize  göre  bir düzenleme yapın. Seo ayarları ile başlıkların biçimi, head etketleri arasına kod ekleyebilme, canonical url düzenleme ve arama motorlarının neleri indexleyip neleri indexlemeyeceğini belirleyebiliyorsunuz. Ayrıca  yazılar, başlıklar, linkler ve bileşenler  için de renk değiştirme seçenekleri  bulunuyor  yönetim paneli seçeneklerinde.

Bileşenler ve bileşen alanları :

Sağ tarafta bir tane ve footer  kısmında  dört tane olmak üzere toplam beş tane bileşen alanı bulunuyor. Otomatik  yüklenen yedi adet bileşen (widget) bulunuyor.  Bu bileşenler sayesinde 125×125 reklam alanları, Facebook beğen kutusu, Flickr üzerinde bulunan resimleri  sidebara  ekleme, Twitter üzerinden son tweetleri sidebarda yayınlama ve sosyal ağ ikonlarını  sidebar  bölümüne ekleme gibi seçenekler var.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2,50 out of 5)
Loading...
Önceki İçerikBootStore
Sonraki İçerikColorful vertical fixedMenu
Ali Uygur
1983 doğumlu, olmayan bir çocuk babası, espirili ve kendini cana yakın zanneden biri işte. Daha ne olsun ?
Paylaş

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen İsminizi bu alana yazın.