Rotate

0
265
Görüntülenme

, Rotate

Konu hakkında detaylı bilgiyi code.google   adresinden  bulabilirsiniz

Konu hakkında  Örnekleri code.google örnekler adresinden bulabilirsiniz.

Bunları yapmak biraz  kafa  karıştırıcı olabilir  zaten herkes hazır olanı arar  onun için bu sayfadasınız .  Sizi  geri  Çevirmemek için  jquery.rotate  hakkında  aşağıda  hazırladığım bir kaç  örnek verdim demo  adreslerinden sizler  için gerekli olan kodları ve  çalışır  haldeki demoları  bulabilirsiniz.

Yukarıdaki demolara dikkat ettiyseniz dutonlar  dönerken  bir  çarpma  etkisi ile  biraz  geri tepiyor.

Bu geri  tepme jQuery.easing  sayesinde  oluşuyor  jquery  easing  hakkında  başka bir yazımızda  örnekler  vererek bahsetmiştik.

Aşağıdaki resimde  siyah alan içinde  görülen easing.easeOutBounce kismini  değiştirerek geri  tepme animasyonuna  farklı özellikler  eklemek istiyorsanız http://mintik.com/?p=1461 linkinde  verdiğimiz  demo  başlıklarını örnek: easeInQuad  başlığını  kopyalayıp aşağıdaki resimde karaladığımız  alan içinde  geçen easeOutBounce fonksiyonu ile değiştirmeniz  yeterli olacaktır. http://mintik.com/?p=1461  adresinde  yazıdğımız yazıda  30  adet jquery easing  fonksiyonu ve 30  adet jquery easing  demosunu bulabilirsiniz.

, Rotate

Nesnelerin dönme ayarlarının nasıl yapılacağını jQuery kodlar içinde anlattım hangi fonksiyon ne işe yarar bulabilirsiniz.
Dikkatinizi çekmemiştir diye birde resim ekledim. Aşağıda veridğim resimde jquery rotate kodları hakkında detaylı bilgi var.

, Rotate

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın.
Lütfen İsminizi bu alana yazın.