BootStore

0
483
Görüntülenme

Boo-Store

Bu gün sizlere  paylaştığım ikinci  e-ticaret şablonu. Paylaştığım ilk şablon normal olarak hazırlanmış WooCommerce destekliydi ve yazıda da WooCommerce e-ticaret eklentisinin şimdilik rakibi olmadığından bahsetmiştim. Aslında  bu konu ile beraber WooCommerce eklentisine rakip  olabilecek bir eklenti daha olduğunu farkettim. O da şimdi paylaştığımız şablonun geliştiricisinden TheCartPress e-ticaret eklentisidir.

Boot Store  normalde premium olarak hazırlanmış ve ücretsiz olarak dağıtılıyor. Ücretsiz olmasının sebebi TheCartPress e-ticaret eklentisini destekleyen yan uygulamaların paralı olmasıdır. Tamamen tarayıcıya  duyarlı (responsive – esnek) ve e-ticaret olarak kullanmasanız  bile bir şirket yada kişisel blog siteleri tarafından kullanılabilir özelliklere  sahip. Boot Store’yi online mağaza  olarak kullanabilmeniz  için  TheCartPress e-ticaret eklentisini kullanmaya mecbur değilsiniz.  WooCommerce, Market place ve hatta Buddy Press eklentilerini  bile destekliyor.

Yönetim panelinde  ufak tefek bir kaç tane  ayar  dışında  düzenlemeniz gereken pek seçenek bulunmuyor ve BootStore  ile beraber  yüklenen herhangi bir eklenti de yok ama e-ticaret  eklentileri  için kullanabileceğiniz  19 tane bileşen alanı bulunuyor.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Önceki İçerikXerxes
Sonraki İçerikMeeta
1983 doğumlu, olmayan bir çocuk babası, espirili ve kendini cana yakın zanneden biri işte. Daha ne olsun ?
Paylaş

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen İsminizi bu alana yazın.