10+ Ücretsiz WordPress Restaurant Temaları

4
591
Okunma

Bu yazımızda restaurant ve  kafeler için hazırlanmış olan ücretsiz şablonları  listeledik. WordPress restaurant temalarının çoğunda Google map ekleme, slider, kolay düzenlenebilir yönetim paneli ayarları, seo optimizasyonu, hazır reklam alanları gibi daha bir çok özellik bulunuyor. Tasarım olarak birbirine benzeyen temalar da mutlaka vardır bu listede. Birçoğu tamamen responsive (tarayıcıya duyarlı – esnek) olarak tasarlanmış. Bu ücretsiz liste sayesinde restaurant, kafelerin çalışma ortamını, personellerini ve yemek çeşitlerinin tanıtımını yapabilirsiniz.   Ayrıca bu listedeki şablonlar  yemek tarifi konuları üzerine yazılar yazan kişiler için oldukça kullanışlı ve hoş tasarımlara sahiptirler.

 

1.  FoodMag – Seo uyumlu, moder bütün tarayıcılar üzerinde sorunsuz çalışabilen, hazır adsense reklam alanları, yönetim paneli üzerinden kolay düzenlebilir tema ayarları ve özel bileşenler gibi daha birçok özelliğe sahip, magazin tarzı hazırlanmış.

FoodMag1 10+ Ücretsiz Wordpress Restaurant Temaları

 

2. HappyFood – Tamamen responsive (tarayıcıya duyarlı – esnek) olarak tasarlanmış, dinamik içerik yükleme, google map, hazır editör ikonları, sosyal paylaşım ikonları, seo optimizasonu,  hazır iletişim sayfası gibi  daha  bir sürü özelliğe sahip.

HappyFood 10+ Ücretsiz Wordpress Restaurant Temaları

 

3. ThanksGiving – Tamamen responsive (tarayıcıya duyarlı – esnek) olarak tasarlanmış, dinamik içerik yükleme, google map, hazır editör ikonları, sosyal paylaşım ikonları, seo optimizasonu, hazır slider,  hazır iletişim sayfası gibi  daha  biçok özelliği var.

ThanksGiving 10+ Ücretsiz Wordpress Restaurant Temaları

 

4. Light Cafe

LightCafe 10+ Ücretsiz Wordpress Restaurant Temaları

 

5.  Kitchener

Kitchener 10+ Ücretsiz Wordpress Restaurant Temaları

6.  Cooking Book

CookingBook 10+ Ücretsiz Wordpress Restaurant Temaları

 

7.  Yummy Blog
YummyBlog 10+ Ücretsiz Wordpress Restaurant Temaları

 

8. BonAppetit

BonAppetit 10+ Ücretsiz Wordpress Restaurant Temaları

 

9.  Black Wine

BlackWine 10+ Ücretsiz Wordpress Restaurant Temaları

 

10. Restaurateur – Tamamen responsive (tarayıcıya duyarlı – esnek) olarak tasarlanmış ücretsiz . Temanın yüklenmesini ve ayarlarını buradan videolu anlatım olarak inceleyebilirsiniz.

Restaurateur 10+ Ücretsiz Wordpress Restaurant Temaları

Aranan kelimeler:

  • ucretsiz restaurant sablonlari indir
  • restaurant yazı levhalaru
  • wp ücretsiz restaurant theme

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here