50+ Ücretsiz WordPress Firma/Şirket Teması

26
3274
views

41. Itek : Gün geçmeden yep yeni tasarımlar oluturuluyor dünya üzerindeki WordPress geliştiricileri tarafından. Hem kurumsal hem de e-ticaret olarak kullanabileceğiniz görüntüsü sayesinde  çok amaçlı sayılabilecek nitelikte bir tasarım. Sepete ekleme bölümü sayesinde kullanıcılarınız sepetinde ne kadar ürün biriktiğini ve ne kadar ücret tuttuğunu anında görebilecekler. Zulfikar Nore tarafından hazırlanmış olan Itek temasını aynı zamanda e-ticaret desteklediği için e-ticaret temaları listesine de ekledim.

itek

 

42. Katch Katmandu

Catch Kathmandu

 

43. Alexandria : Ücretsiz versiyonun demosunu bulamadığımdan dolayı mecburen sadece download butonunu eklemek zorunda kaldım. Aslında eklemeyecektim bu listeye ama 2014 yapımı olduğu halde  çok kısa bir sürede  175.000 defa indirilmiş olması çok iyi bir örnek olduğu anlamına geliyor. Sanırım demosuna bakmadan denemenizde fayda var.

alexandria

 

44. Spacious : Bu yeni tasarımları gördüğümde sanki tasarımcılar arasında bir rekabet varmış gibi hissettim. Premium sayılabilecek nitelikte olan ücretsiz örnekler hazırlayıp, premium versiyonlarına bir kaç tane fazladan özellik ekleyerek daha çabuk yayılmasını sağlamak gibi. 2014 yılına yeni eklenmiş olan bu mükemmel tasarımlar gerçekten az bulunur.

spacious

 

45. Radiate

radiate

46. Marketer : Renkleri çok fazla hoşuma gitmemiş olsa da zevkler ve renkler tartışılmaz sözünü benimseyerek buna da bir şans vermek istedim belki beğenenler olabilir diye. Aslında dizaynı fena değil ama sol tarafta bulunan yazıların arka plan rengi oldukça kötü göründüğü için hoşuma gitmemişti. Kendinize göre artık evirip çevirirsiniz renklendirmelerini.

marketer

 

47. Advertica : Daha önceleri paylaştığım premium tasarımlarda resim ayarlamak gerçekten oldukça zordu benim için. 600×350 piksellik bir çerçeve içine hem tam boyunu hem de büyük boyunu sığdırmam gerektiği için bütün bölümleri kısardım. İlk defa ücretsiz  bir örneğin 600×350 piksellik görüntüsünü hazırlarken bu kadar zorlandım. Aşağıda eklediğim resim ve gerçek görüntüsü arasında bir kaç tane eksiklik var. Tam görüntüyü sığdırabilmek için bazı gereksiz bölümleri atlamak zorunda kaldım. Flat (düz)tasarımı ile oldukça şık bir görüntüye sahip olması sorun değildi ama ana sayfadaki bölümlerin çokluğu oldukça zahmetliydi tam açıklayıcı bir resim oluşturmak için. Ayrıca sayfadaki parallax (3 boyutlu) hareketleri de gerçek görüntüsünü hazırlamaya engel oluyordu. Resimdeki büyük advertica yazısına dikkat ederseniz sliderin dahi parallax olduğunu farkedeceksiniz. Teker teker harfler beliriyor manşet bölümünde. Sayfa aşağı kaydırdıkça belli bölümlerde dikkat çekmek amacıyla koyu renkli bir resim eklenmiş ve parallax efekti eklenmiş bu resimlere.
advertica

 

48. Invert : İnanır mısınız bilmiyorum son eklediğim tasarımlar gerçekten kıskanmama sebep oluyorlar. Yine bir önceki geliştirici tarafından hazırlanmış olan Invert, aşağı yukarı aynı efektlere sahip ancak bambaşka bir görüntüye sahip.
invert

 

49. Irex : Şu ana kadar hep kurumlar için kullanılabilecek tasarımlar paylaştık. Gel gör ki moda sektörü ve modellik üzerine olan kurumlar da var. Bu listedekilerin tamamından farklı olarak top model tanıtımı ve kurumunuz hakkında bilgiler sunabileceğiniz bir yapıya sahip. Hem arka planda değişen slider hemde manşet bölümünde değişen zaman ayarlı slidere sahip olmasından dolayı resimler daha ön planda görünüyor. Ayrıca portofolyo sitelerinde de kullanabilmeniz mümkün.

irex

 

50. BizNez : Dört farklı şablon özelliği ile hastahane, kariyer ve daha değişik kurumlar tarafından da kullanılabilir tasarıma sahip. Tam olarak ne için var olduklarını detaylı bir şekilde incelemediğim M.E.B. onaylı sertifikaları veren kuruluşlar için aşağıdaki görmüş olduğunuz tasarımın resmi oldukça idealdir. Aynı şekilde hastahaneler için olan bir demosu da var. Her dört demoyu aşağıdaki demo butonuna tıklayarak  inceleyebilirsiniz.

biznez

Aranan kelimeler:

  • wp kurumsal web sitesi

26 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here